Výzva 47: Podnikové vzdělávání

Chcete odborně vzdělávat a rozvíjet své zaměstnance? Získejte dotaci díky dotačnímu programu Podnikového vzdělávání zaměstnanců: Výzva 47 OPZ.

 

Podnikové vzdělávání zaměstnanců: Výzva 47 OPZ.

Výzva 47: Podnikové vzdělávání

 

Vyhlášení výzvy č. 47 tohoto programu je plánováno na březen 2023 a přihlášku je možné podat až do června 2023. O dotaci mohou požádat podniky všech velikostí včetně společností se sídlem v Praze. Výuku je možné realizovat v období roku 2023 až 2026.

Výzva se zaměřuje na další profesní vzdělávání zaměstnanců podporované zaměstnavateli a zahrnuje odborné i klíčové kompetence. Pokryje vzdělávání v oblasti měkkých a manažerských dovedností, cizích jazyků a odborných specializací. Výzva 47: Podnikové vzdělávání zaměstnanců je určena pro malé, střední a velké podniky.

Slůně – svět jazyků se otevírá i těmto dotačním výzvám. Zajistíme vám zpracovatele žádosti a pomůžeme vám například s administrativou, vzdělávacím plánem pro vaše zaměstnance, monitoringem průběhu realizace, zajištěním zpráv apod.

 

Tak neváhejte a zkuste to s námi a našimi kurzy měkkých dovedností. Jsou jimi:

  1. Rétorická klouzačka
  2. Sebevědomá prezentace
  3. Prezentační dovednosti (v AJ)
  4. Jak vytvořit sexy prezentace (v powerpointu)
  5. Tajemství time managementu 21. století
  6. Jak se naučit říkat „ne“!
  7. Komunikace a vyjednávání v obtížných situacích (v AJ)

 

Pro více informací nás kontaktuje na kteréhokoli pobočce Slůněte v Praze, Ostravě, Brně nebo Plzni, případně kontaktujete naši kolegyni:

Martina Štenclová
Manažerka rozvoje obchodu

777 758 638
martina.stenclova@slune.cz

 

P.S. A abyste nekupovali zajíce v pytli … nachystali jsme pro vás zdarma ochutnávky našich kurzů! Přihlaste se ještě dnes!

Co je u nás nového

Lidský jazyk

15.7.2024

Tajemství počátků lidského jazyka: Od gest k moderní komunikaci Jak vznikl lidský jazyk? Přemýšleli jste někdy o tom, jak vznikl lidský jazyk - komunikační prostředek, který...

Zobrazit celý článek

Voiceover – nová služba

10.7.2024

Profesionální voiceover - nová služba pro vaše projekty S potěšením oznamujeme rozšíření naší nabídky o novou službu – voiceover, kterou nabízíme v rámci překladů. Tato...

Zobrazit celý článek

Velbloud

8.7.2024

Mezinárodní rok velbloudovitých zvířat I když se naše jazyková škola jmenuje Slůně, pozastavíme se u velbloudů. Rok 2024 byl Organizací spojených národů (OSN) vyhlášen...

Zobrazit celý článek