Rozvoj lidí a týmů = kurzy měkkých dovedností

Vybrat z mnoha našich kurzů to nejlepší byl oříšek a povedlo se. Dali jsme na vaše zpětné vazby a vaše volání po něčem efektivním, užitečném, praktickém a zároveň zábavném. A našli jsme!

Představujeme vám ucelený balíček našich nejlepších soft kurzů.

V nich najdete téměř vše, co využijete nejen pro svou profesní kariéru, ale také pro osobní rozvoj. Tedy to, co vás a vaše kolegy posune dál na všech úrovních.

Chcete uspět? Umět zaujmout? Správně odprezentovat svou nabídku? Zvýšit si své sebevědomí? Věřit si? Naučit se říkat NE nebo zvládat komunikaci i v obtížných situacích? Pak čtěte dál.

Základem všeho jste VY! VY se musíte rozhodnout na sobě pracovat, abyste každým dnem byli lepší kopií sama sebe.

Pošlete nezávaznou poptávku

Nebo nám napište/zavolejte. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

Proč se vzdělávat se Slůnětem?

Každý klient je pro nás jedinečný

Naše workshopy a projekty jsou vždy připraveny na míru potřebám konkrétního klienta.

Jsme rychlí a pružní

Komunikujeme rychle. Hledáme řešení vhodné pro vás, co se týče času, místa i obsahu.

Máme praxi ve vzdělávání

Již více než 25 let se věnujeme oboru vzdělávání dospělých. Vzděláváme jiné, a zároveň sebe.

Děláme to, co nás baví

A baví nás to, co děláme. Na výsledku naší práce je to vždy znát.

RÉTORIKA PRO OBCHODNÍ ÚSPĚCH

Obchodní úspěch je založen na vašem projevu! Je potřeba naučit se správně mluvit a svým projevem zaujmout a prodat. K tomu vám pomůže kurz Rétorika pro obchodní úspěch, který je plný informací, návodů, cvičení atd. od hlasu až po prezentační dovednost a práci v offline i online světě.

Více o RÉTORIKA PRO OBCHODNÍ ÚSPĚCH

SEBEVĚDOMÁ PREZENTACE

Prohloubit tyto základní, ale velmi důležité znalosti, můžete praktickým workshopem sebevědomá prezentace, kde všechny nabyté zkušenosti zužitkujete v praktickém tréninku v menších skupinkách.

Více o SEBEVĚDOMÁ PREZENTACE

PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI (v AJ)

A že potřebujete prezentovat v angličtině? Není nic jednoduššího než se přihlásit do našeho kurzu prezentačních dovedností v angličtině, kde si nejen osvěžíte prezentační dovednosti, ale také získáte potřebné fráze a sebejistotu v cizím jazyce.

Více o PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI (v AJ)

JAK VYTVOŘIT SEXY PREZENTACE

Svou pozornost před publikem dokážete podpořit i krásnou prezentací. Vizuální vjem někdy nahradí i 1000 slov. Navíc pokud to bude sexy prezentace máte splněno na 100 % a spolu se zvládnutým rétorickým projevem budete hvězdou!

Více o JAK VYTVOŘIT SEXY PREZENTACE

ASERTIVITA: NAUČTE SE KOMUNIKOVAT EFEKTIVNĚ

V komunikaci se cítíte spíše utlačovaní anebo vás naopak ovládají emoce natolik, že následně litujete toho, co jste vypustili z úst? Máte problém se s lidmi ve vašem okolí jasně domluvit nebo prosadit svůj názor? Pokud se v tom vidíte, pak je kurz Asertivita přesně pro vás!

Více o ASERTIVITA: NAUČTE SE KOMUNIKOVAT EFEKTIVNĚ

JAK SE NAUČIT ŘÍKAT „NE“!

Ano, ano je to tak. Pokud chceme dosáhnout svého cíle, občas musíme říct slovo NE. Umíte to? Není to vždy jednoduché. Přijďte se naučit a vyzkoušet v praxi jak se naučit říkat „NE“!

Více o JAK SE NAUČIT ŘÍKAT „NE“!

KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v AJ)

A že se i díky tomuto občas dostanete do obtížných situací a je třeba vyjednávat nejen v rodném jazyce? Neznáte ty správné fráze a nevíte, jak rychle na danou situaci reagovat? Opět vám pomůže náš kurz komunikace a vyjednávání v obtížných situacích.

Více o KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v AJ)

TELEFONOVÁNÍ JE HRA

Představujeme vám zábavný a interaktivní způsob, jak si osvojit dovednosti úspěšného telefonování. V prvním kroku se společně podíváme na telefonování jako na hru, kde se naučíme základní pravidla a techniky, které vám pomohou efektivně komunikovat a dosáhnout požadovaných výsledků. Telefonování je hra je ve své podstatě workshop o umění efektivní telefonní komunikace pro lepší vztahy s klienty.

Více o TELEFONOVÁNÍ JE HRA

TAJEMSTVÍ TIME MANAGEMENTU 21. STOLETÍ

Já vím… kde na to vše vzít čas? Není tajemstvím, že dnešní doba je uspěchaná, nároky kladené na nás jsou vysoké, chyby se neodpouští…, ale je tajemstvím, jak to zvládnout? Není! Klíč k tomu najdete v našem kurzu tajemství time managementu 21.století.

Více o TAJEMSTVÍ TIME MANAGEMENTU 21. STOLETÍ

OSOBNÍ BEZPEČNOST A OCHRANA SOUKROMÍ V KYBERPROSTORU

Na každém kroku za sebou necháváme snadno sledovatelnou digitální stopu… I vypnuté polohovací služby zapisují naši polohu. Neustále. Moderní automobil je počítač připojený k internetu. Kamerové systému na pracovišti, doma i ve veřejném prostoru. Profily na sociálních sítích jsou trvalé – naše děti to v dospělosti jistě ocení. Vysavače, ledničky i chytré televize jako nové zdroje cenných informací… Žhavá témata, aktivní diskuze, konkrétní řešení a srozumitelná obsah. To jsou atributy tohoto školení.

Více o OSOBNÍ BEZPEČNOST A OCHRANA SOUKROMÍ V KYBERPROSTORU

Názory našich klientů

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Děkuji za dnešní kurz. Využiji cvičení hlasová i dechová. Oceňuji zejména praktický přínos. Prosím, zvažte, zda nebudete do budoucna přeci jen nějaká videa zveřejňovat 😊

Btw, parádní ilustrace v prezentaci.

Jana Křemenská

ZPA Smart Energy a.s.