Rozvoj lidí a týmů

Vybrat z mnoha našich kurzů to nejlepší byl oříšek a povedlo se. Dali jsme na vaše zpětné vazby a vaše volání po něčem efektivním, užitečném, praktickém a zároveň zábavném. A našli jsme!

Představujeme vám ucelený balíček našich nejlepších soft kurzů.

V nich najdete téměř vše, co využijete nejen pro svou profesní kariéru, ale také pro osobní rozvoj. Tedy to, co vás a vaše kolegy posune dál na všech úrovních.

Chcete uspět? Umět zaujmout? Správně odprezentovat svou nabídku? Zvýšit si své sebevědomí? Věřit si? Naučit se říkat NE nebo zvládat komunikaci i v obtížných situacích? Pak čtěte dál.

Základem všeho jste VY! VY se musíte rozhodnout na sobě pracovat, abyste každým dnem byli lepší kopií sama sebe.

Pošlete nezávaznou poptávku

Nebo nám napište/zavolejte. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

Proč se vzdělávat se Slůnětem?

Každý klient je pro nás jedinečný

Naše workshopy a projekty jsou vždy připraveny na míru potřebám konkrétního klienta.

Jsme rychlí a pružní

Komunikujeme rychle. Hledáme řešení vhodné pro vás, co se týče času, místa i obsahu.

Máme praxi ve vzdělávání

Již více než 20 let se věnujeme oboru vzdělávání dospělých. Vzděláváme jiné, a zároveň sebe.

Děláme to, co nás baví

A baví nás to, co děláme. Na výsledku naší práce je to vždy znát.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Čím začít? Co takhle u svého projevu? Je potřeba naučit se správně mluvit a svým projevem zaujmout a prodat. K tomu vám pomůže rétorická klouzačka plná informací, návodů, cvičení atd. od hlasu až po prezentační dovednost a práci v online světě.

Více o RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

SEBEVĚDOMÁ PREZENTACE

Prohloubit tyto základní, ale velmi důležité znalosti, můžete praktickým workshopem sebevědomá prezentace, kde všechny nabyté zkušenosti zužitkujete v praktickém tréninku v menších skupinkách.

Více o SEBEVĚDOMÁ PREZENTACE

PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI (v AJ)

A že potřebujete prezentovat v angličtině? Není nic jednoduššího než se přihlásit do našeho kurzu prezentačních dovedností v angličtině, kde si nejen osvěžíte prezentační dovednosti, ale také získáte potřebné fráze a sebejistotu v cizím jazyce.

Více o PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI (v AJ)

JAK VYTVOŘIT SEXY PREZENTACE

Svou pozornost před publikem dokážete podpořit i krásnou prezentací. Vizuální vjem někdy nahradí i 1000 slov. Navíc pokud to bude sexy prezentace máte splněno na 100 % a spolu se zvládnutým rétorickým projevem budete hvězdou!

Více o JAK VYTVOŘIT SEXY PREZENTACE

TAJEMSTVÍ TIME MANAGEMENTU 21. STOLETÍ

Já vím… kde na to vše vzít čas? Není tajemstvím, že dnešní doba je uspěchaná, nároky kladené na nás jsou vysoké, chyby se neodpouští…, ale je tajemstvím, jak to zvládnout? Není! Klíč k tomu najdete v našem kurzu tajemství time managementu 21.století.

Více o TAJEMSTVÍ TIME MANAGEMENTU 21. STOLETÍ

JAK SE NAUČIT ŘÍKAT „NE“!

Ano, ano je to tak. Pokud chceme dosáhnout svého cíle, občas musíme říct slovo NE. Umíte to? Není to vždy jednoduché. Přijďte se naučit a vyzkoušet v praxi jak se naučit říkat „NE“!

Více o JAK SE NAUČIT ŘÍKAT „NE“!

KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v AJ)

A že se i díky tomuto občas dostanete do obtížných situací a je třeba vyjednávat nejen v rodném jazyce? Neznáte ty správné fráze a nevíte, jak rychle na danou situaci reagovat? Opět vám pomůže náš kurz komunikace a vyjednávání v obtížných situacích.

Více o KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v AJ)

Názory našich klientů

Rétorika a komunikační dovednosti, toť královská disciplína, kterou Vlaďka Hagenová skvělé ovládá a nejen to. Byla pro mě osobně i pro kolegy z marketingového oddělení eD skvělou průvodkyní, učitelkou, mentorkou, ale i motivátorkou v této oblasti.

Pomohla nám v době covidových turbolentních změn pomoci lépe uchopit a zkvalitnit naše vystupování v online prostoru ať už se jedná o jednoduché meetingy, webináře či online konference.  Každá lekce mě osobně posouvala dále a přinášela jistotu ve vystupování v online prostoru pro naše klienty a obchodní partnery v Česku a Slovensku v době, kdy nebyla možná osobní setkání.

Vrcholem byla naše spolupráce na školení rétoriky a komunikačních dovedností pro více než 20 zástupců z řad světových IT výrobců pro naši největší online distribuční konferenci eD EXPO, kterou sledovali více než 3 000 partnerů v Česku i Slovensku.

Spolupráci s Vlaďkou mohu osobně plně doporučit všem, kteří jsou „hlavy otevřené“, chtějí se dále rozvíjet a chápou, že verbální i neverbální komunikace je součást lidských i manažerských dovedností.

Šimon Churý, ředitel marketingu

eD system a.s.