Názory naších klientů

Se společností Slůně – svět jazyků spolupracujeme už více než deset let a jedná se vždy o příjemnou spolupráci ve formě individuálních nebo skupinových kurzů, kdy k nám lektoři dochází přímo na úřad.

Ing. Pavla Pantůčková

Krajský úřad Jihomoravského kraje

Se Slůnětem spolupracujeme několik let. Forma a kvalita výuky, komunikace s firmou, vše běží velmi dobře. Jsme spokojeni.

Jan Klečka

AOPK ČR, Správa CHKO Poodří

Výsledek jsme důkladně zkontrolovali a musím říct, že výstup je na opravdu vynikající úrovni. Uspořádání textu, ilustrace, samotný překlad, vše je přesně tak, jak má být. Děkujeme.

Bc. Martin Vaidiš

CINK Hydro – Energy

Se společnosti Slůně – svět jazyků, s.r.o. jsme začali spolupracovat v září 2018 a to se zahájením jednoho kurzu firemní výuky jazyka polského s lektorkou Mariolou Strakošovou.

Na základě profesionálního přístupu, vstřícnosti a flexibility paní lektorky jsme od letošního roku rozšířili firemní výuku polského jazyka na čtyři kurzy.

Věříme, že v rámci další dobré spolupráce budeme nadále využívat služeb společnosti při vzdělávání našich zaměstnanců.

Jana Foldynová

GO Steel Frýdek Místek, a.s.

S jazykovou školou Slůně spolupracujeme od září 2018. Oceňujeme výbornou komunikaci a okamžitou snahu řešit případné problémy či naše zvláštní požadavky. S lektory JŠ Slůně jsou studenti spokojeni.

Jana Kubalová Brotánková

Doosan Škoda Power s.r.o.

Výuka anglického jazyka s jazykovou školou Slůně – svět jazyků, s.r.o. probíhá na naší firmě již několik let. Lektoři se při výuce snaží vytvořit příjemnou atmosféru, hodiny vedou na profesionální úrovni a dokáží motivovat studenty k aktivitě. Jazykovou školu můžeme každému zájemci o studium cizích jazyků jen doporučit.

Ing. Jana Černecká

CID International, a.s.

Spolupráce s jazykovou agenturou Slůně – Svět jazyků, s.r.o.,  probíhá již od roku 2008. Tato dlouholetá spolupráce svědčí o naší spokojenosti s poskytnutými službami, ať už se jednalo o překladatelskou činnost, či jazykovou výuku. Naše požadavky na jednotlivé jazykové kurzy byly vždy řešeny rychle a flexibilně. Lektoři vždy splňovali potřebná kritéria a studenti si pochvalují i přátelskou a pozitivní atmosféru, která výuku provází. Samozřejmě oceňujeme i profesionální, ale zároveň přátelský a vstřícný přístup nám přiděleného manažera a celkově celého kolektivu pobočky Praha.

Hanka Teršová

RPP International s.r.o.

Jazykovou školu Slůně jsme si pro výuku cizích jazyků zvolili ze tří důvodů – obecně kladné povědomí o společnosti, delší spolupráce v oblasti překladů a flexibilní výhodná nabídka vzdělávacích kurzů (kombinace EN a DE výuky). Výuka probíhá pravidelně, nemáme žádné výtky ohledně komunikace s jazykovou školou a paní lektorkou. Úroveň výuky nám odpovídá, paní lektorka je plně kompetentní, příjemná, vstřícná a panuje u nás obecná spokojenost s výukou.

Mgr. Bogdan Gałuszka

Fortemix s.r.o.

Jazykovou školu Slůně můžeme všem zájemcům o jazykové vzdělávání jen doporučit. V kurzech vedených lektory z JŠ Slůně panuje velmi příjemná a přátelská atmosféra. V každé hodině se lektor zaměřuje na diskuzi na dané téma, případně si témata volí sami účastníci. U individuální výuky s rodilými mluvčími je výuka zaměřena především na rozvoj slovní zásoby a vylepšování gramatiky. Lektoři jsou fundovaní. Když byl nějaký problém např. s lektorem, časem výuky apod., hned se začal s jazykovou školou řešit, a to vždy ke spokojenosti nás, klientů.

Petra Jakoubková

InterCars

Slůně nám zajišťuje jazykové vzdělávání již 2 roky. Oceňuji zejména jejich flexibilitu a kvalitu lektorů

Lucia Kunešová

ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA a.s.

Společnost Slůně – svět jazyků, s.r.o. je pro nás dlouhodobým a důležitým partnerem, který zajišťuje nejen výuku cizích jazyků pro naše zaměstnance (angličtina, němčina), ale také překladatelské služby (návody, funkční specifikace apod.). Spolupráce trvá již mnoho let i proto, že nám vyhovuje rychlé jednání, metodika oceňování překladů a flexibilita při řešení nestandardních situací. A nesmím zapomenout na důležitý parametr – domluvené termíny jsou vždy dodrženy. Naše díky patří konkrétním osobám, které výše uvedené služby pro naši společnost zajišťují.

Robert Hofman

Taurid Ostrava, s.r.o.

S překladatelskou agenturou Slůně spolupracuje naše společnost již několik let a k velké spokojenosti. Zadáváme překlady z technické i ekonomické oblasti.  Využíváme především písemné překlady, které jsou dodávány vždy v přesně požadovaném termínu a na základě předběžné cenové kalkulace.

Zlatuše Holaňová

MSV Metal Studénka, a.s.

Se „Slůnětem“ spolupracujeme už hodně let a mám jen slova chvály.  VŽDY vycházejí vstříc, často konají i „nemožné obratem“, opravdu z mého hlediska jsou služby Slůněte nadstandardně spolehlivé.

Dáša Dostálová

SATJAM, s. r. o.

Na spolupráci s překladatelskou agenturou oceňuji především osobní a současně velmi profesionální přístup Account Managera ke mně jako klientovi.

Lenka Vlčková

Arval CZ s.r.o.

S překladatelskou agenturou Slůně spolupracujeme již několik let. Zadáváme překlady především z technické oblasti.  Využíváme mimo jiné písemné překlady, které jsou dodávány vždy v požadovaném termínu a na základě předběžné cenové kalkulace.  Dále využíváme tlumočníky na školení nebo jednání. Vždy jsme byli maximálně spokojeni s rychlostí a ochotou.

Michaela Zapletalíková DiS.

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Společnost Slůně je náš dlouholetý partner pro jazykovou výuku. Mnoho zaměstnanců během tohoto období postoupilo ve svých jazykových dovednostech o několik úrovní. Ceníme si zejména proaktivního přístupu vůči změnám a maximální vstřícnosti vůči individuálním požadavkům z naší strany.

Eva Gladyszová

BREMBO Czech s.r.o.

Se Slůnětem spolupracujeme již několik let, využíváme od nich firemní výuku cizích jazyků a také různé překlady a tlumočení. Máme zkušenosti s překlady nejen do angličtiny, ale i do ne úplně běžných jazyků. Každá spolupráce byla vždy bez problémů a proto se na Slůně při novém požadavku vždy rádi obrátíme.

Katerina Kalivodova

Sony DADC Czech Republic, s.r.o.

Se společností Slůně – svět jazyků spolupracujeme již několik let. Výuka probíhá ve formě individuálních nebo skupinových kurzů, kdy k nám lektoři dochází přímo do naší společnosti. Společnost Slůně – svět jazyků vždy vychází vstříc aktuálním potřebám naší společnosti. Zároveň jsou naším dodavatelem překladatelských a tlumočnických služeb. Jsme velmi spokojeni.

Martina Kotrbová

Ideal Automotive

Již 5 let spolupracujeme s jazykovou školou Slůně. Spolupráce je úžasná, vstřícné jednání a sympatičtí lektoři. Těšíme se na další roky spolupráce.

Lenka Wiechecová

ADASH spol. s r.o.

Jazyková výuka je na profesionální úrovni s osobním přístupem. Lektorka vždy vyhoví aktuální požadavkům studenta, při hodině je možno pracovat i s vlastními materiály studenta. Současná problematika a aktuální témata jsou vhodně a efektivně zakomponovány do konverzace a gramatiky, hodiny jsou tudíž zábavné a progres ve výuce zřetelný.

CAD PRO

Se společností Slůně – svět jazyků, s.r.o. spolupracuje naše pobočka Praha již více jak rok. Velice oceňujeme profesionální přístup a přizpůsobení našim potřebám. Zejména však v porozumění veškerým požadavkům v oblasti výběru vhodného lektora pro naše zaměstnance, rychlé zpětné vazby a pravidelné komunikace. Vše probíhá dle našich představ.

Mgr. Kateřina Zázvorková

HOFMANN WIZARD s.r.o.

SLŮNĚ: KVALITA+RYCHLOST+SPOKOJENOST

Mgr. Pavlína Malá

Ústav pro péči o matku a dítě

Rétorika a komunikační dovednosti, toť královská disciplína, kterou Vlaďka Hagenová skvělé ovládá a nejen to. Byla pro mě osobně i pro kolegy z marketingového oddělení eD skvělou průvodkyní, učitelkou, mentorkou, ale i motivátorkou v této oblasti.

Pomohla nám v době covidových turbolentních změn pomoci lépe uchopit a zkvalitnit naše vystupování v online prostoru ať už se jedná o jednoduché meetingy, webináře či online konference.  Každá lekce mě osobně posouvala dále a přinášela jistotu ve vystupování v online prostoru pro naše klienty a obchodní partnery v Česku a Slovensku v době, kdy nebyla možná osobní setkání.

Vrcholem byla naše spolupráce na školení rétoriky a komunikačních dovedností pro více než 20 zástupců z řad světových IT výrobců pro naši největší online distribuční konferenci eD EXPO, kterou sledovali více než 3 000 partnerů v Česku i Slovensku.

Spolupráci s Vlaďkou mohu osobně plně doporučit všem, kteří jsou „hlavy otevřené“, chtějí se dále rozvíjet a chápou, že verbální i neverbální komunikace je součást lidských i manažerských dovedností.

Šimon Churý, ředitel marketingu

eD system a.s.

Kurz rétoriky jsem se rozhodla si objednat proto, abych zlepšila svůj projev. Nepotřebovala jsem příliš dlouho dumat nad tím, koho si zvolím za lektora a u jaké společnosti. Paní Hagenová mi vyskočila na internetu jako první, vystupovala velice profesionálně, zároveň otevřeně a přátelsky, takže nebylo za mě potřeba nic dál řešit. A takto pokračovala celá spolupráce. Profesionálně a přátelsky.

Kurz jsem si užila a předal mi hodně důležitých pravidel, rad, tipů a intenzivního tréninku čisté, zřetelné, srozumitelné komunikace. Díky tomuto kurzu se cítím i obecně do života velice obohacena. Byl to zajímavý zážitek. Nutno podotknout, že záleží i na způsobu podání informace a na přístupu k člověku, a to má paní Hagenová zvládnuto opravdu perfektně.

Děkuji za vše.

Iveta Hýblová

Iveta Hýblová

Dobrý den, Vlaďko, mockrát děkuji za rétoriku. Bylo to skvělé i náročné. I když to bylo online, tak jste nás super zapojovala a nebyla to NUDA! To je moc důležité. Líbí se mi i praktické cvičení, které jste nám dala do emailu. Člověk se k tomu právě může takto dobře vrátit. 🙂 Upřímně necvičím vždy ráno, ale občas si na to vzpomenu.

Dominika Poláková, oblastní ředitelka Praha

Business for Breakfast

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Interaktivní, pozitivní přístup, velmi inspirativní lektorka. Moc fajn kurz. (Mgr. Petra Školáková, Ph.D.)

Pěkný a přínosný kurz, ale tím to jen začíná -> teprve teď přijde práce s aplikací všeho toho, co jsme se naučili a zjistili, že neumíme 😊 Moc milý a otevřený přístup paní Vlaďky! (Mgr. Klára Bednářová, Ph.D.)

Kurz jsem absolvoval již podruhé a vůbec jsem se nenudil, naopak, začal jsem si uvědomovat i řadu věcí, které jsem během prvního kurzu třeba ani nepostřehl. Kurz vřele doporučuji všem, co nějak prezentují, i těm, kteří se z jakéhokoliv důvodu ostýchají veřejně promluvit – lze velice ocenit množství praktických cvičení. (doc. RNDr. Petr Falk, Ph.D.)

Biofyzikální ústav, Akademie věd České republiky, v. v. i.

Naše společnost SkylineGlobe GmbH zadala firmě Slůně – svět jazyků v období leden-březen 2021 několik zakázek překladu uživatelské dokumentace k našim softwarovým produktům (cca 650 normostran).

Postupně jsme spolupráci rozšířili i na překlad samotného uživatelského rozhraní software.

Jsme spokojeni s výslednými překlady. Samotné zadání nebylo jednoduché kvůli složitosti našeho software, přesto jsme rychle našli způsob efektivní komunikace (email, telefonáty, video hovory) a překlady nám byly dodány v opravdu krátkých termínech.

Připravujeme další etapu spolupráce u našich nových produktů.

Tomáš Orlík, jednatel (Geschäftsführer)

SkylineGlobe GmbH

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Děkuji za dnešní kurz. Využiji cvičení hlasová i dechová. Oceňuji zejména praktický přínos. Prosím, zvažte, zda nebudete do budoucna přeci jen nějaká videa zveřejňovat 😊

Btw, parádní ilustrace v prezentaci.

Jana Křemenská

ZPA Smart Energy a.s.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Pochvala za profesionální přístup a připravenost.

Kurz bych doporučil každému, kdo komunikuje s lidmi, ať už soukromě, nebo pracovně. (Martin Černý)

Super školení, při kterém jsem se přiučil kvalitě projevu. (Jakub Štěpanovský)

Lektorku určitě doporučuji! (Daniel Boudovský)

Perfektně připravený kurz ze strany lektora. Zapojení všech účastníků. (Vladimír Ulman)

Děkuji 😊 (Tomáš Hraběta)

SERVIND s.r.o.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Za naši spokojenost hovoří asi nejvíce to, že jsme si kurz koupili 3x po sobě 😊 Vlaďka je profík a umí nás dostrkat tam, kam bychom se sami těžko bez podnětných zpětných vazeb jen těžko dostávali. Pomohla nám z nás vykřesat maximum, co šlo. Moc děkujeme a určitě budeme pokračovat v rámci přípravy příští akce.

Nela Květ

INKAT s.r.o.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

„Můj první kurz s touto tématikou, se kterým jsem byla velmi spokojená a předčil mé očekávání.“

„Doporučuji kurz více rozšířit mezi další lidi. Je to více než nutné.“

„Lektorka byla skvělá, jde poznat, že má velkou praxi a ví o čem mluví. Dokázala zaujmout, měla energii, vtip a skutečně dávala pocit, že se tady nemusíme nějak stydět. A dávala zpětnou vazbu.“

Krajský úřad Jihomoravského kraje

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

„Absolvoval jsem velkou řadu školení prodejních dovedností. Vždy se jednalo o nezáživné a stresující školení. Toto bylo úplně něco jiného!“

Lukáš Hájek

SATJAM, s.r.o.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Moc dobrý kurz, klidně bych si zopakovala. (Petra Stankeová)

Bylo to zajímavé. (p. Beláš)

FEMONT OPAVA s.r.o.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Velmi efektivní, zábavný kurz zaměřený na praktické rady a pomůcky, jak vylepšit i upravit prezentační a rétorické znalosti a dovednosti. (Marcel Divín, Branch Office Manager CZSK)

Typy, které jsem dostal jsou velice užitečné a budu se je snažit převést do praxe. Díky! (Technical Support Specialist)

Epson Europe B.V.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Vlaďka má profesionální a zároveň přirozené vystupování. Kurz byl prakticky zaměřený a zábavný. Cením konkrétní a osobní tipy a zpětnou vazbu a zážitky z divadla. (Jana Kahounová)

Samotný přednes lektora – šel příkladem. Cením oční kontakt, artikulaci, vyjadřování, gesta. (Anna Čépe)

Kurz, který dokáže nadchnout a posunout výš. Motivace jako blázen. (Elena Janda)

Bechtle direct s.r.o.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Kurz naprosto splnil má očekávání a rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí pracovat na svém projevu, ať už jsou profesionálové v rámci médií nebo lidé, kteří potřebují něco prezentovat a zaujmout posluchače.

Lukáš Havíř

ITeuro, a.s.

Česko-německá obchodní a průmyslová komora spolupracuje s Radkem Wojtanovským ze společnosti Slůně – svět jazyků, s.r.o. při organizaci tréninků soft skills v angličtině pro své členské firmy.

Jako lektor vedl Radek semináře „Prezentační dovednosti v angličtině“ a „Efektivní komunikace a vyjednávání v angličtině v obtížných situacích“. Prokázal, že má nejen vynikající jazykové a odborné znalosti, ale i praktické lektorské dovednosti, vše umí dobře a efektivně předat.

Semináře byly účastníky vždy hodnoceny jako velmi přínosné, účastníci odcházeli spokojeni a pozitivně hodnotili především profesionální přístup  a připravenost lektora.

Ve spolupráci budeme rádi i nadále pokračovat.

Andrea Husmann

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Seminář „Prezentační dovednosti v angličtině“ vedený p. Wojtanovským byl z mého pohledu velice zajímavý, nápomocný a užitečný. Lektor je přívětivý, zkušený, dobře připravený a snadno udržoval naši pozornost a dobrou náladu. S kurzem jsem naprosto spokojený (jako i můj kolega Peter Šoch) a teď často používám získané dovednosti v práci, za což děkuji.

Illia Ostriahin, Head of Category management team REE, Procurement Region Eastern Europe (REE)

Linde Gas a.s.

Ze zvědavosti jsem se zúčastnila lednového workshopu v angličtině na téma ,,Prezentace“.

Nejvíce se mi líbilo, že byl workshop hodně interaktivní. Většinou angličtí lektoři workshopy uchopí spíše jako přednášku/diskuzi. Lektor byl aktivní, komunikativní, dal nám dostatek času na přípravu, měli jsme k dispozici spoustu materiálů.

Určitě to nebylo pouze o tom poslouchat a nic nedělat. Děkuji.

Ing. Barbora MARKOVÁ, Specialista vzdělávání a rozvoje

VÍTKOVICE STEEL, a.s.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA + SEXY PREZENTACE

Lektoři byli věcní a zábavnou formou předávali poznatky, tipy a triky (zkratky) pro vylepšení prezentačních dovedností.  V obou rovinách, tj. rétorické i technické srdečným a vřelým způsobem obohatili nejen mne, ale určitě i ostatní účastníky kurzu.

Rudolf Šída, Workstation product and Business Manager at Lenovo

Lenovo

Mám tu čest napsat referenci ke kurzu KOMUNIKACE V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v češtině),který jsem absolvoval pod vedením lektora Radka Wojtanovského, pořádaného firmou Slůně. Tento intenzivní jednodenní kurz se zaměřoval na rozvoj komunikačních dovedností, zejména při řešení obtížných situací.

Kurz mě velmi zaujal svou profesionální organizací a připraveností lektora. Radek Wojtanovský prokázal hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti komunikace v náročných situacích. Jeho schopnost předat užitečné techniky a strategie byla inspirativní a přínosná.

Během kurzu jsme prozkoumávali různé scénáře a cvičili praktické příklady, které nám umožnily aplikovat nové dovednosti přímo na reálné situace. Získal jsem hlubší porozumění komunikačním strategiím pro konfliktní zákazníky. Díky tomu jsem se naučil lépe porozumět jejich potřebám, efektivněji reagovat na jejich připomínky a vyřešit případné konflikty s větší lehkostí.

Rád bych tento kurz doporučil všem, kteří chtějí posunout svůj tým v oblasti profesionální komunikace. Zvládnutí dovedností pro řešení obtížných situací je klíčové pro úspěšné odbavení konfliktních nebo náročných zákazníků. Díky tomuto kurzu jsem získal nové nástroje a sebejistotu, které mi pomohou při práci s obtížnými situacemi.

Děkuji firmě Slůně a lektorovi Radkovi Wojtanovskému za skvělou příležitost a cenný kurz.

 

Ondřej Haška, Obchodní a marketingový ředitel

SATJAM, s. r. o.

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

I když jsem kdysi absolvoval jiný kurz rétoriky, tak tento kurz s paní Vlaďkou Hagenovou byl o dva levely úplně někde jinde. Naučil jsem se doslova znovu mluvit, projev se mi zklidnil a uhladil. Přínos kurzu byl místy až drastický. Otevřelo mi to oči, co všechno se dá ještě vylepšit, když vytrvám a budu na sobě dále pracovat. Největší devizou kurzu je jednoznačně jeho lektorka Vlaďka Hagenová. Průběh lekcí mi upravila na míru její osobní přístup mi velmi vyhovoval, a hlavně i pomohl.

 

Ing. Jan Opička, ředitel

FBL Group s.r.o.