Naši spolupracovníci

Spolupráce je základ naší práce. Naším cílem je dlouhodobá, oboustranně výhodná kooperace, postavená na zkušenostech, spolehlivosti a důvěře. V tomto duchu také pracujeme.

Naši překladatelé a tlumočníci

Naši překladatelé a tlumočníci jsou zkušení odborníci s dlouholetou praxí.

Díky dlouholeté a stabilní spolupráci a zkušenostem vám tak dokážeme zajistit kvalitní a rychlé překlady napříč celým spektrem oborů a specializací. Od překladů obecných, přes překlady obchodní a technické, po překlady lékařské, právní či další.

Specializovaní překladatelé a tlumočníci mají praxi či vzdělání v konkrétním oboru své překladatelské a tlumočnické činnosti.

Certifikovaní jazykoví lektoři

Pečlivý výběr lektorů (českých i rodilých mluvčích) je samozřejmě základem kvality nabízených jazykových služeb. Všichni lektoři naší jazykové školy jsou vybíráni podle pevně daných kritérií. K těm patří v prvé řadě příslušné vzdělání, certifikace a předchozí zkušenost v oboru. Neopomenutelná je však také celková profesionální integrita. Zatímco cesta, jak ověřit první zmíněná kritéria je poměrně přímočará, s posledním kritériem to takto jednoznačné není. Proto při náboru klademe důraz na několikafázový pohovor, který nám pomáhá zvolit si ke spolupráci jen ty nejspolehlivější.

V průběhu školního roku organizujeme pro naše lektory prakticky zaměřené metodické semináře. Ty jsou vedeny metodiky či zkušenými lektory s mnohaletou praxí ve výuce, v dalším vzdělávání lektorů a také s praxí v pracovní sféře (obchod, marketing, finance – pro výuku specializovaných kurzů). Semináře jsou zaměřeny na jednotlivá dílčí témata metodiky výuky jazyka, informace o zkouškách a výměnu zkušeností mezi lektory. Cílem je zdokonalit dovednosti lektorů tak, aby byli schopni klientům pomoci při dosahování jejich vzdělávacích cílů a výuka byla zároveň maximálně efektivní.

Názory našich klientů

Rétorika a komunikační dovednosti, toť královská disciplína, kterou Vlaďka Hagenová skvělé ovládá a nejen to. Byla pro mě osobně i pro kolegy z marketingového oddělení eD skvělou průvodkyní, učitelkou, mentorkou, ale i motivátorkou v této oblasti.

Pomohla nám v době covidových turbolentních změn pomoci lépe uchopit a zkvalitnit naše vystupování v online prostoru ať už se jedná o jednoduché meetingy, webináře či online konference.  Každá lekce mě osobně posouvala dále a přinášela jistotu ve vystupování v online prostoru pro naše klienty a obchodní partnery v Česku a Slovensku v době, kdy nebyla možná osobní setkání.

Vrcholem byla naše spolupráce na školení rétoriky a komunikačních dovedností pro více než 20 zástupců z řad světových IT výrobců pro naši největší online distribuční konferenci eD EXPO, kterou sledovali více než 3 000 partnerů v Česku i Slovensku.

Spolupráci s Vlaďkou mohu osobně plně doporučit všem, kteří jsou „hlavy otevřené“, chtějí se dále rozvíjet a chápou, že verbální i neverbální komunikace je součást lidských i manažerských dovedností.

Šimon Churý, ředitel marketingu

eD system a.s.