Mezinárodní jazykové zkoušky

Jsme partnerem společnosti ETS. Za zvýhodněnou cenu Vás rádi přihlásíme na zkoušku TOEIC, část Listening & Reading. Také můžete díky nám absolvovat online testy Pipplet s mezinárodní platností.

 

TOEIC – mezinárodní jazyková zkouška z angličtiny

TOEIC – Test of English for International Communication – je mezinárodně uznávaná zkouška hodnotící kvalitu business komunikace v angličtině. Patří k jednomu z nejpopulárnějších testů, který používá více než 10.000 společností na světě a skládá jej více než 6 milionů kandidátů ročně. Zkouška se skládá ze 2 částí: TOEIC Listening & Reading a TOEIC Speaking & Writing. Každou z částí lze skládat nezávisle na sobě. TOEIC objektivně ohodnotí vaši úroveň anglického jazyka. Umožňuje získat certifikaci na všech úrovních pokročilosti. Není tedy možné zkoušku “neudělat”.

Pro více informací o mezinárodních zkouškách a přípravě na ně nás, prosím, kontaktujte.

On-line testy s mezinárodní platností

Případně zvažte rychlé on-line testy Pipplet s mezinárodní platností. Aktuálně nabízíme testy 30 jazyků.

Poptat jazykovou zkoušku

Zašlete nám nezávaznou poptávku. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

Názory našich klientů

Se společnosti Slůně – svět jazyků, s.r.o. jsme začali spolupracovat v září 2018 a to se zahájením jednoho kurzu firemní výuky jazyka polského s lektorkou Mariolou Strakošovou.

Na základě profesionálního přístupu, vstřícnosti a flexibility paní lektorky jsme od letošního roku rozšířili firemní výuku polského jazyka na čtyři kurzy.

Věříme, že v rámci další dobré spolupráce budeme nadále využívat služeb společnosti při vzdělávání našich zaměstnanců.

Jana Foldynová

GO Steel Frýdek Místek, a.s.