Ostatní služby

Interview balíček – příprava na pohovor v cizím jazyce

60 či 90 minut trvající Inverview balíček je určen pro ty, kdo se domluví anglicky (německy, španělsky) a čeká je přijímací pohovor vedený zcela nebo částečně v cizím jazyce. Požadovaná jazyková úroveň je min. A2. Připravíme vás na pohovor a dáme vám před ním větší pocit jistoty. Navíc vám zkontrolujeme, případně doplníme životopis. Během zkušebního pohovoru s vámi nacvičíme odpovědi a reakce v cizím jazyce.

Dabing rodilým mluvčím

Text v cizím jazyce za vás namluví rodilý mluvčí. Dabing zajistíme na jakýkoli dostupný analogový či digitální soubor.

Titulky

Vyrobíme vám profesionální titulky k filmu, dokumentu nebo reklamnímu spotu na všech dostupných analogových i digitálních nosičích.

Přepis cizojazyčných textů a překlady

Provádíme přepis a překlad textů dodaných na CD, DVD, Audio/Videokazetách apod. Dodaný záznam vám přeložíme a namluvíme. Provádíme také přepis cizojazyčných textů z papírové do elektronické podoby.

Stylistická korektura ČJ

Po gramatické, stylistické i typografické stránce zkontrolujeme vaše dokumenty a upravíme je tak, aby vás skvěle reprezentovaly.

Tlumočení po telefonu

Potřebujete-li realizovat telefonní hovor se zahraničním obchodním partnerem, nemusíte si tlumočníka volat přímo k sobě. Tlumočit můžeme přímo během telefonního hovoru.

On-line výuka cizích jazyků

Nestíháte? Nemůžete docházet na pravidelné lekce cizího jazyka? Cizí jazyk se s námi můžete učit také on-line, přes Skype, Zoom apod..

Pronájem učeben

Učebny v pobočkách jazykové školy Slůně se mohou hodit i vám. Prostory včetně vybavení vám rádi pronajmeme.

Pošlete nezávaznou poptávku

Zašlete nám nezávaznou poptávku. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

Názory našich klientů

Spolupráce s jazykovou agenturou Slůně – Svět jazyků, s.r.o.,  probíhá již od roku 2008. Tato dlouholetá spolupráce svědčí o naší spokojenosti s poskytnutými službami, ať už se jednalo o překladatelskou činnost, či jazykovou výuku. Naše požadavky na jednotlivé jazykové kurzy byly vždy řešeny rychle a flexibilně. Lektoři vždy splňovali potřebná kritéria a studenti si pochvalují i přátelskou a pozitivní atmosféru, která výuku provází. Samozřejmě oceňujeme i profesionální, ale zároveň přátelský a vstřícný přístup nám přiděleného manažera a celkově celého kolektivu pobočky Praha.

Hanka Teršová

RPP International s.r.o.