Ostatní služby

Interview balíček – příprava na pohovor v cizím jazyce

60 či 90 minut trvající Inverview balíček je určen pro ty, kdo se domluví anglicky (německy, španělsky) a čeká je přijímací pohovor vedený zcela nebo částečně v cizím jazyce. Požadovaná jazyková úroveň je min. A2. Připravíme vás na pohovor a dáme vám před ním větší pocit jistoty. Navíc vám zkontrolujeme, případně doplníme životopis. Během zkušebního pohovoru s vámi nacvičíme odpovědi a reakce v cizím jazyce.

Dabing rodilým mluvčím

Text v cizím jazyce za vás namluví rodilý mluvčí. Dabing zajistíme na jakýkoli dostupný analogový či digitální soubor.

Titulky

Vyrobíme vám profesionální titulky k filmu, dokumentu nebo reklamnímu spotu na všech dostupných analogových i digitálních nosičích.

Přepis cizojazyčných textů a překlady

Provádíme přepis a překlad textů dodaných na CD, DVD, Audio/Videokazetách apod. Dodaný záznam vám přeložíme a namluvíme. Provádíme také přepis cizojazyčných textů z papírové do elektronické podoby.

Stylistická korektura ČJ

Po gramatické, stylistické i typografické stránce zkontrolujeme vaše dokumenty a upravíme je tak, aby vás skvěle reprezentovaly.

Tlumočení po telefonu

Potřebujete-li realizovat telefonní hovor se zahraničním obchodním partnerem, nemusíte si tlumočníka volat přímo k sobě. Tlumočit můžeme přímo během telefonního hovoru.

On-line výuka cizích jazyků

Nestíháte? Nemůžete docházet na pravidelné lekce cizího jazyka? Cizí jazyk se s námi můžete učit také on-line, přes Skype, Zoom apod..

Pronájem učeben

Učebny v pobočkách jazykové školy Slůně se mohou hodit i vám. Prostory včetně vybavení vám rádi pronajmeme.

Pošlete nezávaznou poptávku

Zašlete nám nezávaznou poptávku. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

Názory našich klientů

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Interaktivní, pozitivní přístup, velmi inspirativní lektorka. Moc fajn kurz. (Mgr. Petra Školáková, Ph.D.)

Pěkný a přínosný kurz, ale tím to jen začíná -> teprve teď přijde práce s aplikací všeho toho, co jsme se naučili a zjistili, že neumíme 😊 Moc milý a otevřený přístup paní Vlaďky! (Mgr. Klára Bednářová, Ph.D.)

Kurz jsem absolvoval již podruhé a vůbec jsem se nenudil, naopak, začal jsem si uvědomovat i řadu věcí, které jsem během prvního kurzu třeba ani nepostřehl. Kurz vřele doporučuji všem, co nějak prezentují, i těm, kteří se z jakéhokoliv důvodu ostýchají veřejně promluvit – lze velice ocenit množství praktických cvičení. (doc. RNDr. Petr Falk, Ph.D.)

Biofyzikální ústav, Akademie věd České republiky, v. v. i.