Jazykové kurzy pro veřejnost

V našich jazykových kurzech si osvojíte angličtinu, němčinu, ruštinu, polštinu ale také italštinu, francouzštinu, španělštinu a další jazyky. V jazykové škole Slůně – svět jazyků vám nabízíme také studium češtiny pro cizince.

Jazykové kurzy pro veřejnost nabízíme v prezenční, i on-line formě.

Přizpůsobíme se vašim potřebám a požadavkům. Stačí nám říct, jaký je váš CÍL, vybereme pro vás toho správného lektora a můžete ZAČÍT.
A to kdykoli během roku.

Jazyky u nás můžete studovat individuálně nebo ve velmi malých skupinách.

150 099 odučených lekcí

305 lektorů různých světových jazyků

15 840 hodin on-line výuky

3 859 skvělých absolventů jazykových kurzů

Pošlete nezávaznou poptávku

Dejte jazykům šanci. Pošlete nám nezávaznou poptávku. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

ON-LINE BUSINESS ENGLISH CLASS

Vyberte si některá z dvaceti témat, která lektor připraví právě pro vás a připravte se na každou situaci během one-to-one lekcí obchodní angličtiny.

Více o ON-LINE BUSINESS ENGLISH CLASS

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Upřednostňujete individuální jazykovou výuku? Navrhneme plán výuky tak, aby vám co nejvíce vyhovoval. Časově, obsahem, úrovní i intenzitou. Učit se můžete u nás, v Ostravě nebo Plzni, nebo on-line odkudkoli.

Více o INDIVIDUÁLNÍ KURZ

KURZ PRO DVA

Ve dvou se to lépe táhne. Učte se jazyk ve dvojici se svým parťákem, kolegyní, kamarádem, přítelkyní nebo třeba s tchýní. U nás nebo z pohodlí vašeho domova on-line.

Více o KURZ PRO DVA

Názory našich klientů

Mám tu čest napsat referenci ke kurzu KOMUNIKACE V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v češtině),který jsem absolvoval pod vedením lektora Radka Wojtanovského, pořádaného firmou Slůně. Tento intenzivní jednodenní kurz se zaměřoval na rozvoj komunikačních dovedností, zejména při řešení obtížných situací.

Kurz mě velmi zaujal svou profesionální organizací a připraveností lektora. Radek Wojtanovský prokázal hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti komunikace v náročných situacích. Jeho schopnost předat užitečné techniky a strategie byla inspirativní a přínosná.

Během kurzu jsme prozkoumávali různé scénáře a cvičili praktické příklady, které nám umožnily aplikovat nové dovednosti přímo na reálné situace. Získal jsem hlubší porozumění komunikačním strategiím pro konfliktní zákazníky. Díky tomu jsem se naučil lépe porozumět jejich potřebám, efektivněji reagovat na jejich připomínky a vyřešit případné konflikty s větší lehkostí.

Rád bych tento kurz doporučil všem, kteří chtějí posunout svůj tým v oblasti profesionální komunikace. Zvládnutí dovedností pro řešení obtížných situací je klíčové pro úspěšné odbavení konfliktních nebo náročných zákazníků. Díky tomuto kurzu jsem získal nové nástroje a sebejistotu, které mi pomohou při práci s obtížnými situacemi.

Děkuji firmě Slůně a lektorovi Radkovi Wojtanovskému za skvělou příležitost a cenný kurz.

 

Ondřej Haška, Obchodní a marketingový ředitel

SATJAM, s. r. o.