Překladatelské služby

Přes 25 let nabízíme překlady textů do a z 115 jazyků celého světa. Pokud potřebujete překlad v jazyce, který není na našem seznamu, rádi ho pro vás zajistíme.

 

Překladatelské služby

Specializace na nejžádanější jazyky: Naši profesionálové se specializují na překlady do a z angličtiny, němčiny, polštiny, slovenštiny, ukrajinštiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny.

Rozsáhlý výběr dalších jazyků: Překládáme také do jazyků jako bulharština, maďarština, rumunština, katalánština, a mnoho dalších, včetně méně obvyklých jazyků jako běloruština, čínština, japonština, a další.

 

Pokrytí po celé České republice

Naše služby poskytujeme v největších městech ČR, jako jsou Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a další. Mimo tato města jsme k dispozici prostřednictvím telefonu a e-mailu.

Přizpůsobení se vašim potřebám: Jsme flexibilní a rychlí v komunikaci. Zajišťujeme překlady včetně víkendů a v expresních termínech, abychom vyhověli vašim potřebám.

Osobní péče o vaše zakázky: Každá zakázka má svého koordinátora, který se stará o vaše potřeby a podrobnosti zadání.

 

Vysoká kvalita a jednotnost překladů

Spolupracujeme pouze s rodilými mluvčími cílového jazyka a dbáme na dodržování jednotné terminologie. Používáme sofistikované CAT nástroje pro zajištění kvality a úplnosti překladů.

Rozmanité překladatelské služby: Poskytujeme překlady obecných i odborných textů, soudně ověřené překlady, korektury, překlady webových stránek, e-shopů, lokalizaci software, transkripce a moderní strojové překlady s možností post-editingu.

S námi máte jistotu kvality, spolehlivosti a profesionality. Zkontaktujte nás pro nezávaznou poptávku a nebojte se nám napsat či zavolat. Jsme tu, abychom vám pomohli v každém jazykovém úkolu.

Co je u nás nového

Jazyková škola – jak správně vybrat?

27.5.2024

Výběr jazykové školy je důležitým krokem při rozhodnutí, jak zajistit lepší rozvoj svůj anebo vašich zaměstnanců. V následujících částech vám poskytneme užitečné tipy a...

Zobrazit celý článek

Intenzivní crash kurzy

22.5.2024

Letní prázdniny jako příležitost: Zlepšete své jazykové dovednosti s intenzivními crash kurzy!   Využijte tento čas k rychlému pokroku ve studiu cizího jazyka prostřednictvím...

Zobrazit celý článek

Mistrovství světa v ledním hokeji

20.5.2024

Jak jste asi všichni zaznamenali, letos se v Česku již po jedenácté pořádá Mistrovství světa v ledním hokeji. Slůně by vám proto rádo ukázalo tuto sportovní událost v jiném...

Zobrazit celý článek