Pozvěte nás do výběrového řízení na tlumočnické služby

Potřebujete zajistit obchodní či soukromé tlumočení? Připravujete rozsáhlý a dlouhodobý projekt, který bude třeba tlumočit, nebo se naopak jedná o „maličkost“ jako např. telefonát na zahraniční úřad? Ani jedno není pro Slůně problém. Na tlumočení se specializujeme již 25 let a tlumočíme mluvené slovo v České republice i zahraničí. Ať už jsou vaše potřeby jakékoliv, zajistíme pro vás tlumočení na míru v nejvyšší kvalitě a v jakémkoliv jazyce, včetně tlumočnické techniky. Pozvěte nás do výběrového řízení na tlumočnické služby ve vaší firmě.

 

Zkušenosti s tlumočením

V roce 2022 jsme odtlumočili 28 akcí (i dlouhodobého charakteru) s celkovou délkou 164 264 odtlumočených hodin. Spolupracujeme se 132 aktivními a zkušenými tlumočníky, kteří tlumočí pro 25 firemních klientů.

 

S jakými formami tlumočení vám pomůžeme?

Zajišťujeme konsekutivní i simultánní tlumočení. A jaký je mezi nimi rozdíl?

  • Při konsekutivním tlumočení si tlumočník si nejprve vyslechne celý text nebo jeho ucelenou část a až potom ji převádí do cílového jazyka. Tlumočník obvykle počká, až řečník vysloví část svých myšlenek, odmlčí se a poskytne tlumočníkovi čas k převodu.
  • Simultánní tlumočení probíhá synchronně s projevem řečníka. Patří k velmi namáhavým tlumočením, proto by se měli tlumočníci pravidelně střídat (cca po 20 minutách). U simultánního tlumočení je podstatné hledisko používaných technických zařízení. Rádi vám poradíme, které technické řešení bude pro vás ideální.

 

Konkrétně máme bohaté zkušenosti s následujícími typy tlumočení:

  • Tlumočení v provozech v ČR i v zahraničí: Do nových firem, vzniklých na zelené louce, i do stávajících, které nabírají zahraniční zaměstnance, zajistíme tlumočníky, kteří mohou tlumočit i v režimu 24/7, tzn. non-stop. Jsme schopni rychle reagovat na případné změny poptávky dle provozní situace apod.
  • Soudní tlumočení: Zajistíme vám soudního tlumočníka např. při jednáních u notáře, na úřadech, u soudních líčení, na svatbách apod.
  • Tlumočení na konferencích: Tuto službu vám zrealizujeme na klíč i s větším množstvím tlumočníků v různých jazykových kombinacích. Zajistíme kompletní konferenční techniku a tlumočnické vybavení. Konference tlumočíme také bez nutnosti zapojení češtiny, tedy přes cizí jazyk nebo v kombinaci cizích jazyků (např. brazilská portugalština – angličtina – španělština).

 

Proč si vybrat naše tlumočnické služby?

  • Spolupracujeme s prověřenými a zkušenými tlumočníky s adekvátním zaměřením a praxí. Kvalitu výstupů pravidelně kontrolujeme.
  • Jsme flexibilní. Tlumočit vám přijedeme kdekoli v ČR nebo s vámi vyrazíme na zahraniční cestu. Máme široké portfolio služeb.
  • Komunikujeme rychle. O všechny vaše zakázky pečuje vždy jeden koordinátor, který zná detaily vašeho zadání, věnuje se vám osobně a nabízí řešení, které odpovídá vašim potřebám.
  • Tlumočíme jednotlivcům i velkým firmám, na schůzkách i po Skypu, na konferencích s využitím tlumočnické techniky nebo vám pomáháme v dlouhodobých projektech tlumočit přímo na pracovišti při zaškolování nových pracovníků a technologií. Jsme připraveni na nové výzvy.

 

Pozvěte nás do výběrového řízení na tlumočnické služby ve vaší firmě

Věříme, že náš tlumočnický servis bude vyhovovat vašim požadavkům a že oceníte kvalitu a profesionalitu našich služeb. Kontaktujte nás ještě dnes e-mailem na preklady@slune.cz nebo telefonicky na 591 125 660, abychom mohli prodiskutovat vaše potřeby a pomoci vám s jakýmkoliv dlouhodobým projektem či nárazovou akcí. Pozvěte nás do výběrového řízení na tlumočnické služby ve vaší firmě.

Co je u nás nového

Pobočka Slůněte

26.2.2024

Pojďte dnes uhodnout české město, které je s námi spojeno: existujte tam totiž pobočka Slůněte.   Historie města Město bylo založeno na příkaz českého krále Václava II....

Zobrazit celý článek

Slůně vstupuje do éry umělé inteligence pro zvyšování kvality a urychlení procesu překladů

23.2.2024

Překladatelská agentura Slůně přichází s inovativním krokem směrem k modernímu překladatelství využívajícímu umělou inteligenci (AI), a začíná ve větší míře využívat...

Zobrazit celý článek

Život v zahraničí

18.2.2024

Život v zahraničí přináší do našich životů nové výzvy, ale také možnost objevovat různorodé kultury a obohacovat naši životní zkušenost. Jeden z klíčů k úspěšnému...

Zobrazit celý článek