Pozvěte nás do výběrového řízení na tlumočnické služby

Potřebujete zajistit tlumočení pro vaši firmu? Připravujete rozsáhlý a dlouhodobý projekt, který bude třeba tlumočit, nebo se naopak jedná o „maličkost“ jako např. telefonát na zahraniční úřad? Ani jedno není pro Slůně problém. Na tlumočení se specializujeme již 25 let a tlumočíme mluvené slovo v České republice i zahraničí. Ať už jsou vaše potřeby jakékoliv, zajistíme pro vás tlumočení na míru v nejvyšší kvalitě a v jakémkoliv jazyce, včetně tlumočnické techniky. Pozvěte nás do výběrového řízení na tlumočnické služby ve vaší firmě.

 

Zkušenosti s tlumočením

V roce 2023 jsme odtlumočili 32 akcí (i dlouhodobého charakteru) s celkovou délkou 186 264 odtlumočených hodin. Spolupracujeme se 142 aktivními a zkušenými tlumočníky, kteří tlumočí pro 29 firemních klientů.

 

S jakými formami tlumočení vám pomůžeme?

Zajišťujeme konsekutivní i simultánní tlumočení. A jaký je mezi nimi rozdíl?

  • Při konsekutivním tlumočení si tlumočník si nejprve vyslechne celý text nebo jeho ucelenou část a až potom ji převádí do cílového jazyka. Tlumočník obvykle počká, až řečník vysloví část svých myšlenek, odmlčí se a poskytne tlumočníkovi čas k převodu.
  • Simultánní tlumočení probíhá synchronně s projevem řečníka. Patří k velmi namáhavým tlumočením, proto by se měli tlumočníci pravidelně střídat (cca po 20 minutách). U simultánního tlumočení je podstatné hledisko používaných technických zařízení. Rádi vám poradíme, které technické řešení bude pro vás ideální.

 

Konkrétně máme bohaté zkušenosti s následujícími typy tlumočení:

  • Tlumočení v provozech v ČR i v zahraničí: Do nových firem, vzniklých na zelené louce, i do stávajících, které nabírají zahraniční zaměstnance, zajistíme tlumočníky, kteří mohou tlumočit i v režimu 24/7, tzn. non-stop. Jsme schopni rychle reagovat na případné změny poptávky dle provozní situace apod.
  • Soudní tlumočení: Zajistíme vám soudního tlumočníka např. při jednáních u notáře, na úřadech, u soudních líčení, na svatbách apod.
  • Tlumočení na konferencích: Tuto službu vám zrealizujeme na klíč i s větším množstvím tlumočníků v různých jazykových kombinacích. Zajistíme kompletní konferenční techniku a tlumočnické vybavení. Konference tlumočíme také bez nutnosti zapojení češtiny, tedy přes cizí jazyk nebo v kombinaci cizích jazyků (např. brazilská portugalština – angličtina – španělština).

 

Proč si vybrat naše tlumočnické služby?

  • Spolupracujeme s prověřenými a zkušenými tlumočníky s adekvátním zaměřením a praxí. Kvalitu výstupů pravidelně kontrolujeme.
  • Jsme flexibilní. Tlumočit vám přijedeme kdekoli v ČR nebo s vámi vyrazíme na zahraniční cestu. Máme široké portfolio služeb.
  • Komunikujeme rychle. O všechny vaše zakázky pečuje vždy jeden koordinátor, který zná detaily vašeho zadání, věnuje se vám osobně a nabízí řešení, které odpovídá vašim potřebám.
  • Tlumočíme jednotlivcům i velkým firmám, na schůzkách i po Skypu, na konferencích s využitím tlumočnické techniky nebo vám pomáháme v dlouhodobých projektech tlumočit přímo na pracovišti při zaškolování nových pracovníků a technologií. Jsme připraveni na nové výzvy.

 

Pozvěte nás do výběrového řízení na tlumočnické služby ve vaší firmě

Věříme, že náš tlumočnický servis bude vyhovovat vašim požadavkům a že oceníte kvalitu a profesionalitu našich služeb. Kontaktujte nás ještě dnes e-mailem na preklady@slune.cz nebo telefonicky na 591 125 660, abychom mohli prodiskutovat vaše potřeby a pomoci vám s jakýmkoliv dlouhodobým projektem či nárazovou akcí. Pozvěte nás do výběrového řízení na tlumočnické služby ve vaší firmě.

Co je u nás nového

Pozvěte nás do výběrového řízení

19.6.2024

Organizujete výběrové řízení na: firemní jazykovou výuku? překladatelské služby? tlumočnického služby? kurzy měkkých dovedností?   Pozvěte nás do...

Zobrazit celý článek

Světový den hudby

17.6.2024

Oslava univerzálního jazyka, který nás spojuje   Každý rok 21. června se po celém světě slaví Světový den hudby, známý také jako Fête de la Musique. Tento den je věnován...

Zobrazit celý článek

Albánština: Probuďte v sobě dobrodruha

13.6.2024

Albánie: Za tajemstvím orlů a fascinujícího jazyka   S blížícím se létem všichni určitě čím dál tím víc myslíme na slunečnou dovolenou, teplo a moře. Proto bychom Vám...

Zobrazit celý článek