Pozvěte nás do výběrového řízení na jazykovou výuku

Firemní jazyková výuka je jednou z našich specializací. Sestavíme pro vás plán jazykové výuky, který odpovídá cílům vaší firmy, potřebám studentů a možnostem, které máte k dispozici. Můžete si vybrat z široké nabídky různých forem studia a my vám doporučíme vhodné kombinace výukových metod, které zajistí efektivní výsledky. Pozvěte nás do výběrového řízení na jazykovou výuku ve vaší firmě.

 

25 let zkušeností

S ohledem na vaše preference ohledně místa, času a intenzity výuky pro vás vybereme vhodného a kvalifikovaného lektora, se kterým můžete začít studovat. Naše jazyková škola má téměř 25 let zkušeností s individuálním přístupem v organizování jazykových kurzů po celé České republice i na Slovensku. Zvládáme jak malé, tak velké firemní zakázky a náš administrativní tým vám poskytne ucelenou podporu.

Můžete se učit online nebo v rámci prezenční výuky, přesně podle toho, co vám nejlépe vyhovuje. Pokud máte zájem o firemní jazykovou výuku, neváhejte nás kontaktovat. Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme do 24 hodin v pracovní dny. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@slune.cz nebo telefonicky na čísle 777 758 638.

Náš proces spolupráce začíná vstupním jazykovým testováním, které zajistíme online. Testujeme jazykovou úroveň vašich zaměstnanců a stanovíme výchozí bod dle Evropského referenčního rámce. Následně se budeme ptát na vaše cíle, časové možnosti a další podmínky výuky, abychom mohli nastavit pravidla, která budou vyhovovat vašim požadavkům i požadavkům HR oddělení, studentů a manažerů.

Pečlivě evidujeme docházku ke každé lekci a poskytujeme vám potřebné dokumenty a zpětnou vazbu. Přehled o průběhu kurzu budete mít k dispozici v naší online databázi.

 

Proč si vybrat firemní výuku jazyků od Slůněte?

  • Kvalifikovaní lektoři jazyků: Naši lektoři mají odpovídající jazykové vzdělání, zkušenosti a vynikající prezentační dovednosti. Sledujeme kvalitu jejich kurzů již od přijímacího pohovoru a umožňujeme jim další profesní růst.
  • Online přehledy o kurzech: Zjednodušíme vám administrativu spojenou s firemní výukou jazyků. Studenty informujeme přímo o změnách ve výuce, abychom vám usnadnili situaci. Přesto budete mít přehled o průběhu kurzů. Online můžete sledovat obsah lekcí, docházku v procentech, výsledky testů, hodnocení studentů, záznamy z hospitací, měsíční finanční výkazy, stav předplacených hodin a statistiky.
  • Dodatečné služby k výuce: Provádíme testování, průběžné hodnocení studentů, stanovení nových cílů a přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky. Vystavujeme certifikáty, které dokládají dosaženou jazykovou úroveň. Máme zkušenosti s výukou financovanou z projektů EU a se související administrativou.
  • Přizpůsobení místa výuky: Místo výuky si můžete zvolit podle svých preferencí. Jazykové kurzy mohou probíhat v učebnách na našich pobočkách v Ostravě, Brně, Praze a Plzni, nebo přímo ve vaší firmě, a to kdekoli v České republice.
  • Skupinová nebo individuální jazyková výuka ve firmě: Skupinová výuka je interaktivní a zaměřuje se na rozvoj komunikačních dovedností, jako je mluvení, poslech, psaní a čtení. Zlepšujeme gramatické znalosti, slovní zásobu a schopnost aktivně používat jazyk v komunikaci. Doporučujeme menší skupiny do šesti studentů. Pro intenzivnější přístup umožňuje individuální výuka plně přizpůsobit obsah a tempo výuky vašim požadavkům.
  • Online výuka: Online výuka je také vhodná pro firemní klienty. Struktura je podobná výuce přímo v učebně, ale využívá online komunikační nástroje, jako jsou Zoom nebo Skype, a zahrnuje bohaté online zdroje. Pokud nemůžete nebo nechcete cestovat na výuku osobně, online výuka poskytuje plně funkční alternativu.
  • Výborné reference od malých i velkých firem: Naše služby jsou doporučovány a oceňovány jak malými, tak velkými firmami. Získali jsme vynikající hodnocení od našich klientů a spolupracovali jsme s širokou škálou českých i mezinárodních firem. Mezi naše spokojené klienty patří jak ti, kteří absolvovali pouze jeden kurz, tak i ti, kteří využili až 200 kurzů najednou. Momentálně spolupracujeme s 208 firemními klienty, což svědčí o naší dlouhodobé úspěšnosti a kvalitě služeb.

 

Kromě výše uvedeného nabízíme i specializované programy, jako jsou online firemní semináře z obchodní angličtiny, kurzy měkkých dovedností v angličtině, intenzivní crash kurzy, blended learning (kombinace osobní a e-learningové výuky) a e-learning, který je velmi interaktivní formou výuky, která zapojuje více smyslů.

 

Pozvěte nás do výběrového řízení

Slůně se zavazuje poskytovat vysokou kvalitu jazykové výuky přizpůsobenou vašim specifickým potřebám. Kontaktujte nás ještě dnes e-mailem na info@slune.cz nebo telefonicky na 777 758 638, abychom mohli prodiskutovat vaše požadavky a zahájit proces zlepšování jazykové vzdělanosti i ve vaší firmě. Pozvěte nás do výběrového řízení na jazykovou výuku ve vaší firmě.

Co je u nás nového

Pobočka Slůněte

26.2.2024

Pojďte dnes uhodnout české město, které je s námi spojeno: existujte tam totiž pobočka Slůněte.   Historie města Město bylo založeno na příkaz českého krále Václava II....

Zobrazit celý článek

Slůně vstupuje do éry umělé inteligence pro zvyšování kvality a urychlení procesu překladů

23.2.2024

Překladatelská agentura Slůně přichází s inovativním krokem směrem k modernímu překladatelství využívajícímu umělou inteligenci (AI), a začíná ve větší míře využívat...

Zobrazit celý článek

Život v zahraničí

18.2.2024

Život v zahraničí přináší do našich životů nové výzvy, ale také možnost objevovat různorodé kultury a obohacovat naši životní zkušenost. Jeden z klíčů k úspěšnému...

Zobrazit celý článek