Kurzy měkkých dovedností – jak nám mohou pomoci?

Kurzy měkkých dovedností jsou zaměřené na rozvoj osobnosti a mezilidských vztahů. Cílem je také zlepšit komunikaci, spolupráci, vyjednávání, sebeprezentaci, time management a další dovednosti, které jsou užitečné v práci i v osobním životě.

Kurzy měkkých dovedností vám pomohou lépe využít vaše silné stránky a rozvinout je. Například introverti se naučí lépe komunikovat a spolupracovat s ostatními, zatímco extroverti se naučí lépe naslouchat a zvládat samostatnou práci. Každý typ osobnosti má své přednosti, které mohou dále rozvíjet.

Účast na kurzech měkkých dovedností vám může pomoci vyniknout mezi ostatními. Naučíte se lépe prezentovat své nápady, mluvit před lidmi sebevědomě a přesvědčivě. Také se naučíte aktivně naslouchat, ptát se a zapojovat ostatní do diskuze. Získáte dovednosti, které vám pomohou efektivně vyjednávat a prosazovat své zájmy v rámci týmu.

 

Pro vaši představu stručně uvádíme, co všechno se můžete na kurzu měkkých dovedností naučit:

  • Komunikace: Jak efektivně komunikovat s ostatními, písemně i ústně.
  • Řešení problémů: Jak identifikovat a řešit problémy.
  • Týmová práce: Jak efektivně spolupracovat s ostatními.
  • Vedení: Jak ostatní vést a motivovat je.
  • Kritické myšlení: Jak kriticky vnímat informace a rozhodovat se.

 

Pokud vás kurzy měkkých dovedností zaujaly a rozhodli jste se nějakého zúčastnit, máme pro vás několik důležitých tipů:

  • Vyberte si relevantní kurz zaměřený právě na ty dovednosti, které potřebujete a využijete v pracovním a/nebo osobním životě.
  • Buďte aktivní. Zapojujte se do diskuse, dělejte si poznámky a zkoušejte nové dovednosti. Jen tak z kurzu vytěžíte co nejvíce.
  • Buďte trpěliví. Rozvíjení měkkých dovedností nějakou dobu trvá. Neočekávejte, že změna přijde přes noc. Věnujte dost času tomu, abyste si nové dovednosti osvojili.

Kurzy měkkých dovedností jsou skvělou příležitostí k seberozvoji i cestou ke kariérnímu postupu. Pokud o jejich absolvování uvažujete, určitě vám doporučujeme je vyzkoušet. Možná budete sami překvapeni, kolik se toho naučíte.

 

Pro více informací se prosím s důvěrou obracejte na naše kolegyně:

Nabídku si můžete prohlédnou zde, rádi vám připravíme kurzy na míru.

Co je u nás nového

TELEFONOVÁNÍ JE HRA

26.9.2023

Změňte svůj pohled na telefonování s naším novým workshopem "TELEFONOVÁNÍ JE HRA"! Představujeme vám inovativní a zábavný způsob, jak zlepšit své dovednosti v telefonní...

Zobrazit celý článek

Úsměv otevírá dveře

25.9.2023

Můžeme říct, že lidi všech národností, ras i vyznání nejvíce spojuje úsměv a humor. Úsměv má zvláštní sílu při seznamování, jednání i hovorech. Je nejlepším receptem na...

Zobrazit celý článek

Kreativní vouchery

20.9.2023

Kreativní vouchery V rámci povinné publicity, zveřejňujeme informace o Kreativních voucherech - viz. obrázek. Další informace zde:...

Zobrazit celý článek