Jazykové vzdělávání ve 21. století

Existuje spousta důvodů, proč se začít učit cizí jazyk.  Motivace pro výuku číhá na každého z nás ve všech oblastech života.

Lidé, hovořící více jazyky jsou žádanější na pracovním trhu. Nechtějí si nechat ujít skvělou pracovní příležitost, kariérní postup či profesní výhody kvůli špatné úrovni cizího jazyka.

 

Jazykové vzdělávání ve 21. století

Znalost cizích jazyků, troufám si říci, je dnes již nutností. Poskytuje širší přístup k vzdělávání, informacím, tolik potřebnému rozhledu i získání a nabytí zkušeností jak v profesní, tak osobní sféře v jiné zemi.

Mnoho lidí předpokládá, že angličtina je nejpoužívanějším jazykem na světě. Není to tak úplně pravdou. Mluvit dalším jazykem otevírá možnost komunikace s lidmi po celém světě, prostor pro cestování, rozvoj vztahů a obchod. Komunikace s obchodními partnery v rodném jazyce otevírá brány úspěchu v businessu a podnikání. Zvýší Vaši  osobní prestiž a stanete se nepostradatelnou posilou v týmu i na pracovních cestách. Váš business rozšíříte i do mezinárodních vod. Za hranicemi se často mohou nacházet jedinečné podnikatelské příležitosti, které u nás nenajdete.

Také v osobní sféře získáte prostor pro nové zážitky. Dovolená pro Vás bude obohacující, snadno se domluvíte na letišti, v restauraci, na recepci hotelu a pokud nastane jakýkoliv problém, budete mít slovní zásobu na to, jej hravě vyřešit.

Poznáte nové lidi. Jazyková bariéra Vám již tolik nebude stát v cestě za poznáním.

V neposlední řadě procvičíte a zlepšíte svou paměť.

Ovládnout 1-2 cizí jazyky rozhodně patří mezi velké cíle. Po jejich splnění si budete připadat sebevědomější, na trhu práce a profesně žádanější.

 

Kolikrát jsi člověkem?

Pravidlo „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“ platilo, platí a vždy platit bude. Otevírá dveře a prostor možnosti komunikace a dorozumívání mezi lidmi všech národností a kultur.

Pojďte se proto s námi osobně i profesně vzdělávat, rozvíjet a nechat inspirovat našimi zkušenými lektory a výukou. Je to Váš obrovský krok k osobnímu i profesnímu růstu.

Těším se na Vás i na společnou cestu jazykovým světem.

 

Svatava Križanová, Manažerka rozvoje obchodu

Slůně – svět jazyků a vzdělávání

obchod@slune.cz, 777 758 638

Co je u nás nového

Vánoční cesta kolem světa

8.12.2023

Spolu s vánoční pohodou vás zveme na vánoční cestu poznání. Vánoční cesta kolem světa: pojďme se společně podívat na různorodost vánočních tradic, které odrážejí kulturu a...

Zobrazit celý článek

Optimalizujte si daňový základ za rok 2023

7.12.2023

Do 15. ledna 2024 to stihnete! Optimalizujte si daňový základ za rok 2023! Přemýšlejte nad touto možností již teď.   Nechcete platit daně? Chcete snížit daňovou povinnost?...

Zobrazit celý článek

Španělština

4.12.2023

¿HABLA USTED ESPAÑOL? Španělština je druhý nejpoužívanější jazyk na celém světě. Podle španělského Institutu Cervantes mluví španělsky více než 591 milionů lidí, z nichž...

Zobrazit celý článek