Firemní výuka: novinky

Již 26. rok se staráme o firemní klienty v oblasti jazykového vzdělávání. Pomáháme zaměstnavatelům s nastavením jazykové výuky a podílíme se na smysluplném využití firemních benefitů.

 

Firemní výuka jazyků

Je ale klasické firemní jazykové vzdělávání dnes na vzestupu a nebo naopak v úpadku? Je stále vzdělávání zaměstnanců chytrou investicí zaměstnavatelů?

 

Kompletní servis

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní servis – od nastavení výuky, přes zajištění lektora, po veškerou administrativu a sledování jazykového pokroku. Máme zkušenost s jazykovým servisem jak pro klienty o jednom kurzu až po jazykové projekty pro společnosti s celorepublikovým zastoupením a administrací až 150 kurzů pro jednoho klienta. Spolupracujeme se stovkami prověřených lektorů po celé ČR i v zahraničí, které se neustále snažíme motivovat a podporovat.

A právě díky našim skvělým lektorům dosahujeme u našich klientů výborného hodnocení a někteří s námi spolupracují již více než 15 let. Za tu dobu se jejich požadavky v čase mění tak, jak se mění trendy ve firemním vzdělávání.

Za posledních pět let se požadavky na jazykovou výuku poměrně výrazně změnily. Registrujeme růst poptávky po on-line výuce, rovněž roste portfolio našich individuálních klientů. Klade se důraz na kvalitu lektora, větší fokus i na osobnost lektora, se kterým naši studenti budou rádi trávit čas a který je bude inspirovat.

V dnešní době téměř vymizel zájem o otevírání početných skupinek o 5 a více účastnících. Firemní klienti postupně začínají rozumět důležitosti správného zařazení studenta do vhodného kurzu dle úrovně nebo složení skupiny. Zároveň našim klientům vysvětlujeme, jak zásadním faktorem je pravidelná docházka do kurzu a navazující samostudium, bez kterého není reálné se v jazyce posunovat výš.

 

Firemní výuka jazyků

Jazykové vzdělávání je stále nedílnou součástí zdravé firemní kultury – jen se velká část našich klientů přesunula do on-line prostoru, ubylo nám skupinových kurzů a naopak přibylo kurzů s 1 – 2 účastníky a v pozitivním slova smyslu je kladen větší důraz na kvalitu a efektivitu výuky.

Rádi každé firmě navrhneme řešení pro jejich potřeby týkající se jazykového vzdělávání.

Kontaktujte nás a nezávazně spolu zkonzultujeme, co pro vás můžeme udělat.

Co je u nás nového

Jazyková škola – jak správně vybrat?

27.5.2024

Výběr jazykové školy je důležitým krokem při rozhodnutí, jak zajistit lepší rozvoj svůj anebo vašich zaměstnanců. V následujících částech vám poskytneme užitečné tipy a...

Zobrazit celý článek

Intenzivní crash kurzy

22.5.2024

Letní prázdniny jako příležitost: Zlepšete své jazykové dovednosti s intenzivními crash kurzy!   Využijte tento čas k rychlému pokroku ve studiu cizího jazyka prostřednictvím...

Zobrazit celý článek

Mistrovství světa v ledním hokeji

20.5.2024

Jak jste asi všichni zaznamenali, letos se v Česku již po jedenácté pořádá Mistrovství světa v ledním hokeji. Slůně by vám proto rádo ukázalo tuto sportovní událost v jiném...

Zobrazit celý článek