Dospělý člověk se nenaučí cizí jazyk

… Opravdu? Věříte tomu, že se dospělý člověk nenaučí cizí jazyk?

Někteří lidé se zvládají domluvit jedním, dvěma i více cizími jazyky. Jiní se stěží domluví česky a po paměti loví anglické či německé slovíčko, které utkvělo v hlavě ještě ze školy.

Pouze 40 % světové populace je monolingvní (mluví pouze jedním jazykem), 43 % je bilingvních (schopnost mluvit dvěma jazyky), 13 % je trojjazyčných (hovoří plynule třemi jazyky), 3 % jsou vícejazyční (hovoří čtyřmi jazyky) a pouze 1 % jsou polygloti (člověk, který mluví pěti nebo více jazyky).

Cizí jazyky jsou branou do světa, co si budeme povídat. Ale co dělat, když už dávno do školy nechodíme? Má cenu se nějaký cizí jazyk vůbec začít učit?

A znáte tvrzení, že lze studovat pouze v mládí a později člověk ztrácí schopnost se učit?

Tak na to zapomeňte!

V poslední době došlo v metodice výuky k radikálnímu rozvoji! Nové metody, v čele s komunikativní metodou, umožňují efektivní studium jazyka v kterémkoli věku.

Ve Slůněti vás o tom přesvědčíme a naučíme vás cizí jazyk, který se vám libí nebo který využijete třeba na cestách, výletech či dovolených nebo jen proto, abyste rozuměli nejen dnešní mladé generaci.

Protože: Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem!

Co je u nás nového

TELEFONOVÁNÍ JE HRA

26.9.2023

Změňte svůj pohled na telefonování s naším novým workshopem "TELEFONOVÁNÍ JE HRA"! Představujeme vám inovativní a zábavný způsob, jak zlepšit své dovednosti v telefonní...

Zobrazit celý článek

Úsměv otevírá dveře

25.9.2023

Můžeme říct, že lidi všech národností, ras i vyznání nejvíce spojuje úsměv a humor. Úsměv má zvláštní sílu při seznamování, jednání i hovorech. Je nejlepším receptem na...

Zobrazit celý článek

Kreativní vouchery

20.9.2023

Kreativní vouchery V rámci povinné publicity, zveřejňujeme informace o Kreativních voucherech - viz. obrázek. Další informace zde:...

Zobrazit celý článek