Dospělý člověk se nenaučí cizí jazyk

… Opravdu? Věříte tomu, že se dospělý člověk nenaučí cizí jazyk?

Někteří lidé se zvládají domluvit jedním, dvěma i více cizími jazyky. Jiní se stěží domluví česky a po paměti loví anglické či německé slovíčko, které utkvělo v hlavě ještě ze školy.

Pouze 40 % světové populace je monolingvní (mluví pouze jedním jazykem), 43 % je bilingvních (schopnost mluvit dvěma jazyky), 13 % je trojjazyčných (hovoří plynule třemi jazyky), 3 % jsou vícejazyční (hovoří čtyřmi jazyky) a pouze 1 % jsou polygloti (člověk, který mluví pěti nebo více jazyky).

Cizí jazyky jsou branou do světa, co si budeme povídat. Ale co dělat, když už dávno do školy nechodíme? Má cenu se nějaký cizí jazyk vůbec začít učit?

A znáte tvrzení, že lze studovat pouze v mládí a později člověk ztrácí schopnost se učit?

Tak na to zapomeňte!

V poslední době došlo v metodice výuky k radikálnímu rozvoji! Nové metody, v čele s komunikativní metodou, umožňují efektivní studium jazyka v kterémkoli věku.

Ve Slůněti vás o tom přesvědčíme a naučíme vás cizí jazyk, který se vám libí nebo který využijete třeba na cestách, výletech či dovolených nebo jen proto, abyste rozuměli nejen dnešní mladé generaci.

Protože: Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem!

Co je u nás nového

Překlady v pondělí 4. července fungují

3.7.2022

Překlady v pondělí 4. července fungují na emailu preklady@slune.cz a na telefonu 777 758 633. Ráda se vám bude věnovat naše kolegyně Michaela Ondračková. Ve úterý 5.7. a ve středu...

Zobrazit celý článek

SPOJTE BUSINESS SE ZÁBAVOU

29.6.2022

14 témat specializovaných kurzů v cizích jazycích (nebo v ČJ) aneb SPOJTE BUSINESS SE ZÁBAVOU Nabídku si můžete stáhnout ZDE: Spojte BUSINESS se ZÁBAVOU nebo pokračujte ve...

Zobrazit celý článek

Slůněcí léto

24.6.2022

Nabídka lidem a firmám, kteří se chtějí / potřebují učit přes léto ... Slůněcí léto Chcete efektivně využít léto a posunout se v jazyce? Plánujete… zlepšit své...

Zobrazit celý článek