Dárkový poukaz na Slůněcí služby

Vánoční svátky jsou za rohem, a je čas přemýšlet o tom, jak udělat radost svým nejbližším, kamarádům, kolegům i obchodním partnerům.

Neponechejte nic náhodě a zajistěte si Dárkový poukaz na Slůněcí služby pro své blízké nebo obchodní partnery.

Slůněcí DÁRKOVÉ POUKAZY nabízejí výjimečnou příležitost darovat nejen okamžitý zážitek, ale též možnost rozšířit znalosti a dovednosti po celý následující rok.

Slůně je spolehlivý a profesionální partner pro vzdělávání již více než 25 let. Nabízíme kvalitní a efektivní výuku jazyků a kurzy měkkých dovedností, např. komunikačních dovedností pro jednotlivce i firmy. Naši lektoři jsou zkušení a certifikovaní odborníci, kteří se individuálně přizpůsobují potřebám a cílům každého klienta. Naše kurzy jsou zábavné a interaktivní, zaměřené na praktické použití jazyka a komunikace.

 

Vánoce se blíží! Objednejte si Dárkový poukaz na Slůněcí služby.

 

S Dárkovými poukazy od Slůněte můžete obdarovat své milované originálním a praktickým dárkem, který jim otevře dveře do světa. Obdarovaní si mohou vybrat jakoukoli službu Slůněte, a to v on-line nebo prezenčním módu. Základní možnosti jsou:

  1. individuální výuka obecného jazyka – ON-LINE nebo prezenčně
  2. individuální kurz obchodní rétoriky – ON-LINE nebo prezenčně
  3. individuální kurz prezentačních dovedností v AJ – ON-LINE nebo prezenčně
  4. překlady, tlumočení, jazykový kurz v zahraničí. A další služby dle aktuální nabídky.

Objednejte si Dárkový poukaz na jakoukoli částku (od 1 000 Kč nahoru) a my Vám Dárkový poukaz připravíme. Nebo nám můžete říct, co byste si představovali uvést na Dárkovém poukazu, a my Vám připravíme Dárkový poukaz na míru. Objednávat můžete online nebo na nejbližší pobočce Slůněte.

 

Obdarujte svou rodinu, blízké nebo obchodní partnery.

 

Dárkový poukaz na Slůněcí služby je skvělý způsob, jak někomu darovat nezapomenutelný zážitek a pomoci mu rozšířit si znalosti a dovednosti.

Objednejte si ho ještě dnes a udělejte radost svým blízkým!

Buď na nejbližší pobočce Slůněte nebo na info@slune.cz.

Krásný předvánoční čas!

 

Vánoční dárkový poukaz

Vánoční dárkový poukaz – ukázka.

Co je u nás nového

Pobočka Slůněte

26.2.2024

Pojďte dnes uhodnout české město, které je s námi spojeno: existujte tam totiž pobočka Slůněte.   Historie města Město bylo založeno na příkaz českého krále Václava II....

Zobrazit celý článek

Slůně vstupuje do éry umělé inteligence pro zvyšování kvality a urychlení procesu překladů

23.2.2024

Překladatelská agentura Slůně přichází s inovativním krokem směrem k modernímu překladatelství využívajícímu umělou inteligenci (AI), a začíná ve větší míře využívat...

Zobrazit celý článek

Život v zahraničí

18.2.2024

Život v zahraničí přináší do našich životů nové výzvy, ale také možnost objevovat různorodé kultury a obohacovat naši životní zkušenost. Jeden z klíčů k úspěšnému...

Zobrazit celý článek