Dárkový poukaz na Slůněcí služby

Vánoční svátky jsou za rohem, a je čas přemýšlet o tom, jak udělat radost svým nejbližším, kamarádům, kolegům i obchodním partnerům.

Neponechejte nic náhodě a zajistěte si Dárkový poukaz na Slůněcí služby pro své blízké nebo obchodní partnery.

Slůněcí DÁRKOVÉ POUKAZY nabízejí výjimečnou příležitost darovat nejen okamžitý zážitek, ale též možnost rozšířit znalosti a dovednosti po celý následující rok.

Slůně je spolehlivý a profesionální partner pro vzdělávání již více než 25 let. Nabízíme kvalitní a efektivní výuku jazyků a kurzy měkkých dovedností, např. komunikačních dovedností pro jednotlivce i firmy. Naši lektoři jsou zkušení a certifikovaní odborníci, kteří se individuálně přizpůsobují potřebám a cílům každého klienta. Naše kurzy jsou zábavné a interaktivní, zaměřené na praktické použití jazyka a komunikace.

 

Vánoce se blíží! Objednejte si Dárkový poukaz na Slůněcí služby.

 

S Dárkovými poukazy od Slůněte můžete obdarovat své milované originálním a praktickým dárkem, který jim otevře dveře do světa. Obdarovaní si mohou vybrat jakoukoli službu Slůněte, a to v on-line nebo prezenčním módu. Základní možnosti jsou:

  1. individuální výuka obecného jazyka – ON-LINE nebo prezenčně
  2. individuální kurz obchodní rétoriky – ON-LINE nebo prezenčně
  3. individuální kurz prezentačních dovedností v AJ – ON-LINE nebo prezenčně
  4. překlady, tlumočení, jazykový kurz v zahraničí. A další služby dle aktuální nabídky.

Objednejte si Dárkový poukaz na jakoukoli částku (od 1 000 Kč nahoru) a my Vám Dárkový poukaz připravíme. Nebo nám můžete říct, co byste si představovali uvést na Dárkovém poukazu, a my Vám připravíme Dárkový poukaz na míru. Objednávat můžete online nebo na nejbližší pobočce Slůněte.

 

Obdarujte svou rodinu, blízké nebo obchodní partnery.

 

Dárkový poukaz na Slůněcí služby je skvělý způsob, jak někomu darovat nezapomenutelný zážitek a pomoci mu rozšířit si znalosti a dovednosti.

Objednejte si ho ještě dnes a udělejte radost svým blízkým!

Buď na nejbližší pobočce Slůněte nebo na info@slune.cz.

Krásný předvánoční čas!

 

Vánoční dárkový poukaz

Vánoční dárkový poukaz – ukázka.

Co je u nás nového

Pozvěte nás do výběrového řízení

19.6.2024

Organizujete výběrové řízení na: firemní jazykovou výuku? překladatelské služby? tlumočnického služby? kurzy měkkých dovedností?   Pozvěte nás do...

Zobrazit celý článek

Světový den hudby

17.6.2024

Oslava univerzálního jazyka, který nás spojuje   Každý rok 21. června se po celém světě slaví Světový den hudby, známý také jako Fête de la Musique. Tento den je věnován...

Zobrazit celý článek

Albánština: Probuďte v sobě dobrodruha

13.6.2024

Albánie: Za tajemstvím orlů a fascinujícího jazyka   S blížícím se létem všichni určitě čím dál tím víc myslíme na slunečnou dovolenou, teplo a moře. Proto bychom Vám...

Zobrazit celý článek