Tajemství Time Managementu 21. století – otevřený kurz

V dnešní době, kdy máme téměř přirostlý mobilní telefon a počítač k ruce, jsme přehlceni informacemi, maily a úkoly a přesto nestíháme vše, co bychom chtěli. Jak se v tom všem vyznat a naučit se efektivně pracovat? Jak to udělat, abychom byli spokojeni a zvládli vše, co sami chceme a potřebujeme? Určitě nejste jediní, kdo má pocit, že vám život protéká mezi prsty.

Naučíme vás naplno využívat potenciál aplikací pro řízení času od Google nebo Microsoft, dle toho co používáte ve firmě. Vytvoříte si váš vlastní funkční systém řízení času a najdete své největší zabijáky času.

Cíl

 • Naučit se efektivně pracovat s maily a úkoly
 • Ušetřit hodinu času denně
 • Využívat moderní aplikace pro efektivní práci

Obsah

 • Time management 4. generace (dozvíte se, co to je Getting Things Done, neboli GTD, jak a proč ho použít v běžném životě; vytvoříte si vlastní funkční systém práce s informacemi, úkoly, maily)
 • Moderní nástroje pro řízení času (zjistíte jaké aplikace můžete používat pro šetření času; naučíte se naplno využívat aplikace google/microsoft pro řízení času)
 • Zabijáci času (identifikujete, co jsou vaši zabijáci času; naučíte se jim odolávat, zvládat a využívat je pro svůj prospěch)
 • Ukázky a praktická cvičení, workshop je interaktivní a prakticky zaměřený

Cílová skupina

 • Všichni, kdo nestíhají a chtějí najít funkční systém řízení svého času i sebe
 • Počet účastníků: 5 – 10

Termíny workshopu

 • Najdete ZDE
 • Workshop probíhá PREZENČNĚ v Ostravě
  cena: 3.790,- Kč / osoba (pro firmy bez DPH, pro jednotlivce s DPH)

Doplňující informace

Názory našich klientů

Mám tu čest napsat referenci ke kurzu KOMUNIKACE V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v češtině),který jsem absolvoval pod vedením lektora Radka Wojtanovského, pořádaného firmou Slůně. Tento intenzivní jednodenní kurz se zaměřoval na rozvoj komunikačních dovedností, zejména při řešení obtížných situací.

Kurz mě velmi zaujal svou profesionální organizací a připraveností lektora. Radek Wojtanovský prokázal hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti komunikace v náročných situacích. Jeho schopnost předat užitečné techniky a strategie byla inspirativní a přínosná.

Během kurzu jsme prozkoumávali různé scénáře a cvičili praktické příklady, které nám umožnily aplikovat nové dovednosti přímo na reálné situace. Získal jsem hlubší porozumění komunikačním strategiím pro konfliktní zákazníky. Díky tomu jsem se naučil lépe porozumět jejich potřebám, efektivněji reagovat na jejich připomínky a vyřešit případné konflikty s větší lehkostí.

Rád bych tento kurz doporučil všem, kteří chtějí posunout svůj tým v oblasti profesionální komunikace. Zvládnutí dovedností pro řešení obtížných situací je klíčové pro úspěšné odbavení konfliktních nebo náročných zákazníků. Díky tomuto kurzu jsem získal nové nástroje a sebejistotu, které mi pomohou při práci s obtížnými situacemi.

Děkuji firmě Slůně a lektorovi Radkovi Wojtanovskému za skvělou příležitost a cenný kurz.

 

Ondřej Haška, Obchodní a marketingový ředitel

SATJAM, s. r. o.