Den rozvoje a vzdělávání dospělých

Věděli jste, že 5. června slavíme Den rozvoje a vzdělávání dospělých? Vzdělání je neocenitelné v každém věku, a právě tento den se zaměřuje na představení možností dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace. Pokud jste někdy uvažovali o doplnění studia na střední nebo vysoké škole, nebo byste se chtěli přímo zapojit do kurzů a workshopů, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti, je toto příležitost právě pro vás!

 

Možnosti vzdělávání pro každého

V tento den připravují školy různé ukázky kurzů, které můžete vyzkoušet. Můžete se dokonce seznámit s různými profesemi nebo si otestovat své školní znalosti. Některé vzdělávací instituce přichystaly netradiční programy, kde si můžete vyzkoušet školicí programy a workshopy, které jsou často součástí firemních školení.

 

Slůně – váš partner ve vzdělávání

Slůně – svět jazyků je připraveno vám pomoci s překonáním nejen jazykových bariér, ale také nabízí kurzy, které vám pomohou v kariérním růstu i osobním rozvoji. Chcete se naučit cizí jazyk nebo se zdokonalit v oblasti úspěšné komunikace? Nevíte, kde začít nebo jaký workshop je nejvhodnější pro vaše zaměstnance? Neváhejte nás kontaktovat! Společně si prodiskutujeme vaše potřeby a nezávazně vám navrhneme řešení. Slůně je tu pro vás, abyste dosáhli svých vzdělávacích cílů.

 

Ochutnávka Soft Skills workshopů

A to není vše! Slůně – svět jazyků pořádá ochutnávky různých kurzů nejen v rámci Dne rozvoje a vzdělávání dospělých. Můžete se připojit k našim akcím a získat jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma některý z našich Soft Skills workshopů. Více informací o těchto ochutnávkách naleznete na našem webu zde.

Připojte se k oslavě Dne rozvoje a vzdělávání dospělých a objevte nové příležitosti pro svůj osobní i profesní růst. Nechte se inspirovat a zapojte se do programů, které vám umožní dosáhnout vašeho potenciálu. Vzdělání je klíčem k úspěchu, a my vám rádi pomůžeme na této cestě.

Co je u nás nového

Lidský jazyk

15.7.2024

Tajemství počátků lidského jazyka: Od gest k moderní komunikaci Jak vznikl lidský jazyk? Přemýšleli jste někdy o tom, jak vznikl lidský jazyk - komunikační prostředek, který...

Zobrazit celý článek

Voiceover – nová služba

10.7.2024

Profesionální voiceover - nová služba pro vaše projekty S potěšením oznamujeme rozšíření naší nabídky o novou službu – voiceover, kterou nabízíme v rámci překladů. Tato...

Zobrazit celý článek

Velbloud

8.7.2024

Mezinárodní rok velbloudovitých zvířat I když se naše jazyková škola jmenuje Slůně, pozastavíme se u velbloudů. Rok 2024 byl Organizací spojených národů (OSN) vyhlášen...

Zobrazit celý článek