Den rozvoje a vzdělávání dospělých

Věděli jste, že 5. června slavíme Den rozvoje a vzdělávání dospělých? Vzdělání je neocenitelné v každém věku, a právě tento den se zaměřuje na představení možností dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace. Pokud jste někdy uvažovali o doplnění studia na střední nebo vysoké škole, nebo byste se chtěli přímo zapojit do kurzů a workshopů, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti, je toto příležitost právě pro vás!

 

Možnosti vzdělávání pro každého

V tento den připravují školy různé ukázky kurzů, které můžete vyzkoušet. Můžete se dokonce seznámit s různými profesemi nebo si otestovat své školní znalosti. Některé vzdělávací instituce přichystaly netradiční programy, kde si můžete vyzkoušet školicí programy a workshopy, které jsou často součástí firemních školení.

 

Slůně – váš partner ve vzdělávání

Slůně – svět jazyků je připraveno vám pomoci s překonáním nejen jazykových bariér, ale také nabízí kurzy, které vám pomohou v kariérním růstu i osobním rozvoji. Chcete se naučit cizí jazyk nebo se zdokonalit v oblasti úspěšné komunikace? Nevíte, kde začít nebo jaký workshop je nejvhodnější pro vaše zaměstnance? Neváhejte nás kontaktovat! Společně si prodiskutujeme vaše potřeby a nezávazně vám navrhneme řešení. Slůně je tu pro vás, abyste dosáhli svých vzdělávacích cílů.

 

Ochutnávka Soft Skills workshopů

A to není vše! Slůně – svět jazyků pořádá ochutnávky různých kurzů nejen v rámci Dne rozvoje a vzdělávání dospělých. Můžete se připojit k našim akcím a získat jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma některý z našich Soft Skills workshopů. Více informací o těchto ochutnávkách naleznete na našem webu zde.

Připojte se k oslavě Dne rozvoje a vzdělávání dospělých a objevte nové příležitosti pro svůj osobní i profesní růst. Nechte se inspirovat a zapojte se do programů, které vám umožní dosáhnout vašeho potenciálu. Vzdělání je klíčem k úspěchu, a my vám rádi pomůžeme na této cestě.

Co je u nás nového

TELEFONOVÁNÍ JE HRA

26.9.2023

Změňte svůj pohled na telefonování s naším novým workshopem "TELEFONOVÁNÍ JE HRA"! Představujeme vám inovativní a zábavný způsob, jak zlepšit své dovednosti v telefonní...

Zobrazit celý článek

Úsměv otevírá dveře

25.9.2023

Můžeme říct, že lidi všech národností, ras i vyznání nejvíce spojuje úsměv a humor. Úsměv má zvláštní sílu při seznamování, jednání i hovorech. Je nejlepším receptem na...

Zobrazit celý článek

Kreativní vouchery

20.9.2023

Kreativní vouchery V rámci povinné publicity, zveřejňujeme informace o Kreativních voucherech - viz. obrázek. Další informace zde:...

Zobrazit celý článek