Den rozvoje a vzdělávání dospělých

Věděli jste, že 5. června slavíme Den rozvoje a vzdělávání dospělých? Vzdělání je neocenitelné v každém věku, a právě tento den se zaměřuje na představení možností dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace. Pokud jste někdy uvažovali o doplnění studia na střední nebo vysoké škole, nebo byste se chtěli přímo zapojit do kurzů a workshopů, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti, je toto příležitost právě pro vás!

 

Možnosti vzdělávání pro každého

V tento den připravují školy různé ukázky kurzů, které můžete vyzkoušet. Můžete se dokonce seznámit s různými profesemi nebo si otestovat své školní znalosti. Některé vzdělávací instituce přichystaly netradiční programy, kde si můžete vyzkoušet školicí programy a workshopy, které jsou často součástí firemních školení.

 

Slůně – váš partner ve vzdělávání

Slůně – svět jazyků je připraveno vám pomoci s překonáním nejen jazykových bariér, ale také nabízí kurzy, které vám pomohou v kariérním růstu i osobním rozvoji. Chcete se naučit cizí jazyk nebo se zdokonalit v oblasti úspěšné komunikace? Nevíte, kde začít nebo jaký workshop je nejvhodnější pro vaše zaměstnance? Neváhejte nás kontaktovat! Společně si prodiskutujeme vaše potřeby a nezávazně vám navrhneme řešení. Slůně je tu pro vás, abyste dosáhli svých vzdělávacích cílů.

 

Ochutnávka Soft Skills workshopů

A to není vše! Slůně – svět jazyků pořádá ochutnávky různých kurzů nejen v rámci Dne rozvoje a vzdělávání dospělých. Můžete se připojit k našim akcím a získat jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma některý z našich Soft Skills workshopů. Více informací o těchto ochutnávkách naleznete na našem webu zde.

Připojte se k oslavě Dne rozvoje a vzdělávání dospělých a objevte nové příležitosti pro svůj osobní i profesní růst. Nechte se inspirovat a zapojte se do programů, které vám umožní dosáhnout vašeho potenciálu. Vzdělání je klíčem k úspěchu, a my vám rádi pomůžeme na této cestě.

Co je u nás nového

Jazykový certifikát Pipplet

16.4.2024

Jazykový certifikát Pipplet: Otevřete si dveře do světa za pouhou hodinu! Hledáte rychlý, pohodlný a flexibilní způsob, jak získat mezinárodně uznávaný jazykový certifikát? Pak je...

Zobrazit celý článek

Umělá inteligence v překladech: Praktický průvodce pro firmy

10.4.2024

Již začátkem tohoto roku jsme informovali, že ve Slůněti jdeme s dobou. Plánujeme tudíž při práci s překlady ve větší míře využívat nástroje umělé inteligence (AI). Tím budeme...

Zobrazit celý článek

Den vzdělanosti

8.4.2024

7. dubna: Den vzdělanosti Víte, co se slaví 7.dubna? Ano, máme tu Den vzdělanosti! A co to vlastně ten Den vzdělanosti znamená? Připomínáme si, že vzdělání není jen o tom, že...

Zobrazit celý článek