Chraňte své soukromí, prezentujte se s grácií a zvládněte stres – kurzy pro moderní život

V každodenním životě si ne vždy uvědomujeme, že na každém kroku zanecháváme digitální stopu. Dokonce i vypnuté polohovací služby ukládají neustále naši polohu. Moderní automobily fungují jako počítače připojené k internetu. Naše profily na sociálních sítích jednou budou cenným záznamem pro naše děti.

 

Chraňte své soukromí, prezentujte se s grácií a zvládněte stres – kurzy pro moderní život

Školení OSOBNÍ BEZPEČNOST A OCHRANA SOUKROMÍ V KYBERPROSTORU se zaměřuje na aktuální témata, konkrétní řešení a srozumitelný obsah. To jsou klíčové atributy tohoto workshopu, na který Vás zveme.

Tento kurz není zdaleka jediný, který máme v nabídce.

 

Chcete uspět? Správně odprezentovat svou nabídku? Zvýšit si své sebevědomí? Pak čtěte dál.

Základem všeho jste VY! VY se musíte rozhodnout na sobě pracovat, abyste každým dnem byli lepší verzí sama sebe. K tomu vám pomůže naše RÉTORICKÁ KLOUZAČKA, plná informací, návodů, cvičení atd. od hlasu až po prezentační dovednost a práci v online světě.

Prohloubit tyto základní, ale velmi důležité znalosti, můžete praktickým workshopem SEBEVĚDOMÁ PREZENTACE, kde všechny nabyté zkušenosti zužitkujete v praktickém tréninku v menších skupinkách.

A že potřebujete prezentovat v angličtině? Není nic jednoduššího než se přihlásit do našeho kurzu PREZENTAČNÍCH DOVEDNOSTÍ V ANGLIČTINĚ, kde si nejen osvěžíte prezentační dovednosti, ale také získáte potřebné fráze a sebejistotu v cizím jazyce.

Kde na to vše vzít čas? Není tajemstvím, že dnešní doba je uspěchaná, nároky kladené na nás jsou vysoké, chyby se neodpouští…, ale je tajemstvím, jak to zvládnout? Není! Klíč k tomu najdete v našem kurzu TAJEMSTVÍ TIME MANAGEMENTU 21.STOLETÍ.

Pokud chceme dosáhnout svého cíle, občas musíme říct slovo NE. Umíte to? Není to vždy jednoduché. Přijďte se naučit a vyzkoušet v praxi JAK SE NAUČIT ŘÍKAT „NE“!

A že se i díky tomuto občas dostanete do obtížných situací a je třeba vyjednávat nejen v rodném jazyce? Neznáte ty správné fráze a nevíte, jak rychle na danou situaci reagovat? Opět vám pomůže náš kurz KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH.

My jsme připraveni! A vy?

Těšíme se na vás! Poptejte ještě dnes!

Co je u nás nového

Lidský jazyk

15.7.2024

Tajemství počátků lidského jazyka: Od gest k moderní komunikaci Jak vznikl lidský jazyk? Přemýšleli jste někdy o tom, jak vznikl lidský jazyk - komunikační prostředek, který...

Zobrazit celý článek

Voiceover – nová služba

10.7.2024

Profesionální voiceover - nová služba pro vaše projekty S potěšením oznamujeme rozšíření naší nabídky o novou službu – voiceover, kterou nabízíme v rámci překladů. Tato...

Zobrazit celý článek

Velbloud

8.7.2024

Mezinárodní rok velbloudovitých zvířat I když se naše jazyková škola jmenuje Slůně, pozastavíme se u velbloudů. Rok 2024 byl Organizací spojených národů (OSN) vyhlášen...

Zobrazit celý článek