Chraňte své soukromí, prezentujte se s grácií a zvládněte stres – kurzy pro moderní život

V každodenním životě si ne vždy uvědomujeme, že na každém kroku zanecháváme digitální stopu. Dokonce i vypnuté polohovací služby ukládají neustále naši polohu. Moderní automobily fungují jako počítače připojené k internetu. Naše profily na sociálních sítích jednou budou cenným záznamem pro naše děti.

 

Chraňte své soukromí, prezentujte se s grácií a zvládněte stres – kurzy pro moderní život

Školení OSOBNÍ BEZPEČNOST A OCHRANA SOUKROMÍ V KYBERPROSTORU se zaměřuje na aktuální témata, konkrétní řešení a srozumitelný obsah. To jsou klíčové atributy tohoto workshopu, na který Vás zveme.

Tento kurz není zdaleka jediný, který máme v nabídce.

 

Chcete uspět? Správně odprezentovat svou nabídku? Zvýšit si své sebevědomí? Pak čtěte dál.

Základem všeho jste VY! VY se musíte rozhodnout na sobě pracovat, abyste každým dnem byli lepší verzí sama sebe. K tomu vám pomůže naše RÉTORICKÁ KLOUZAČKA, plná informací, návodů, cvičení atd. od hlasu až po prezentační dovednost a práci v online světě.

Prohloubit tyto základní, ale velmi důležité znalosti, můžete praktickým workshopem SEBEVĚDOMÁ PREZENTACE, kde všechny nabyté zkušenosti zužitkujete v praktickém tréninku v menších skupinkách.

A že potřebujete prezentovat v angličtině? Není nic jednoduššího než se přihlásit do našeho kurzu PREZENTAČNÍCH DOVEDNOSTÍ V ANGLIČTINĚ, kde si nejen osvěžíte prezentační dovednosti, ale také získáte potřebné fráze a sebejistotu v cizím jazyce.

Kde na to vše vzít čas? Není tajemstvím, že dnešní doba je uspěchaná, nároky kladené na nás jsou vysoké, chyby se neodpouští…, ale je tajemstvím, jak to zvládnout? Není! Klíč k tomu najdete v našem kurzu TAJEMSTVÍ TIME MANAGEMENTU 21.STOLETÍ.

Pokud chceme dosáhnout svého cíle, občas musíme říct slovo NE. Umíte to? Není to vždy jednoduché. Přijďte se naučit a vyzkoušet v praxi JAK SE NAUČIT ŘÍKAT „NE“!

A že se i díky tomuto občas dostanete do obtížných situací a je třeba vyjednávat nejen v rodném jazyce? Neznáte ty správné fráze a nevíte, jak rychle na danou situaci reagovat? Opět vám pomůže náš kurz KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH.

My jsme připraveni! A vy?

Těšíme se na vás! Poptejte ještě dnes!

Co je u nás nového

Jazykový certifikát Pipplet

16.4.2024

Jazykový certifikát Pipplet: Otevřete si dveře do světa za pouhou hodinu! Hledáte rychlý, pohodlný a flexibilní způsob, jak získat mezinárodně uznávaný jazykový certifikát? Pak je...

Zobrazit celý článek

Umělá inteligence v překladech: Praktický průvodce pro firmy

10.4.2024

Již začátkem tohoto roku jsme informovali, že ve Slůněti jdeme s dobou. Plánujeme tudíž při práci s překlady ve větší míře využívat nástroje umělé inteligence (AI). Tím budeme...

Zobrazit celý článek

Den vzdělanosti

8.4.2024

7. dubna: Den vzdělanosti Víte, co se slaví 7.dubna? Ano, máme tu Den vzdělanosti! A co to vlastně ten Den vzdělanosti znamená? Připomínáme si, že vzdělání není jen o tom, že...

Zobrazit celý článek