2 x 2. místo

Jsme rádi, že stále více firem se obrací na Slůně – svět jazyků, aby využily naše kurzy měkkých dovedností. Bez ohledu na to, zda se jedná o výuku jazyků nebo osobní rozvoj zaměstnanců obecně, je to pro nás důkazem naší snahy poskytovat komplexní služby a pomáhat našim klientům.

 

2 x 2. místo!

Roste také naše angažovanost v náročných tendrech a s radostí oznamujeme, že jsme již dvakrát obsadili druhé místo! I když jsme zatím nedosáhli nejvyššího stupně na těchto velkých zakázkách, věříme, že tyto kroky nás přibližují k budoucím velkým vítězstvím. Jsme odhodlaní čelit výzvám a vidíme každou příležitost jako prostor pro náš růst.

Důraz vždy klademe na poskytování kvalitních kurzů měkkých dovedností. Jsme přesvědčeni, že naše odbornost a školicí programy, které jsou téměř na míru přizpůsobeny potřebám našich klientů, osloví firmy, které hledají rozvoj a zvýšení kvalifikace svých pracovníků.

Náš profesionální tým je plně připraven vytvořit výukové zážitky, které podporují osobní růst a profesní úspěch našich klientů. Klade se důraz na užitečnost a praktičnost všech našich školicích programů. Věříme, že tím poskytujeme skutečnou hodnotu pro naše klienty.

Chceme také vyjádřit upřímnou vděčnost všem firmám, které nám zatím projevily svou důvěru a využily naše služby. Jsme nadšeni z úzké spolupráce s nimi a těšíme se na další spolupráci s novými partnery v budoucnosti. Společně můžeme vytvořit silnější a lépe vyškolenou pracovní sílu, která přinese úspěch našim klientům i nám.

 

2 x 2. místo!

Buďte s námi, protože se stále snažíme dosáhnout úspěchu s přesvědčením, že naše příští vítězství je již na dosah! Jsme připraveni pokračovat ve službě našim klientům s maximálním nasazením a poskytnout jim vzdělávací prostředí, které povede ke skutečnému růstu a úspěchu.

 

Ozvěte se naší kolegyně Vlaďce Hagenové a proberte s ní možnosti soft skills kurzů i pro vaši firmu!

Co je u nás nového

Jazyková škola – jak správně vybrat?

27.5.2024

Výběr jazykové školy je důležitým krokem při rozhodnutí, jak zajistit lepší rozvoj svůj anebo vašich zaměstnanců. V následujících částech vám poskytneme užitečné tipy a...

Zobrazit celý článek

Intenzivní crash kurzy

22.5.2024

Letní prázdniny jako příležitost: Zlepšete své jazykové dovednosti s intenzivními crash kurzy!   Využijte tento čas k rychlému pokroku ve studiu cizího jazyka prostřednictvím...

Zobrazit celý článek

Mistrovství světa v ledním hokeji

20.5.2024

Jak jste asi všichni zaznamenali, letos se v Česku již po jedenácté pořádá Mistrovství světa v ledním hokeji. Slůně by vám proto rádo ukázalo tuto sportovní událost v jiném...

Zobrazit celý článek