Jazykové kurzy pro veřejnost

Jazykové kurzy pro veřejnost nabízíme v prezenční, i on-line formě. V našich jazykových kurzech různých forem a úrovní si osvojíte angličtinu, němčinu, ruštinu, polštinu ale také italštinu, francouzštinu, španělštinu a další jazyky. V jazykové škole Slůně – svět jazyků vám nabízíme také studium češtiny pro cizince.

Oblíbené skupinové jazykové kurzy realizujeme v Ostravě v jazykové škole Slůně, ul. Hollarova 14. Ve skupinách jsou minimálně 3 a maximálně 6 studentů.

Jazyky přitom můžete studovat i při individuální jazykové výuce, na všech našich pobočkách (Ostrava, Brno, Praha, Plzeň) nebo ON-LINE.

„Kurz pro dva“ je dostupný na všech našich pobočkách nebo ON-LINE! (viz. níže)

150 099 odučených lekcí

305 lektorů různých světových jazyků

15 840 hodin Skype výuky

3 859 skvělých absolventů jazykových kurzů

Pošlete nezávaznou poptávku

Dejte jazykům šanci. Pošlete nám nezávaznou poptávku. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

Nabídka specializovaných formátů jazykových kurzů

Blended learning angličtina

Nejmodernější a nejefektivnější metoda výuky cizích jazyků. Kombinace prezenční výuky a samostatného studia formou e-learningu. Pro 3 - 6 studentů.

Přihlásit se

 

Angličtina všeobecná

Připojte se k našim skupinovým kurzům angličtiny v Ostravě. Jednou týdně se sejdete ve skupině 3 - 6 studentů a prohloubíte své znalosti.

Přihlásit se

 

Konverzace s rodilým mluvčím

Přijďte si "zaspíkovat", probrat aktuální dění ve světě nebo to, co je právě aktuální pro vás. S rodilým mluvčím angličtiny to jde nejlépe.

Přihlásit se

 

Ostatní jazyky

Skupinové kurzy němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a polštiny vám zajistíme na míru. Pro min. 4 studenty.

Přihlásit se

 

KURZ pro DVA

OSTRAVA, BRNO, PRAHA, PLZEŇ, nebo ON-LINE kdekoli). Ve dvou se to lépe táhne. Učte se jazyk ve dvojici se svým parťákem, kolegyní, kamarádem, přítelkyní nebo třeba s tchýní.

Přihlásit se

 

INDIVIDUÁLNÍ kurz

OSTRAVA, BRNO, PRAHA, PLZEŇ, nebo ON-LINE kdekoli). Upřednostňujete individuální jazykovou výuku? Vytvoříme plán výuky, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Přihlásit se

 

Názory našich klientů

Se společností Slůně – svět jazyků spolupracujeme již několik let. Výuka probíhá ve formě individuálních nebo skupinových kurzů, kdy k nám lektoři dochází přímo do naší společnosti. Společnost Slůně – svět jazyků vždy vychází vstříc aktuálním potřebám naší společnosti. Zároveň jsou naším dodavatelem překladatelských a tlumočnických služeb. Jsme velmi spokojeni.

Martina Kotrbová

Ideal Automotive