Jazykové kurzy pro veřejnost

V našich jazykových kurzech různých forem a úrovní si osvojíte angličtinu, němčinu, ruštinu, polštinu ale také italštinu, francouzštinu, španělštinu a další jazyky. V jazykové škole Slůně – svět jazyků vám nabízíme také studium češtiny pro cizince.

Oblíbené skupinové jazykové kurzy realizujeme v Ostravě v jazykové škole Slůně, ul. Hollarova 14.

Jazyky přitom můžete studovat i při individuální jazykové výuce, na všech našich pobočkách (Ostrava, Brno, Praha, Plzeň).

50 099 odučených lekcí

196 lektorů různých světových jazyků

840 hodin Skype výuky

3 125 skvělých absolventů jazykových kurzů

Pošlete nezávaznou poptávku

Dejte jazykům šanci. Pošlete nám nezávaznou poptávku. Reagujeme do 24 hodin.

Nabídka specializovaných formátů jazykových kurzů

Blended learning

Nejmodernější a nejefektivnější metoda výuky cizích jazyků. Kombinace prezenční výuky a studia doma formou e-learningu.

Přihlásit se

 

Ranní konverzace v angličtině

Nalaďte se do nového dne konverzací v angličtině nad šálkem kávy. U nás ji máme výbornou. S 5 dalšími kolegy to jde jako po másle.

Přihlásit se

 

Angličtina

Připojte se k našim skupinovým kurzům angličtiny v Ostravě. Jednou týdně se sejdete s max. 5 dalšími studenty a prohloubíte své znalosti.

Přihlásit se

 

Angličtina - Senior kurz (50+)

Nikdy není pozdě začít. Skupinový kurz speciálně pro ty, kdo se chtějí učit svým tempem a s úsměvem. A hlavně to, co prakticky využijí.

Přihlásit se

 

Konverzace s rodilým mluvčím

Přijďte si "zaspíkovat", probrat aktuální dění ve světě nebo to, co je právě aktuální pro vás. S rodilým mluvčím angličtiny to jde nejlépe.

Přihlásit se

 

Obchodní Angličtina

Pokud potřebujete vypilovat spíše pracovní témata v angličtině, tento konverzačně zaměřený kurz je pro vás. S maximálně 6 studenty.

Přihlásit se

 

KURZ pro DVA

Ve dvou se to lépe táhne. Učte se jazyk ve dvojici se svým parťákem, kolegyní, kamarádem, přítelkyní nebo třeba s tchýní.

Přihlásit se

 

Ostatní jazyky

Skupinové kurzy němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a polštiny vám zajistíme na míru. Pro min. 4 studenty.

Přihlásit se

 

Názory našich klientů

Se společnosti Slůně – svět jazyků, s.r.o. jsme začali spolupracovat v září 2018 a to se zahájením jednoho kurzu firemní výuky jazyka polského s lektorkou Mariolou Strakošovou.

Na základě profesionálního přístupu, vstřícnosti a flexibility paní lektorky jsme od letošního roku rozšířili firemní výuku polského jazyka na čtyři kurzy.

Věříme, že v rámci další dobré spolupráce budeme nadále využívat služeb společnosti při vzdělávání našich zaměstnanců.

Jana Foldynová

GO Steel Frýdek Místek, a.s.