Slůněcí léto

Nabídka lidem a firmám, kteří se chtějí / potřebují učit přes léto …

Slůněcí léto

Chcete efektivně využít léto a posunout se v jazyce? Plánujete…

  • zlepšit své konverzační dovedností?
  • rozmluvit se před dovolenou?
  • připravit se na pracovní pohovor, schůzku či prezentaci?
  • zopakovat si gramatiku nebo rozšířit slovní zásobu?
  • naučit se něco nového?

Studovat můžete on-line z domova, kanceláře, zahrady či pláže nebo využít naše učebny. Připravíme pro Vás individuální intenzivní kurz. Takto se lektor bude věnovat jen Vám a Vašim potřebám. Máme pro Vás 5 krátkých intenzivních kurzů na červenec a srpen, které můžeme upravit dle Vašeho přání. Slůňata jsou zde pro Vás a rádi poradí s nastavením kurzu na míru.

 

Letní konverzace v angličtině nebo němčině

Rozmluvte se během několika hodin v intenzivním kurzu připraveném speciálně pro Vás na témata, která Vás budou bavit a využijete je v praxi.

Obchodní angličtina

Rozšiřte si slovní zásobu na témata z business angličtiny a spolu s lektorem se připravte na důležitý meeting, prezentaci nebo pracovní cestu.

Cestovní angličtina

Upevněte si důležité fráze, které využijete (nejen) na dovolené a připravte se na různé situace, které Vás během cest mohou potkat.

Letní gramatika

Zopakujte si gramatická pravidla a posuňte se v jazyce na další úroveň.

Angličtina/Němčina pro začátečníky

Využijte léto k tomu, abyste začali s jazykem od základů. Do podzimu už budete schopni ve studovaném jazyce komunikovat při běžných situacích.

 

A pokud pro svou firmu zvažujete firemní kurzy, je nejvyšší čas poslat nám svou poptávku. Září, a s ním nový školní rok, se již blíží!

A nezapomeňte na překlady, se kterými vám rádi pomůžeme. A také kurzy rétoriky. I překlady a tlumočení, i rétorika funguje bez přerušení celé léto!

Kontaktujte nás ještě dnes na info@slune.cz nebo 591 125 660, případně na nejbližší pobočce: Ostrava, Brno, Praha, Plzeň.

Co je u nás nového

Rétorika je umění mluvit: ochutnávka pro vás

28.11.2022

Od prosince 2021 pro vás pravidelně připravujeme ochutnávku našeho populárního kurzu: rétorická klouzačka. (termíny níže) Našimi ochutnávkami již prošlo více než 128 zájemců!...

Zobrazit celý článek

Listopad ve znamení knírů

25.11.2022

Možná jste si všimli, že se v průběhu listopadu vaším městem prohání „kníraté“ tramvaje či autobusy, a považovali jste to za nějaký žert. Nebo jste narazili na slovo...

Zobrazit celý článek

Optimalizujte si daňový základ za rok 2022

20.11.2022

Do 15. ledna 2023 si můžete optimalizovat daňový základ za rok 2022! Přemýšlejte nad touto možností již teď.   Nechcete platit daně? Chcete snížit daňovou...

Zobrazit celý článek