Slůněcí léto

Nabídka lidem a firmám, kteří se chtějí / potřebují učit přes léto …

Slůněcí léto

Chcete efektivně využít léto a posunout se v jazyce? Plánujete…

  • zlepšit své konverzační dovedností?
  • rozmluvit se před dovolenou?
  • připravit se na pracovní pohovor, schůzku či prezentaci?
  • zopakovat si gramatiku nebo rozšířit slovní zásobu?
  • naučit se něco nového?

Studovat můžete on-line z domova, kanceláře, zahrady či pláže nebo využít naše učebny. Připravíme pro Vás individuální intenzivní kurz. Takto se lektor bude věnovat jen Vám a Vašim potřebám. Máme pro Vás 5 krátkých intenzivních kurzů na červenec a srpen, které můžeme upravit dle Vašeho přání. Slůňata jsou zde pro Vás a rádi poradí s nastavením kurzu na míru.

 

Letní konverzace v angličtině nebo němčině

Rozmluvte se během několika hodin v intenzivním kurzu připraveném speciálně pro Vás na témata, která Vás budou bavit a využijete je v praxi.

Obchodní angličtina

Rozšiřte si slovní zásobu na témata z business angličtiny a spolu s lektorem se připravte na důležitý meeting, prezentaci nebo pracovní cestu.

Cestovní angličtina

Upevněte si důležité fráze, které využijete (nejen) na dovolené a připravte se na různé situace, které Vás během cest mohou potkat.

Letní gramatika

Zopakujte si gramatická pravidla a posuňte se v jazyce na další úroveň.

Angličtina/Němčina pro začátečníky

Využijte léto k tomu, abyste začali s jazykem od základů. Do podzimu už budete schopni ve studovaném jazyce komunikovat při běžných situacích.

 

A pokud pro svou firmu zvažujete firemní kurzy, je nejvyšší čas poslat nám svou poptávku. Září, a s ním nový školní rok, se již blíží!

A nezapomeňte na překlady, se kterými vám rádi pomůžeme. A také kurzy rétoriky. I překlady a tlumočení, i rétorika funguje bez přerušení celé léto!

Kontaktujte nás ještě dnes na info@slune.cz nebo 591 125 660, případně na nejbližší pobočce: Ostrava, Brno, Praha, Plzeň.

Co je u nás nového

Jazykové vzdělávání ve 21. století

27.9.2023

Existuje spousta důvodů, proč se začít učit cizí jazyk.  Motivace pro výuku číhá na každého z nás ve všech oblastech života. Lidé, hovořící více jazyky jsou žádanější...

Zobrazit celý článek

TELEFONOVÁNÍ JE HRA

26.9.2023

Změňte svůj pohled na telefonování s naším novým workshopem "TELEFONOVÁNÍ JE HRA"! Představujeme vám inovativní a zábavný způsob, jak zlepšit své dovednosti v telefonní...

Zobrazit celý článek

Úsměv otevírá dveře

25.9.2023

Můžeme říct, že lidi všech národností, ras i vyznání nejvíce spojuje úsměv a humor. Úsměv má zvláštní sílu při seznamování, jednání i hovorech. Je nejlepším receptem na...

Zobrazit celý článek