Slůněcí léto

Nabídka lidem a firmám, kteří se chtějí / potřebují učit přes léto …

Slůněcí léto

Chcete efektivně využít léto a posunout se v jazyce? Plánujete…

  • zlepšit své konverzační dovedností?
  • rozmluvit se před dovolenou?
  • připravit se na pracovní pohovor, schůzku či prezentaci?
  • zopakovat si gramatiku nebo rozšířit slovní zásobu?
  • naučit se něco nového?

Studovat můžete on-line z domova, kanceláře, zahrady či pláže nebo využít naše učebny. Připravíme pro Vás individuální intenzivní kurz. Takto se lektor bude věnovat jen Vám a Vašim potřebám. Máme pro Vás 5 krátkých intenzivních kurzů na červenec a srpen, které můžeme upravit dle Vašeho přání. Slůňata jsou zde pro Vás a rádi poradí s nastavením kurzu na míru.

 

Letní konverzace v angličtině nebo němčině

Rozmluvte se během několika hodin v intenzivním kurzu připraveném speciálně pro Vás na témata, která Vás budou bavit a využijete je v praxi.

Obchodní angličtina

Rozšiřte si slovní zásobu na témata z business angličtiny a spolu s lektorem se připravte na důležitý meeting, prezentaci nebo pracovní cestu.

Cestovní angličtina

Upevněte si důležité fráze, které využijete (nejen) na dovolené a připravte se na různé situace, které Vás během cest mohou potkat.

Letní gramatika

Zopakujte si gramatická pravidla a posuňte se v jazyce na další úroveň.

Angličtina/Němčina pro začátečníky

Využijte léto k tomu, abyste začali s jazykem od základů. Do podzimu už budete schopni ve studovaném jazyce komunikovat při běžných situacích.

 

A pokud pro svou firmu zvažujete firemní kurzy, je nejvyšší čas poslat nám svou poptávku. Září, a s ním nový školní rok, se již blíží!

A nezapomeňte na překlady, se kterými vám rádi pomůžeme. A také kurzy rétoriky. I překlady a tlumočení, i rétorika funguje bez přerušení celé léto!

Kontaktujte nás ještě dnes na info@slune.cz nebo 591 125 660, případně na nejbližší pobočce: Ostrava, Brno, Praha, Plzeň.

Co je u nás nového

Překlady v pondělí 4. července fungují

3.7.2022

Překlady v pondělí 4. července fungují na emailu preklady@slune.cz a na telefonu 777 758 633. Ráda se vám bude věnovat naše kolegyně Michaela Ondračková. Ve úterý 5.7. a ve středu...

Zobrazit celý článek

SPOJTE BUSINESS SE ZÁBAVOU

29.6.2022

14 témat specializovaných kurzů v cizích jazycích (nebo v ČJ) aneb SPOJTE BUSINESS SE ZÁBAVOU Nabídku si můžete stáhnout ZDE: Spojte BUSINESS se ZÁBAVOU nebo pokračujte ve...

Zobrazit celý článek

Slůněcí léto

24.6.2022

Nabídka lidem a firmám, kteří se chtějí / potřebují učit přes léto ... Slůněcí léto Chcete efektivně využít léto a posunout se v jazyce? Plánujete… zlepšit své...

Zobrazit celý článek