Nárůst tlumočení

Za posledních několik týdnů vidíme velký nárůst poptávek našich klientů na tlumočení. V různých jazycích, na různě dlouhou dobu, a v různých lokalitách.

 

Obory, které tlumočíme

Získáváme zakázky na tlumočení z různých oborů: strojírenství, energetika, výroba, zdravotnictví, personalistika, automotive či turistika.

 

Lokality, kde tlumočíme

Realizujeme tlumočení od jedné hodiny až po celotýdenní tlumočení v různých místech České republiky a zahraničí: Kyjev, Ostrava, Brno, Plzeň, Praha, Německo, Holandsko, Polsko. Také jsme poslední dobou tlumočili on-line, což se stává běžným.

 

Jazyky, ve kterých tlumočíme

Mezi nejžádanější jazyky se stále řadí anglický a německý jazyk, který následují holandština, ukrajinština, portugalština, polština, maďarština, a dokonce i italština.

Pro naše klienty zajištujeme i technické vybavení potřebné k simultánnímu tlumočení. Vše se snažíme s klienty co nejdetailněji probrat a předejít tak možným problémům. Komunikovat a řešit situace obratem je náš standard, kterého se budeme snažit dosahovat i v roce 2023.

 

Překlady odborných textů

Kromě tlumočení Slůně – svět jazyků zajišťuje také kvalitní překlady odborných textů a soudních překladů ve velkých objemech do různých jazykových kombinací. Z těch méně obvyklých jazyků aktuálně například litevština, lotyština, bulharština, korejština a další.

Stejně tak jak jsme se poprali s rokem 2022, jsme se do roku 2023 pustili s velkou kuráží, odhodlaností, flexibilitou a snahou pomoci našim klientům vyřešit potřeby na poli tlumočení a překladů. Je pravda, že nárůst tlumočení nás příjemně překvapil!

 

Potřebujete tlumočení? Kontaktuje nás!

Co je u nás nového

Den rozvoje a vzdělávání dospělých

29.5.2023

Věděli jste, že 5. června slavíme Den rozvoje a vzdělávání dospělých? Vzdělání je neocenitelné v každém věku, a právě tento den se zaměřuje na představení možností dalšího...

Zobrazit celý článek

Elektronické soudní překlady

26.5.2023

Elektronické soudní překlady máme v naší nabídce už delší dobu, rádi bychom vám tedy o nich řekli něco bližšího a rozšířili tak o těchto překladech povědomí. Dne...

Zobrazit celý článek

Něco málo o chorvatštině

23.5.2023

Blíží se prázdniny a čas letních dovolených. Mnozí už určitě přemýšlí, kam se letos vydají na dovolenou. Někteří preferují zahraniční destinace a jiní zase rádi výletují po...

Zobrazit celý článek