Intenzivní crash kurzy

Letní prázdniny jako příležitost: Zlepšete své jazykové dovednosti s intenzivními crash kurzy!

 

Využijte tento čas k rychlému pokroku ve studiu cizího jazyka prostřednictvím individuálních výukových programů. Připravte se nejen na osobní cestování, ale také na nové výzvy v pracovním prostředí. Nabízíme prezenční i online kurzy přizpůsobené vašim potřebám, ideální pro firmy, které chtějí efektivně začlenit své zaměstnance do mezinárodních projektů. Investujte do svého rozvoje a zlepšete své komunikační dovednosti!

 

Intenzivní crash kurzy

Pro dosažení rychlého pokroku ve studiu jazyka vám doporučujeme intenzivní crash kurz. Tento kurz nabízí efektivní způsob učení prostřednictvím individuálního intenzivního výukového programu, který je plně přizpůsoben vašim potřebám. Můžete si vybrat mezi prezenční formou výuky, online kurzem nebo kombinací obou možností. Obsah a intenzitu výuky upravíme tak, aby co nejlépe odpovídaly vašim aktuálním potřebám. Jednou z klíčových výhod je možnost zaměření se na konkrétní oblasti jazyka, ve kterých chcete dosáhnout největšího pokroku.

 

160 vyučovacích hodin

Podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR) je pro posun na vyšší úroveň potřeba minimálně 160 vyučovacích hodin studia. Naše zkušenosti ukazují, že pomocí crash kurzů studenti dosáhli posunu o půl úrovně za polovinu této doby.

Intenzivní crash kurzy jsou oblíbené jak mezi jednotlivci hledajícími individuální zlepšení svých jazykových dovedností, tak mezi firmami, které potřebují rychle začlenit své zaměstnance do mezinárodních projektů.

 

Nečekejte!

Nečekejte a začněte investovat do svého jazykového rozvoje ještě dnes! Rádi pro vás připravíme individuální nabídku výuky, vybereme pro vás vhodného lektora z našeho širokého týmu a společně můžeme začít budovat váš pokrok v cizím jazyce!

Co je u nás nového

Pozvěte nás do výběrového řízení

19.6.2024

Organizujete výběrové řízení na: firemní jazykovou výuku? překladatelské služby? tlumočnického služby? kurzy měkkých dovedností?   Pozvěte nás do...

Zobrazit celý článek

Světový den hudby

17.6.2024

Oslava univerzálního jazyka, který nás spojuje   Každý rok 21. června se po celém světě slaví Světový den hudby, známý také jako Fête de la Musique. Tento den je věnován...

Zobrazit celý článek

Albánština: Probuďte v sobě dobrodruha

13.6.2024

Albánie: Za tajemstvím orlů a fascinujícího jazyka   S blížícím se létem všichni určitě čím dál tím víc myslíme na slunečnou dovolenou, teplo a moře. Proto bychom Vám...

Zobrazit celý článek