On-line výuka a samostudium

Doba koronaviru toho hodně změnila a jazyková výuka nebyla výjimkou. Prezenční forma najednou nebyla možná a jedinou možností, jak ve studiu pokračovat, bylo přejít do on-line prostředí. Pro většinu našich klientů a lektorů to byla nová situace, se kterou se museli popasovat.

On-line výuka

Od této doby nyní uplynuly tři roky a mnoha klientům výuka v on-line prostředí vyhovuje natolik, že již nechtějí měnit. On-line prostředí totiž nabízí nepřeberné množství nástrojů, se kterými bude výuka zajímavá a zábavná i v této formě. Za zmínku jistě stojí i fakt, že metody prezenční výuky lze plně využívat v on-linu. Naopak jsou pro studenta více interaktivní než při „klasické“ výuce. Na whiteboard píše lektor i student v reálném čase, své nápady mohou sdílet ve formě myšlenkových map či prostřednictvím společné nástěnky. Zábavnou formu výuky podpoří interaktivní kvízy či hry, které mohou sloužit ke konverzaci či procvičování slovní zásoby nebo reakcí na neočekávaná témata. Materiály lze pohodlně sdílet přes virtuální učebnu. Vypracované domácí úkoly již tedy nemusíte lektorovi posílat e-mailem, ale opraví vám je rovnou.

Kvalita on-line výuky

Důležitá je pro nás kvalita on-line výuky. Našim lektorům pravidelně poskytujeme tipy na užitečné aktivity a nástroje či materiály na výuku jak obecného, tak odborného jazyka. Vždy lektorům nabízíme pomocnou ruku v nových nebo těžce řešitelných situacích.

Samostudium

Raději byste se věnovali spíše samostudiu? Žádný problém! Rádi pro vás zajistíme e-learningový kurz dle vaší preference. Vybírat budete moci z více než 80 kurzů ze šesti světových jazyků. V nabídce jsou kurzy obecného jazyka i zaměřené na konkrétní profesní oblast.

 

Máte zájem o on-line výuku pro sebe nebo pro svou firmu? Nebo zvažujete samostudium pro sebe nebo pro své kolegy. Kontaktuje nás ještě dnes, rádi vám vysvětlíme vše potřebné.

 

A aby vám neutekla žádná novinky, sledujte nás na našem LinkedInu.

Co je u nás nového

Vánoční cesta kolem světa

8.12.2023

Spolu s vánoční pohodou vás zveme na vánoční cestu poznání. Vánoční cesta kolem světa: pojďme se společně podívat na různorodost vánočních tradic, které odrážejí kulturu a...

Zobrazit celý článek

Optimalizujte si daňový základ za rok 2023

7.12.2023

Do 15. ledna 2024 to stihnete! Optimalizujte si daňový základ za rok 2023! Přemýšlejte nad touto možností již teď.   Nechcete platit daně? Chcete snížit daňovou povinnost?...

Zobrazit celý článek

Španělština

4.12.2023

¿HABLA USTED ESPAÑOL? Španělština je druhý nejpoužívanější jazyk na celém světě. Podle španělského Institutu Cervantes mluví španělsky více než 591 milionů lidí, z nichž...

Zobrazit celý článek