On-line výuka a samostudium

Doba koronaviru toho hodně změnila a jazyková výuka nebyla výjimkou. Prezenční forma najednou nebyla možná a jedinou možností, jak ve studiu pokračovat, bylo přejít do on-line prostředí. Pro většinu našich klientů a lektorů to byla nová situace, se kterou se museli popasovat.

On-line výuka

Od této doby nyní uplynuly tři roky a mnoha klientům výuka v on-line prostředí vyhovuje natolik, že již nechtějí měnit. On-line prostředí totiž nabízí nepřeberné množství nástrojů, se kterými bude výuka zajímavá a zábavná i v této formě. Za zmínku jistě stojí i fakt, že metody prezenční výuky lze plně využívat v on-linu. Naopak jsou pro studenta více interaktivní než při „klasické“ výuce. Na whiteboard píše lektor i student v reálném čase, své nápady mohou sdílet ve formě myšlenkových map či prostřednictvím společné nástěnky. Zábavnou formu výuky podpoří interaktivní kvízy či hry, které mohou sloužit ke konverzaci či procvičování slovní zásoby nebo reakcí na neočekávaná témata. Materiály lze pohodlně sdílet přes virtuální učebnu. Vypracované domácí úkoly již tedy nemusíte lektorovi posílat e-mailem, ale opraví vám je rovnou.

Kvalita on-line výuky

Důležitá je pro nás kvalita on-line výuky. Našim lektorům pravidelně poskytujeme tipy na užitečné aktivity a nástroje či materiály na výuku jak obecného, tak odborného jazyka. Vždy lektorům nabízíme pomocnou ruku v nových nebo těžce řešitelných situacích.

Samostudium

Raději byste se věnovali spíše samostudiu? Žádný problém! Rádi pro vás zajistíme e-learningový kurz dle vaší preference. Vybírat budete moci z více než 80 kurzů ze šesti světových jazyků. V nabídce jsou kurzy obecného jazyka i zaměřené na konkrétní profesní oblast.

 

Máte zájem o on-line výuku pro sebe nebo pro svou firmu? Nebo zvažujete samostudium pro sebe nebo pro své kolegy. Kontaktuje nás ještě dnes, rádi vám vysvětlíme vše potřebné.

 

A aby vám neutekla žádná novinky, sledujte nás na našem LinkedInu.

Co je u nás nového

Den rozvoje a vzdělávání dospělých

29.5.2023

Věděli jste, že 5. června slavíme Den rozvoje a vzdělávání dospělých? Vzdělání je neocenitelné v každém věku, a právě tento den se zaměřuje na představení možností dalšího...

Zobrazit celý článek

Elektronické soudní překlady

26.5.2023

Elektronické soudní překlady máme v naší nabídce už delší dobu, rádi bychom vám tedy o nich řekli něco bližšího a rozšířili tak o těchto překladech povědomí. Dne...

Zobrazit celý článek

Něco málo o chorvatštině

23.5.2023

Blíží se prázdniny a čas letních dovolených. Mnozí už určitě přemýšlí, kam se letos vydají na dovolenou. Někteří preferují zahraniční destinace a jiní zase rádi výletují po...

Zobrazit celý článek