Nárůst online kurzů

V minulosti se učily jen kurzy prezenční. Poté, kolem roku 2005, se objevil Skype a pomaličku se věci začaly měnit.

 

Nárůst online kurzů

Stále váháte, zda je pro vás on-line výuka tou pravou volbou? Mnozí z vás již tuto formu výuky vyzkoušeli a byli spokojeni. Před dvaceti lety probíhaly kurzy výhradně prezenčně, a o jiných možnostech jsme téměř neuvažovali. S nástupem Skype kolem roku 2005 se však začaly věci pomalu měnit.

Ve školním roce 2018/2019 jsme v jazykové škole Slůně otevřeli pouze pět online kurzů, zatímco zbytek výuky probíhal tradičním způsobem v našich učebnách nebo prostorách našich klientů. Události posledních let a přesun komunikace do online prostředí přispěly k tomu, že výuka na dálku se stává stále populárnější, a zejména v posledních dvou letech zažívá skutečný boom.

V aktuálním školním roce 2023/2024 jsme otevřeli více než 160 online kurzů, což představuje nárůst o 3200 %, tedy téměř 32násobný skok! Jazykové lekce v online prostředí si získaly velkou oblibu, zejména v rámci individuálních kurzů nebo menších skupin. Většina z nás se postupně naučila pracovat s různými platformami a využívat širokou škálu interaktivních aplikací, které nejen zefektivňují studium, ale také šetří čas a přinášejí radost.

Přestože velká část našich studentů stále dává přednost osobnímu kontaktu se svým lektorem, výhody online výuky jsou nesporné.

 

Nárůst online kurzů

Výhody online výuky:

  1. Úspora času a s ní spojená větší časová flexibilita na straně studenta i lektora. Studenti si mohou vybrat dobu a místo výuky podle svých potřeb, lektorům odpadá cesta na místo výuky.
  2. Variabilní místo výuky. Studenti se mohou účastnit výuky z domova, z kanceláře nebo z jiného místa, kde mají přístup k internetu.
  3. Možnost si lekce opakovaně přehrát. Studenti si mohou lekce přehrát zpět, pokud něco nerozuměli nebo chtějí procvičit.
  4. Přehlednost výukových materiálů. Výukové materiály jsou studentům k dispozici online, což usnadňuje jejich přípravu na lekce.
  5. Zábava a množství aktivit. Online výuka často využívá interaktivní aplikace a hry, které studium zpříjemňují a dělají ho zajímavějším.
  6. Největší výhodou online výuky je možnost si vybrat lektora dle svých představ nehledě na to, že lektor žije na druhé straně republiky či dokonce v zahraničí. Naši studenti oceňují právě fakt, že při online výuce získali lektora, který jim vyhovuje a ne jediného lektora, který za nimi v dané lokalitě může dojíždět.

Pokud o online lekcích uvažujete a rádi byste se dozvěděli o této možnosti více, kontaktujte nás a rádi vám poradíme.

Kontaktujte vaši nejbližší pobočku ještě dnes! Případně napište na obchod@slune.cz. Rádi vám poradíme.

 

Slůně je tu pro Vás už 25 let!

Co je u nás nového

Vánoční cesta kolem světa

8.12.2023

Spolu s vánoční pohodou vás zveme na vánoční cestu poznání. Vánoční cesta kolem světa: pojďme se společně podívat na různorodost vánočních tradic, které odrážejí kulturu a...

Zobrazit celý článek

Optimalizujte si daňový základ za rok 2023

7.12.2023

Do 15. ledna 2024 to stihnete! Optimalizujte si daňový základ za rok 2023! Přemýšlejte nad touto možností již teď.   Nechcete platit daně? Chcete snížit daňovou povinnost?...

Zobrazit celý článek

Španělština

4.12.2023

¿HABLA USTED ESPAÑOL? Španělština je druhý nejpoužívanější jazyk na celém světě. Podle španělského Institutu Cervantes mluví španělsky více než 591 milionů lidí, z nichž...

Zobrazit celý článek