E-learning

E-learning je ideální pro toto období. Je tu podzim, dny se zkracují a vy jste si položili otázku, čím vyplnit dlouhé večery? Vyzkoušejte samostudium cizích jazyků v podobě e-learningových kurzů! K dispozici jsou kurzy ze šesti jazyků – angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a italština.

Vzhledem k on-line formě se studiu jazyka věnujete odkudkoliv a podle svých aktuálních časových možností. Postupujete vlastním tempem a pokračujete tam, kde jste naposledy skončili. Míra pokroku je závislá především na Vaší vnitřní motivaci se v daném jazyce stále zdokonalovat.

Kurzy vás učivem jazyka provedou přirozeně a zábavnou formou. Naučí vás číst, psát, mluvit a především rozumět. Výuka je postavena na principu hry, plná nejmodernějších funkcí, interaktivity a motivačních prvků.

E-learning je vhodný i jako doplňková forma u firemní výuky jazyků. Buď jako kombinace s živým lektorem nebo samostatně. Více o firemních kurzech.

Jak na to? Stačí nás kontaktovat a vybrat si ze široké nabídky, v níž naleznete kromě kurzů obecného jazyka také kurzy zaměřené na konkrétní profesní oblasti jako jsou finanční sféra, personalistika, strojírenství či design. Chtěli byste se výhradně věnovat rozšířování slovní zásoby? Žádný problém! Právě pro Vás jsou slovíčkové kurzy dostupné pro danou jazykovou úroveň či konkrétní profesní oblast. Některé kurzy je možné si předem bezplatně vyzkoušet.

V případě více účastníků klientům poskytujeme tzv. vzdělávací balíčky, při kterých se může studiu věnovat od pěti až do sta osob s možností studia i více kurzů najednou.

Kontaktujte kteroukoli z našich poboček. Nebo se spojte přímo s našim kolegou Františkem Markem.

Co je u nás nového

On-line výuka a samostudium

22.3.2023

Doba koronaviru toho hodně změnila a jazyková výuka nebyla výjimkou. Prezenční forma najednou nebyla možná a jedinou možností, jak ve studiu pokračovat, bylo přejít do on-line...

Zobrazit celý článek

Ochutnávka soft skills worshopů zdarma

20.3.2023

Pravidelně pro vás připravujeme ochutnávku našich populárních workshopů soft skills: Rétorická klouzačka (on-line a/nebo prezenčně v Ostravě) Jak vytvořit sexy prezentace (v...

Zobrazit celý článek

Lotyština

16.3.2023

Pokud patříte mezi ty, kteří si pletou lotyštinu a litevštinu, čemuž moc nepomáhají jejich anglické názvy Latvian (lotyština) a Lithuaninan (litevština), určitě nejste jediní....

Zobrazit celý článek