E-learning

E-learning je ideální pro toto období. Je tu podzim, dny se zkracují a vy jste si položili otázku, čím vyplnit dlouhé večery? Vyzkoušejte samostudium cizích jazyků v podobě e-learningových kurzů! K dispozici jsou kurzy ze šesti jazyků – angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a italština.

Vzhledem k on-line formě se studiu jazyka věnujete odkudkoliv a podle svých aktuálních časových možností. Postupujete vlastním tempem a pokračujete tam, kde jste naposledy skončili. Míra pokroku je závislá především na Vaší vnitřní motivaci se v daném jazyce stále zdokonalovat.

Kurzy vás učivem jazyka provedou přirozeně a zábavnou formou. Naučí vás číst, psát, mluvit a především rozumět. Výuka je postavena na principu hry, plná nejmodernějších funkcí, interaktivity a motivačních prvků.

E-learning je vhodný i jako doplňková forma u firemní výuky jazyků. Buď jako kombinace s živým lektorem nebo samostatně. Více o firemních kurzech.

Jak na to? Stačí nás kontaktovat a vybrat si ze široké nabídky, v níž naleznete kromě kurzů obecného jazyka také kurzy zaměřené na konkrétní profesní oblasti jako jsou finanční sféra, personalistika, strojírenství či design. Chtěli byste se výhradně věnovat rozšířování slovní zásoby? Žádný problém! Právě pro Vás jsou slovíčkové kurzy dostupné pro danou jazykovou úroveň či konkrétní profesní oblast. Některé kurzy je možné si předem bezplatně vyzkoušet.

V případě více účastníků klientům poskytujeme tzv. vzdělávací balíčky, při kterých se může studiu věnovat od pěti až do sta osob s možností studia i více kurzů najednou.

Kontaktujte kteroukoli z našich poboček. Nebo se spojte přímo s našim kolegou Františkem Markem.

Co je u nás nového

Jazykové vzdělávání ve 21. století

27.9.2023

Existuje spousta důvodů, proč se začít učit cizí jazyk.  Motivace pro výuku číhá na každého z nás ve všech oblastech života. Lidé, hovořící více jazyky jsou žádanější...

Zobrazit celý článek

TELEFONOVÁNÍ JE HRA

26.9.2023

Změňte svůj pohled na telefonování s naším novým workshopem "TELEFONOVÁNÍ JE HRA"! Představujeme vám inovativní a zábavný způsob, jak zlepšit své dovednosti v telefonní...

Zobrazit celý článek

Úsměv otevírá dveře

25.9.2023

Můžeme říct, že lidi všech národností, ras i vyznání nejvíce spojuje úsměv a humor. Úsměv má zvláštní sílu při seznamování, jednání i hovorech. Je nejlepším receptem na...

Zobrazit celý článek