E-learning

E-learning je ideální pro toto období. Je tu podzim, dny se zkracují a vy jste si položili otázku, čím vyplnit dlouhé večery? Vyzkoušejte samostudium cizích jazyků v podobě e-learningových kurzů! K dispozici jsou kurzy ze šesti jazyků – angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a italština.

Vzhledem k on-line formě se studiu jazyka věnujete odkudkoliv a podle svých aktuálních časových možností. Postupujete vlastním tempem a pokračujete tam, kde jste naposledy skončili. Míra pokroku je závislá především na Vaší vnitřní motivaci se v daném jazyce stále zdokonalovat.

Kurzy vás učivem jazyka provedou přirozeně a zábavnou formou. Naučí vás číst, psát, mluvit a především rozumět. Výuka je postavena na principu hry, plná nejmodernějších funkcí, interaktivity a motivačních prvků.

E-learning je vhodný i jako doplňková forma u firemní výuky jazyků. Buď jako kombinace s živým lektorem nebo samostatně. Více o firemních kurzech.

Jak na to? Stačí nás kontaktovat a vybrat si ze široké nabídky, v níž naleznete kromě kurzů obecného jazyka také kurzy zaměřené na konkrétní profesní oblasti jako jsou finanční sféra, personalistika, strojírenství či design. Chtěli byste se výhradně věnovat rozšířování slovní zásoby? Žádný problém! Právě pro Vás jsou slovíčkové kurzy dostupné pro danou jazykovou úroveň či konkrétní profesní oblast. Některé kurzy je možné si předem bezplatně vyzkoušet.

V případě více účastníků klientům poskytujeme tzv. vzdělávací balíčky, při kterých se může studiu věnovat od pěti až do sta osob s možností studia i více kurzů najednou.

Kontaktujte kteroukoli z našich poboček. Nebo se spojte přímo s našim kolegou Františkem Markem.

Co je u nás nového

Pozvěte nás do výběrového řízení

19.6.2024

Organizujete výběrové řízení na: firemní jazykovou výuku? překladatelské služby? tlumočnického služby? kurzy měkkých dovedností?   Pozvěte nás do...

Zobrazit celý článek

Světový den hudby

17.6.2024

Oslava univerzálního jazyka, který nás spojuje   Každý rok 21. června se po celém světě slaví Světový den hudby, známý také jako Fête de la Musique. Tento den je věnován...

Zobrazit celý článek

Albánština: Probuďte v sobě dobrodruha

13.6.2024

Albánie: Za tajemstvím orlů a fascinujícího jazyka   S blížícím se létem všichni určitě čím dál tím víc myslíme na slunečnou dovolenou, teplo a moře. Proto bychom Vám...

Zobrazit celý článek