E-learning

E-learning je ideální pro toto období. Je tu podzim, dny se zkracují a vy jste si položili otázku, čím vyplnit dlouhé večery? Vyzkoušejte samostudium cizích jazyků v podobě e-learningových kurzů! K dispozici jsou kurzy ze šesti jazyků – angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a italština.

Vzhledem k on-line formě se studiu jazyka věnujete odkudkoliv a podle svých aktuálních časových možností. Postupujete vlastním tempem a pokračujete tam, kde jste naposledy skončili. Míra pokroku je závislá především na Vaší vnitřní motivaci se v daném jazyce stále zdokonalovat.

Kurzy vás učivem jazyka provedou přirozeně a zábavnou formou. Naučí vás číst, psát, mluvit a především rozumět. Výuka je postavena na principu hry, plná nejmodernějších funkcí, interaktivity a motivačních prvků.

E-learning je vhodný i jako doplňková forma u firemní výuky jazyků. Buď jako kombinace s živým lektorem nebo samostatně. Více o firemních kurzech.

Jak na to? Stačí nás kontaktovat a vybrat si ze široké nabídky, v níž naleznete kromě kurzů obecného jazyka také kurzy zaměřené na konkrétní profesní oblasti jako jsou finanční sféra, personalistika, strojírenství či design. Chtěli byste se výhradně věnovat rozšířování slovní zásoby? Žádný problém! Právě pro Vás jsou slovíčkové kurzy dostupné pro danou jazykovou úroveň či konkrétní profesní oblast. Některé kurzy je možné si předem bezplatně vyzkoušet.

V případě více účastníků klientům poskytujeme tzv. vzdělávací balíčky, při kterých se může studiu věnovat od pěti až do sta osob s možností studia i více kurzů najednou.

Kontaktujte kteroukoli z našich poboček. Nebo se spojte přímo s našim kolegou Františkem Markem.

Co je u nás nového

Pobočka Slůněte

26.2.2024

Pojďte dnes uhodnout české město, které je s námi spojeno: existujte tam totiž pobočka Slůněte.   Historie města Město bylo založeno na příkaz českého krále Václava II....

Zobrazit celý článek

Slůně vstupuje do éry umělé inteligence pro zvyšování kvality a urychlení procesu překladů

23.2.2024

Překladatelská agentura Slůně přichází s inovativním krokem směrem k modernímu překladatelství využívajícímu umělou inteligenci (AI), a začíná ve větší míře využívat...

Zobrazit celý článek

Život v zahraničí

18.2.2024

Život v zahraničí přináší do našich životů nové výzvy, ale také možnost objevovat různorodé kultury a obohacovat naši životní zkušenost. Jeden z klíčů k úspěšnému...

Zobrazit celý článek