E-learning

E-learning je ideální pro toto období. Je tu podzim, dny se zkracují a vy jste si položili otázku, čím vyplnit dlouhé večery? Vyzkoušejte samostudium cizích jazyků v podobě e-learningových kurzů! K dispozici jsou kurzy ze šesti jazyků – angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a italština.

Vzhledem k on-line formě se studiu jazyka věnujete odkudkoliv a podle svých aktuálních časových možností. Postupujete vlastním tempem a pokračujete tam, kde jste naposledy skončili. Míra pokroku je závislá především na Vaší vnitřní motivaci se v daném jazyce stále zdokonalovat.

Kurzy vás učivem jazyka provedou přirozeně a zábavnou formou. Naučí vás číst, psát, mluvit a především rozumět. Výuka je postavena na principu hry, plná nejmodernějších funkcí, interaktivity a motivačních prvků.

E-learning je vhodný i jako doplňková forma u firemní výuky jazyků. Buď jako kombinace s živým lektorem nebo samostatně. Více o firemních kurzech.

Jak na to? Stačí nás kontaktovat a vybrat si ze široké nabídky, v níž naleznete kromě kurzů obecného jazyka také kurzy zaměřené na konkrétní profesní oblasti jako jsou finanční sféra, personalistika, strojírenství či design. Chtěli byste se výhradně věnovat rozšířování slovní zásoby? Žádný problém! Právě pro Vás jsou slovíčkové kurzy dostupné pro danou jazykovou úroveň či konkrétní profesní oblast. Některé kurzy je možné si předem bezplatně vyzkoušet.

V případě více účastníků klientům poskytujeme tzv. vzdělávací balíčky, při kterých se může studiu věnovat od pěti až do sta osob s možností studia i více kurzů najednou.

Kontaktujte kteroukoli z našich poboček. Nebo se spojte přímo s našim kolegou Františkem Markem.

Co je u nás nového

Rétorika je umění mluvit: ochutnávka pro vás

28.11.2022

Od prosince 2021 pro vás pravidelně připravujeme ochutnávku našeho populárního kurzu: rétorická klouzačka. (termíny níže) Našimi ochutnávkami již prošlo více než 128 zájemců!...

Zobrazit celý článek

Listopad ve znamení knírů

25.11.2022

Možná jste si všimli, že se v průběhu listopadu vaším městem prohání „kníraté“ tramvaje či autobusy, a považovali jste to za nějaký žert. Nebo jste narazili na slovo...

Zobrazit celý článek

Optimalizujte si daňový základ za rok 2022

20.11.2022

Do 15. ledna 2023 si můžete optimalizovat daňový základ za rok 2022! Přemýšlejte nad touto možností již teď.   Nechcete platit daně? Chcete snížit daňovou...

Zobrazit celý článek