Business English Academy, 7th edition

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos zajišťuje 7.ročník Business English Academy.

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos již potřetí pořádá podzimní workshop zaměřený na Business English.

Letošní ročník vede naše báječná lektorka a překladatelka Kateřina Kaderová, která si v 10 online workshopech připravila témata, která účastníkům poskytnou užitečnou slovní zásobu z obchodní angličtiny a na praktických cvičeních naučí komunikovat v různých situacích v oblasti business. Kurz se věnuje nácviku prezentování, telefonování v angličtině, řešení komplikovaných situací a vyjednávání nebo absolvování pracovního pohovoru. Zároveň jsou do kurzu zahrnuta další aktuální témata jako motivace, etika, kulturní rozdíly nebo neformální rozhovor s obchodními partnery.

Je připraveno 10 podzimních workshopů pro lidi, kteří se chtějí v angličtině stále zlepšovat a učit se nové věci v oblasti obchodního jazyka. Každý kurz je koncipován jako 120 min skupinový on-line workshop na jedno speciální téma.

Kurzy běží pod vedením naší skvělé lektorky, která si letos pro své studenty připravila tato témata: Communication on the phone, Writing e-mails, Negotiations, Presentation, Job interview, Motivation and small talk, Ethical business, Cultural differences, Teamwork a Persuasion.

Akademie byla zahájena v září a podle ohlasů jsou účastníci kurzu velmi mile překvapení koncepcí kurzu, do výuky se všichni nadšeně zapojují a pod vedením zkušené lektorky objevují užitečné fráze z business angličtiny a společně pracují na zvýšení úrovně jazyka v obchodním prostředí. Věříme, že budou i další témata pro studenty stejně zajímavá a přínosná a své vědomosti uplatní následně v praxi v reálném prostředí.

Více informací: information about Business English Academy here.

 

A jaké jsou vaše znalosti obchodního jazyka? Využíváte business fráze a obraty ve vašem zaměstnání v reálných situacích? S jakými nedostatky se nejčastěji setkáváte?

Co je u nás nového

Operační program zaměstnanost EU

30.1.2023

Máme pro vás aktuální informace ze světa dotačních programů, týkajících se vzdělávání měkkých dovedností. Dne 22. 2. 2023 je první avizovaný termín, kdy se bude otevírat...

Zobrazit celý článek

Rétorika je umění mluvit: ochutnávka pro vás

23.1.2023

Od prosince 2021 pro vás pravidelně připravujeme ochutnávku našeho populárního kurzu: rétorická klouzačka. (termíny níže) Našimi ochutnávkami již prošlo více než 135 zájemců!...

Zobrazit celý článek

Cizinci a čeština

18.1.2023

Čeština není rozhodně jednoduchým jazykem. Její gramatika dělá v některých oblastech vrásky na čele i samotným Čechům, natož pak cizincům. Čeština a její složitost může...

Zobrazit celý článek