Business English Academy, 7th edition

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos zajišťuje 7.ročník Business English Academy.

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos již potřetí pořádá podzimní workshop zaměřený na Business English.

Letošní ročník vede naše báječná lektorka a překladatelka Kateřina Kaderová, která si v 10 online workshopech připravila témata, která účastníkům poskytnou užitečnou slovní zásobu z obchodní angličtiny a na praktických cvičeních naučí komunikovat v různých situacích v oblasti business. Kurz se věnuje nácviku prezentování, telefonování v angličtině, řešení komplikovaných situací a vyjednávání nebo absolvování pracovního pohovoru. Zároveň jsou do kurzu zahrnuta další aktuální témata jako motivace, etika, kulturní rozdíly nebo neformální rozhovor s obchodními partnery.

Je připraveno 10 podzimních workshopů pro lidi, kteří se chtějí v angličtině stále zlepšovat a učit se nové věci v oblasti obchodního jazyka. Každý kurz je koncipován jako 120 min skupinový on-line workshop na jedno speciální téma.

Kurzy běží pod vedením naší skvělé lektorky, která si letos pro své studenty připravila tato témata: Communication on the phone, Writing e-mails, Negotiations, Presentation, Job interview, Motivation and small talk, Ethical business, Cultural differences, Teamwork a Persuasion.

Akademie byla zahájena v září a podle ohlasů jsou účastníci kurzu velmi mile překvapení koncepcí kurzu, do výuky se všichni nadšeně zapojují a pod vedením zkušené lektorky objevují užitečné fráze z business angličtiny a společně pracují na zvýšení úrovně jazyka v obchodním prostředí. Věříme, že budou i další témata pro studenty stejně zajímavá a přínosná a své vědomosti uplatní následně v praxi v reálném prostředí.

Více informací: information about Business English Academy here.

 

A jaké jsou vaše znalosti obchodního jazyka? Využíváte business fráze a obraty ve vašem zaměstnání v reálných situacích? S jakými nedostatky se nejčastěji setkáváte?

Co je u nás nového

Rétorika je umění mluvit: ochutnávka pro vás

1.10.2022

Od prosince 2021 pro vás pravidelně připravujeme ochutnávku našeho populárního kurzu: rétorická klouzačka. (termíny níže) Našimi ochutnávkami již prošlo více než 120 zájemců!...

Zobrazit celý článek

Neuronové strojové překlady

29.9.2022

Strojové překlady jsou známé už dlouho, nicméně až v poslední době si získaly větší důvěru díky zlepšující se kvalitě u některých jazykových kombinací. Nepovažujeme je za...

Zobrazit celý článek

7000 jazyků

26.9.2022

Jeden jazyk vás nasměruje na vaši životní cestu. Dva jazyky vám na této cestě otevřou všechny dveře. – Frank Smith, anglický jazykovědec   Věděli jste, že na světě...

Zobrazit celý článek