Business English Academy, 7th edition

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos zajišťuje 7.ročník Business English Academy.

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos již potřetí pořádá podzimní workshop zaměřený na Business English.

Letošní ročník vede naše báječná lektorka a překladatelka Kateřina Kaderová, která si v 10 online workshopech připravila témata, která účastníkům poskytnou užitečnou slovní zásobu z obchodní angličtiny a na praktických cvičeních naučí komunikovat v různých situacích v oblasti business. Kurz se věnuje nácviku prezentování, telefonování v angličtině, řešení komplikovaných situací a vyjednávání nebo absolvování pracovního pohovoru. Zároveň jsou do kurzu zahrnuta další aktuální témata jako motivace, etika, kulturní rozdíly nebo neformální rozhovor s obchodními partnery.

Je připraveno 10 podzimních workshopů pro lidi, kteří se chtějí v angličtině stále zlepšovat a učit se nové věci v oblasti obchodního jazyka. Každý kurz je koncipován jako 120 min skupinový on-line workshop na jedno speciální téma.

Kurzy běží pod vedením naší skvělé lektorky, která si letos pro své studenty připravila tato témata: Communication on the phone, Writing e-mails, Negotiations, Presentation, Job interview, Motivation and small talk, Ethical business, Cultural differences, Teamwork a Persuasion.

Akademie byla zahájena v září a podle ohlasů jsou účastníci kurzu velmi mile překvapení koncepcí kurzu, do výuky se všichni nadšeně zapojují a pod vedením zkušené lektorky objevují užitečné fráze z business angličtiny a společně pracují na zvýšení úrovně jazyka v obchodním prostředí. Věříme, že budou i další témata pro studenty stejně zajímavá a přínosná a své vědomosti uplatní následně v praxi v reálném prostředí.

Více informací: information about Business English Academy here.

 

A jaké jsou vaše znalosti obchodního jazyka? Využíváte business fráze a obraty ve vašem zaměstnání v reálných situacích? S jakými nedostatky se nejčastěji setkáváte?

Co je u nás nového

Vánoční cesta kolem světa

8.12.2023

Spolu s vánoční pohodou vás zveme na vánoční cestu poznání. Vánoční cesta kolem světa: pojďme se společně podívat na různorodost vánočních tradic, které odrážejí kulturu a...

Zobrazit celý článek

Optimalizujte si daňový základ za rok 2023

7.12.2023

Do 15. ledna 2024 to stihnete! Optimalizujte si daňový základ za rok 2023! Přemýšlejte nad touto možností již teď.   Nechcete platit daně? Chcete snížit daňovou povinnost?...

Zobrazit celý článek

Španělština

4.12.2023

¿HABLA USTED ESPAÑOL? Španělština je druhý nejpoužívanější jazyk na celém světě. Podle španělského Institutu Cervantes mluví španělsky více než 591 milionů lidí, z nichž...

Zobrazit celý článek