Business English Academy, 7th edition

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos zajišťuje 7.ročník Business English Academy.

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos již potřetí pořádá podzimní workshop zaměřený na Business English.

Letošní ročník vede naše báječná lektorka a překladatelka Kateřina Kaderová, která si v 10 online workshopech připravila témata, která účastníkům poskytnou užitečnou slovní zásobu z obchodní angličtiny a na praktických cvičeních naučí komunikovat v různých situacích v oblasti business. Kurz se věnuje nácviku prezentování, telefonování v angličtině, řešení komplikovaných situací a vyjednávání nebo absolvování pracovního pohovoru. Zároveň jsou do kurzu zahrnuta další aktuální témata jako motivace, etika, kulturní rozdíly nebo neformální rozhovor s obchodními partnery.

Je připraveno 10 podzimních workshopů pro lidi, kteří se chtějí v angličtině stále zlepšovat a učit se nové věci v oblasti obchodního jazyka. Každý kurz je koncipován jako 120 min skupinový on-line workshop na jedno speciální téma.

Kurzy běží pod vedením naší skvělé lektorky, která si letos pro své studenty připravila tato témata: Communication on the phone, Writing e-mails, Negotiations, Presentation, Job interview, Motivation and small talk, Ethical business, Cultural differences, Teamwork a Persuasion.

Akademie byla zahájena v září a podle ohlasů jsou účastníci kurzu velmi mile překvapení koncepcí kurzu, do výuky se všichni nadšeně zapojují a pod vedením zkušené lektorky objevují užitečné fráze z business angličtiny a společně pracují na zvýšení úrovně jazyka v obchodním prostředí. Věříme, že budou i další témata pro studenty stejně zajímavá a přínosná a své vědomosti uplatní následně v praxi v reálném prostředí.

Více informací: information about Business English Academy here.

 

A jaké jsou vaše znalosti obchodního jazyka? Využíváte business fráze a obraty ve vašem zaměstnání v reálných situacích? S jakými nedostatky se nejčastěji setkáváte?

Co je u nás nového

Jazyková škola – jak správně vybrat?

27.5.2024

Výběr jazykové školy je důležitým krokem při rozhodnutí, jak zajistit lepší rozvoj svůj anebo vašich zaměstnanců. V následujících částech vám poskytneme užitečné tipy a...

Zobrazit celý článek

Intenzivní crash kurzy

22.5.2024

Letní prázdniny jako příležitost: Zlepšete své jazykové dovednosti s intenzivními crash kurzy!   Využijte tento čas k rychlému pokroku ve studiu cizího jazyka prostřednictvím...

Zobrazit celý článek

Mistrovství světa v ledním hokeji

20.5.2024

Jak jste asi všichni zaznamenali, letos se v Česku již po jedenácté pořádá Mistrovství světa v ledním hokeji. Slůně by vám proto rádo ukázalo tuto sportovní událost v jiném...

Zobrazit celý článek