Business English Academy, 7th edition

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos zajišťuje 7.ročník Business English Academy.

Slůně – svět jazyků jako člen British Chamber of Commerce letos již potřetí pořádá podzimní workshop zaměřený na Business English.

Letošní ročník vede naše báječná lektorka a překladatelka Kateřina Kaderová, která si v 10 online workshopech připravila témata, která účastníkům poskytnou užitečnou slovní zásobu z obchodní angličtiny a na praktických cvičeních naučí komunikovat v různých situacích v oblasti business. Kurz se věnuje nácviku prezentování, telefonování v angličtině, řešení komplikovaných situací a vyjednávání nebo absolvování pracovního pohovoru. Zároveň jsou do kurzu zahrnuta další aktuální témata jako motivace, etika, kulturní rozdíly nebo neformální rozhovor s obchodními partnery.

Je připraveno 10 podzimních workshopů pro lidi, kteří se chtějí v angličtině stále zlepšovat a učit se nové věci v oblasti obchodního jazyka. Každý kurz je koncipován jako 120 min skupinový on-line workshop na jedno speciální téma.

Kurzy běží pod vedením naší skvělé lektorky, která si letos pro své studenty připravila tato témata: Communication on the phone, Writing e-mails, Negotiations, Presentation, Job interview, Motivation and small talk, Ethical business, Cultural differences, Teamwork a Persuasion.

Akademie byla zahájena v září a podle ohlasů jsou účastníci kurzu velmi mile překvapení koncepcí kurzu, do výuky se všichni nadšeně zapojují a pod vedením zkušené lektorky objevují užitečné fráze z business angličtiny a společně pracují na zvýšení úrovně jazyka v obchodním prostředí. Věříme, že budou i další témata pro studenty stejně zajímavá a přínosná a své vědomosti uplatní následně v praxi v reálném prostředí.

Více informací: information about Business English Academy here.

 

A jaké jsou vaše znalosti obchodního jazyka? Využíváte business fráze a obraty ve vašem zaměstnání v reálných situacích? S jakými nedostatky se nejčastěji setkáváte?

Co je u nás nového

Den rozvoje a vzdělávání dospělých

29.5.2023

Věděli jste, že 5. června slavíme Den rozvoje a vzdělávání dospělých? Vzdělání je neocenitelné v každém věku, a právě tento den se zaměřuje na představení možností dalšího...

Zobrazit celý článek

Elektronické soudní překlady

26.5.2023

Elektronické soudní překlady máme v naší nabídce už delší dobu, rádi bychom vám tedy o nich řekli něco bližšího a rozšířili tak o těchto překladech povědomí. Dne...

Zobrazit celý článek

Něco málo o chorvatštině

23.5.2023

Blíží se prázdniny a čas letních dovolených. Mnozí už určitě přemýšlí, kam se letos vydají na dovolenou. Někteří preferují zahraniční destinace a jiní zase rádi výletují po...

Zobrazit celý článek