Blended learning

Zlepšete své jazykové dovednosti rychleji a efektivněji. Blended learning je zatím nejmodernější a nejefektivnější metoda výuky cizích jazyků. Znát ji můžeme také jako b-learning. Jedná se o kombinovanou výuku, která využívá výhod tzv. smíšeného učení. Kombinuje prezenční výuku (face-to-face s lektorem) s e-learningem, tedy učení za pomoci výukového softwaru a multimediálních pomůcek.

Rychlé zlepšování jazykových dovedností

Efektivita výukové metody blended learning je díky kombinaci dvou výukových metod prokazatelně vyšší, než při využívání každé metody samostatně. Blended learning využijete ke zlepšení jak ve firemním jazykovém vzdělávání, tak při soukromém studiu.

Přizpůsobte si výuku

E-learning využijte jako doplněk klasické výuky, který si můžete přizpůsobovat podle svého profesního zaměření. Kombinujte prezenční lekce obecného jazyka a e-learning výuku angličtiny pro personalisty, obchodníky aj.

Výhody e-learningové části výuky

  • Studujete v časech a intenzitě, které vám nejvíce vyhovují.
  • Studujete vlastním tempem to, co sami potřebujete. Nikdo vás nebrzdí.
  • Výuka je zajímavá využitím moderních technologií a atraktivních multimediálních prostředků – videa, online články, audio vstupy, prvky hry aj.
  • Jazykové dovednosti procvičujete samostatně tak, abyste se s poslechem, výslovností a porozuměním cítili dostatečně komfortně.
  • Obsah kurzu si nastavujete sami. Přeskočíte nebo urychlíte látku, která je vám jasná. Do hloubky jdete v tématech, která sami uznáte za vhodná.

E-learningová část výuky má jednu nevýhodu. Zavřít okno prohlížeče je velice snadné. Proto je zde pro vás připravena druhá část výuky, která vás průběžně motivuje ve studiu pokračovat a zlepšovat se. Prezenční výuka s lektorem.

Výhody lekcí s lektorem

  • Díky navazujícím prezenčním lekcím dojde k dovysvětlení a zopakování gramatiky. Lektor vám pomůže přesně s tím, co individuálně potřebujete.
  • Během lekce se věnujete procvičování a především pak konverzaci.
  • Lektor vám pomůže odhalit možné chyby a odstranit je.
  • Dostanete zadání samostatných úkolů pro rozšíření znalostí, slovíček, gramatiky, poslechu apod. a budete motivováni ve studiu pokračovat.

Pošlete nezávaznou poptávku

Zlepšete svou angličtinu v intenzivním kurzu. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

Názory našich klientů

Dobrý den, Vlaďko, mockrát děkuji za rétoriku. Bylo to skvělé i náročné. I když to bylo online, tak jste nás super zapojovala a nebyla to NUDA! To je moc důležité. Líbí se mi i praktické cvičení, které jste nám dala do emailu. Člověk se k tomu právě může takto dobře vrátit. 🙂 Upřímně necvičím vždy ráno, ale občas si na to vzpomenu.

Dominika Poláková, oblastní ředitelka Praha

Business for Breakfast