PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Záruka kvality

Garantujeme kvalitu všech realizovaných překladů a tlumočení - jsme členy Asociace českých překladatelských agentur.

Naši překladatelé a tlumočníci procházejí náročným výběrovým řízením, jehož cílem je navázání aktivní spolupráce pouze s těmi nejlepšími. Většina z nich má vysokoškolské vzdělání a praxi v překladatelské resp. tlumočnické činnosti, státní jazykové zkoušky či jiné jazykové certifikáty. Ve většině případů absolvovali dlouhodobý pobyt v zahraničí. Specializovaní překladatelé mají praxi či vzdělání v konkrétním oboru své překladatelské činnosti.

Výběrové řízení je strategickou fází pro výběr těch nejkvalitnějších spolupracovníků. Probíhá v několika kolech. První kolo výběrového řízení představuje zaslání životopisu a dotazníku pro budoucí překladatele a tlumočníky. Na základě odpovědí uvedených v dotazníku jsou zasílány zkušební texty, a to ze zvolených oborů dle praxe, znalostí či zájmů překladatele. Texty jsou následně vyhodnocovány. Procházejí taktéž korekturou rodilým mluvčím. Potencionální tlumočníci jsou zváni navíc k osobnímu pohovoru. Pohovory probíhají v daném jazyce a týkají se praxe a zkušeností zájemce. Jde o prověření jeho jazykových znalostí.

Spolupráce je navázána pouze s těmi překladateli/tlumočníky, kteří úspěšně absolvují toto výběrové řízení.

Kvalita překladů a tlumočení je pravidelně kontrolována, každý překlad prochází faktickou i jazykovou korekturou. U tlumočení provádíme namátkové kontroly našich tlumočníků.