PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Partnerské organizace

Zakládáme si na dlouhodobých partnerských vztazích. Proto pravidelně doplňujeme a také upgradujeme naše partnerské organizace.

Ať už jste charita, která potřebuje podpořit, ať už jste firma, studentské sdružení, které s námi může vytvořit zajímavé partnerství, moc rádi si poslechneme Vaše návrhy, společně si sedneme a zorganizujme oboustranně prospěšný projekt. Připomínáme, že působíme po celé České republice (Ostrava, Brno, Praha a Plzeň) a nejraději se zapojujeme do projektů, ve kterých můžeme použít naše know-how (jazyková výuka, jazykový audit, překlady a tlumočení, a celkově jazykový servis).

V případě zájmu, kontaktujte prosím přímo pana ředitele Petra Paska na petr.pasek(zavináč)slune.cz.

Těšíme se na společné projekty, Vaše Slůně

Patrioti MSK, z. s.

Stali jsme se partnery projektu Patrioti MSK. Je to skupina mladých lidí, kteří se snaží zlepšovat image Moravskoslezského kraje. Spousta příležitostí je v našem kraji, stačí jen pořádně otevřít oči. Dvakrát ročně proto pořádají inspirativní, networkingová setkání s top osobnostmi kraje.

HM PARTNERS s.r.o.

Poradenská a vzdělávací společnost působící v oblasti vedení lidí, strategického rozvoje organizací, řízení zdrojů a znalostí, optimalizace procesů, obchodních a marketingových činností, zvyšování kvality a produktivity.

JA CZECH

JA Czech je mezinárodní nezisková vzdělávací organizace, jejím posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky poskytujeme slevu 10% z ceny skupinového kurzu pro veřejnost (od 4 účastníků), platí pro všechny pobočky Slůněte: Ostrava, Brno, Praha, Plzeň.