PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Informace pro lektory

Milí lektoři,

jelikož si velmi vážíme vaší práce pro naše Slůně, nabízíme vám všem, našim lektorům, slevu 1 000 Kč na kurz v zahraničí dle vlastního výběru. (Sleva se vztahuje pouze na kurzovné.)

Vydejte se prostřednictvím naší jazykové školy do krásných destinací Anglie, Irska, Skotska, Malty, Nového Zélandu, Německa, Španělska nebo Francie. Můžete si tak zdokonalit znalosti jazyků, které ovládáte, nebo se naučit jazyky nové.

Minimální délka kurzu je 1 týden (ideální délka pobytu je 2–3 týdny). Kromě samotného jazykového kurzu zajistíme i ubytování
v hostitelských rodinách, na studentských kolejích nebo ve sdílených apartmánech (možnost ubytování vždy od soboty/neděle před začátkem kurzu). Na přání zajistíme i dopravu, transfer z/na letiště, cestovní pojištění nebo vízový servis.

Díky zahraničnímu pobytu se ponoříte na 100 % do cizího jazyka, poznáte nové země a přátele z celého světa. Výuku je také možné spojit s některými (ne)tradičními aktivitami. Např. profesní angličtinu s golfem, raftingem nebo jezdectvím, španělštinu
s kurzem tanga, salsy nebo španělské kuchyně.

Podrobnosti naleznete zde.

Vážení lektoři,
 
děkujeme vám za spolupráci se Slůnětem.
 
Zveřejňujeme zde pro vás odkazy na zajímavé internetové stránky apod. 
 
Pokud máte přátelé a známé, kteří by s námi také měli zájem spolupracovat, předejte jim prosím kontakt na nás. Děkujeme.
 
S vašimi dotazy a problémy se můžete obrátit na manažerky jazykových kurzů nebo přímo na vedení Slůněte. Rádi se vám budeme věnovat.
 
Za Slůně
Ing. Lucie Vlková
 
 
Pravidelně pro naše lektory pořádáme metodické semináře a workshopy.
 
Pro více informací kontaktujte prosím místně příslušné manažerky výuky.
 

Zajímavé odkazy
pro výuku angličtiny - slovníky, materiály k výuce všeobecné i business angličtiny, odkazy na noviny, časopisy, informace o zkouškách, poslech přes internet, informace o Společném evropském referenčním rámci atd.
 
 
 
Aktualizace této stránky proběhla dne 28.7.2015.

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.