PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Spolupráce

Spolupráce je základ naší práce. Věříme, že dlouhodobá a oboustranně výhodná spolupráce je přínosná, příjemná, obohacující pro všechny zainteresované. V tomto duchu se snažíme pracovat. U veškeré spolupráce preferujeme dlouhodobé vztahy postavené na zkušenostech, spolehlivosti a důvěře.

A protože jsme jazyková škola a překladatelská agentura nabízíme spolupráci na mnoha úrovních:

  • se zaměstnanci na plný úvazek, aktuálně ve 4 pobočkách - Ostrava, Brno, Praha a Plzeň,
  • s lektory cizích jazyků (především angličtina, němčina, ruština, španělština a další) na částečné úvazky nebo formou externí spolupráce,
  • s překladateli všech světových jazyků formou externí spolupráce,
  • tlumočníky všech světových jazyků formou externí spolupráce,
  • samozřejmě spolupracujeme velmi intenzivně také s našimi klienty, ať už jazykové výuky nebo překladů a tlumočení,
  • nově také spolupracujeme s jazykovými školami v zahraničí, na které vysíláme naše studenty v rámci zahraničních jazykových pobytů.

Dále nabízíme spolupráci formou franchisingu, nabízíme praxi a pomoc studentům VŠ (např. Erasmus +, kdy přijímáme studenty z cizích zemí, nebo praxe pro studenty universit se zaměřením na lingvistiku a nebo překladatelství), podílíme se na projektech jiných institucí jako partneři a nezapomínáme ani na charitu a veřejně prospěšné projekty.

Pokud máte jakýkoli nápad na spolupráci, kontaktujte prosím přímo našeho pana ředitele Petra Paska: petr.pasek(zavináč)slune.cz.

Těšíme se na osobní setkání, Slůně

Aktualizace této stránky proběhla dne 17.2.2017.