Práce v týmu a s lidmi

1 + 1 ≥ 2

A jak na to? Neformálně, TEAMBUILDINGY (v prezenční i on-line formě), například takto:

(případovou studii z našich on-line teambuildingů najdete zde)

NAŠE PARTA UMÍ

Půldenní indoorová aktivita pro 15 – 20 účastníků je parodií na televizní pořad Partička.

Ideální způsob, jak si aktivně užít firemní večírek nebo odpoledne po sportovním teambuildingu.

  • kostýmy a rekvizity
  • odbourání bariéry mezi spolupracovníky
  • kreativita, improvizace a legrace

 

KVÍZY

Odpolední či večerní indoorová aktivita určená pro jakkoliv početnou skupinu. Pobaví se 10 osob i 50 – ti členný tým. Účastníci jsou rozděleni do týmů, ve kterých odpovídají na otázky z různých oblastí (příroda, historie, technika apod.). Kvíz je možné koncipovat přímo na témata týkající se vaší společnosti.

Kvíz je skvělou večerní doplňkovou aktivitou po teambuildingovém sportování nebo jako aktivní zábava na firemním večírku.

 

“B7” & BESKYDSKÁ SEDMIČKA

Celodenní outdoorová aktivita pro 20-30 účastníků za každého počasí. Týmy si vyšlápnou na pomyslných 7 Beskydských vrcholů, seznámí se s jejich historií a zároveň na každém z vrcholů splní nelehký, ale zábavný úkol.

Tematicky lze teambuilding přizpůsobit požadavkům firmy. Důležité je, že zaměstnanci se zdokonalí ve schopnostech spolupracovat a komunikovat spolu i při netradičních úkolech a v nečekaných situacích.

 

PO STOPÁCH E.T. – ho

Celodenní outdorová aktivita pro cca 30 účastníků provede účastníky po stopách „E.T. –ho“. Hra má napínavý příběh, v němž je úkolem soutěžních týmů vydat se po stopách mimozemšťana a pomoci mu vrátit se zpátky domů na jeho planetu. K tomu je potřeba plnit různé mise, které vyžadují zapojení znalostí, tvořivosti i fyzické aktivity všech. Týmy se nenudí ani minutu. Hra je vtáhne do děje a oni musí spojit své síly a spolupracovat, jinak „E.T.- ho“ nezachrání. Při hře je kladen maximální důraz na týmovou spolupráci a kolegialitu. Jednotlivec neuspěje.

 

Nebo formálněji, na kurzech MĚKKÝCH DOVEDNOSTÍ, s tématy od A do Z:

Argumentace, Asertivita, Hodnotící rozhovory, Komunikace (v mnoha podobách a formách), Myšlenkové mapy, Nábor lidí, On-boarding, Prezentace (forma či obsah), Rétorika, Stress Management, Telefonování, Time Management, Work-life balance, Zpětná vazba

a dalších, dle vašich potřeb a vždy na míru.

 

 

                                                                             

KOMUNIKACE                                                KREATIVITA A OSOBNÍ ROZVOJ

Pošlete nezávaznou poptávku

Nebo nám napište/zavolejte. V pracovní dny reagujeme do 24 hodin.

Názory našich klientů

Se společností Slůně – svět jazyků spolupracujeme již několik let. Výuka probíhá ve formě individuálních nebo skupinových kurzů, kdy k nám lektoři dochází přímo do naší společnosti. Společnost Slůně – svět jazyků vždy vychází vstříc aktuálním potřebám naší společnosti. Zároveň jsou naším dodavatelem překladatelských a tlumočnických služeb. Jsme velmi spokojeni.

Martina Kotrbová

Ideal Automotive