PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Reference lektorů

duben 2017
 
Jako lektorka s jazykovou školou již léta spolupracuji. Jedná se o školu rodinného typu, jejímž motorem je důraz na přátelskou a pozitivní atmosféru a krédem spokojený klient a lektor zároveň. V tomto ohledu shledávám jazykovou školu jako ojedinělou svého typu a jakoukoliv spolupráci s ní vřele doporučuji.

Mgr. Gabriela Kmečová, lektorka v Plzně

 
duben 2017
 
Jazyková škola Slůně je jedinečná tím, že skutečně prosazuje individuální přístup jak ke studentům, tak k lektorům. Snaží se ušít svým klientům kurzy na míru a vyjít jim maximálně vstříc. Jako lektor také oceňuji přátelský a profesionální přístup manažerky pobočky školy paní Radky Štuskové a asistentky Michaely Slavíkové.

Mgr. Ladislav Pop, lektor v Plzni

 
duben 2017
 
Jazykovou školu Slůně můžu jako lektorka jedině doporučit, a to hlavně kvůli příjemné atmosféře a profesionálnímu, přátelskému a individuálnímu přístupu k lektorům i studentům. Pokud sháníte jazykovku, která plně vyjde vstříc vašim požadavkům, tak Slůně je rozhodně skvělá volba!

Mgr. Barbora Jílková, lektorka v Plzni

 
březen 2017
 
S jazykovou školou Slůně spolupracuji již léta a ještě nikdy se mi nestalo, že bych odcházela nespokojená, co se týče vedení plzeňské pobočky nebo přístupu k výuce a studentům. Manažerka Radka odvádí spolu s asistentskou Míšou skvělou práci, vždy se snaží najít nejlepší řešení pro všechny zúčastněné strany. Dávají do své práce maximum a to se odráží na spokojenosti jak lektorů, tak klientů. Jako lektorka na volné noze vyučuji pro Slůně moc ráda. Jazykové škole přeji mnoho úspěchů i do budoucna!
 
Mgr. Nicola Chacholos, lektorka v Plzni

 
8. 4. 2016
 
S jazykovou školou Slůně spolupracuji jako lektorka němčiny od založení pobočky v Praze. To, že naše spolupráce vydržela dodnes, mluví za vše. Vynikající a rychlá komunikace se studijním oddělením, ochota a vstřícnost, minimální administrativa, dobré ohodnocení práce a hlavně velmi příjemná atmosféra, která není všude pravidlem. To vše jsou hodnoty, které nám lektorům usnadňují práci. Se Slůnětem spolupracuji ráda a věřím, že nám to dlouho vydrží.

Marie Išková - lektorka německého jazyka v Praze

 
21. 12. 2015
 
Ze spolupráce s jazykovou školou Slůně jsem nadšená. Děkuji Radce Štuskové, Danu Salcmanovi a Radce Peroutkové jak za jejich profesionalitu, spolehlivost a pracovní nasazení, tak i za jejich vstřícnost a přátelskou atmosféru, kterou na plzeňské pobočce společně vytvářejí. Je radost se tam s nimi potkávat a být toho součástí. Jsem také moc ráda, že organizují občasná setkávání s ostatními lektory, ať už v rámci metodických seminářů či příležitostných neformálních akcí. Velkou výhodou je také možnost využívání knihovny, která je na pobočce k dispozici a která je průběžně rozšiřovaná o nové tituly. 
 
Mgr. Martina Řeřichová - lektorka v Plzni

 
3. 12. 2015
 
S jazykovou školou Slůně, pobočkou v Pardubicích, spolupracuji od roku 2015 jako lektor španělského jazyka.
Spolupracuji zejména s manažerkou pobočky, Bc. Olgou Sigid. Spolupráce spočívá hlavně v koordinaci výuky ve 2 kurzech španělského jazyka, v nichž oba vyučujeme. Dále se jedná o organizační a administrativní spolupráci v souvislosti s výukou.
Spolupráci s Bc. Olgou Sigid za sebe hodnotím velmi kladně, veškerá komunikace je přátelská, rychlá, spolehlivá a efektivní, dohodnuté smluvní, platební i jiné podmínky jsou vždy dodržovány. Při výuce se myslím vzájemně velmi dobře doplňujeme, což přináší mnoho výhod pro naše studenty.
Mohu tedy říci, že spolupráci s jazykovou školou Slůně, pobočkou v Pardubicích, mohu doporučit i dalším lektorům.
 
Daniel Martinez Tapia - lektor španělského jazyka v Pardubicích

 
30. 11. 2015
 
Se Slůnětem spolupracuji od roku 2010 a myslím, že už tento fakt říká v našem oboru mnohé. Začínajícím lektorům nabízí podporu a radu, jak na věc. Zkušenějším pak možnost profesního růstu. Všem nám umožňuji samostatně si sestavit rozvrh, zprostředkovává práci se zajímavými lidmi, kteří mají chuť učit se jazyky, a v neposlední pomáhá řešit problémy, jež se občas vyskytnou. Na naši brněnskou pobočku ráda chodím, protože tam vždy potkám skvělé lidi, najdu materiály do hodin a dám si výbornou kávu. Vím, že se na ně mohu s čímkoliv obrátit, a i moji studenti mají s komunikací se Slůnětem jen dobré zkušenosti.
I svým přátelům, lektorům nebo zájemcům o studium jazyků ráda Slůně doporučuji, protože si mohu být jistá, že budou stejně spokojeni jako já.      
 
Mgr. Věra Slováková - lektorka v Brně

 
23. 11. 2015
 
S jazykovou školou Slůně nyní spolupracuji druhým rokem a musím přiznat, že je pro mě nejen skvělou pracovní zkušeností, ale také radostí předávat své znalosti ruského jazyka lidem, kteří kurzy velmi rádi navštěvují. Na pracovišti panuje pohodová atmosféra a stále dobrá nálada. Za velké plus také považuji širokou nabídku studijních materiálů jak v knižní, tak i elektronické podobě. Výhodou je malé množství studentů ve skupinkách, čímž je zaručena komunikace v přátelském duchu, a mohu se tak jednotlivým studentům maximálně věnovat. Líbí se mi, že se Slůně snaží vyjít mi vstříc kdykoliv a s čímkoliv potřebuji. Možnost vyučovat ruský jazyk nejen ve skupinkách, ale i individuálně mi poskytuje stále nové možnosti ozvláštnění výuky, což studenty ještě více motivuje a popohání k lepším výsledkům. Se Slůnětem jsem zatím spokojená a doufám, že spokojenost bude nadále trvat i na jeho straně. Přeji všem lektorům, stávajícím i potenciálním studentům hodně úspěchů!
 
Bc. Markéta Bittnerová - lektorka RJ ostravské centrály

 
20. 11. 2015
 
V jazykové škole Slůně pracuji od roku 2012 až doposud a nehodlám na tom nic měnit. Práce dostatek, dobré platové ohodnocení a především vysoká koncentrace pohodářů na metr čtvereční. Jako lektor se můžu vždy spolehnout na ochotu a okamžité řešení jakékoli situace ze strany studijního oddělení. Velmi oceňuji vždy včasné proplácení faktur a také výborně fungující, vždy aktualizovaný a uživatelsky přívětivý administrační systém, do kterého se informace stran výuky ukládají jedna radost.  Kromě pracovních záležitostí oceňuji rovněž fakt, že kdykoli přijdu na studijní oddělení, dokáže mi trio Jurčík - Michalčíková - Kobierská vždy zvednout náladu.
 
Radek Wojtanovský - lektor AJ ostravské centrály

 
26. 10. 2015
 
S Jazykovou školou Slůně spolupracuji již druhým rokem a jsem velmi spokojena. Atmosféra na pobočce je přátelská, přístup zaměstnanců je profesionální a vstřícný a případné problémy se vyřeší k oboustranné spokojenosti. Určitě mohu doporučit případným novým lektorům i studentům.
 
Katka Kaderová - lektorka AJ a FJ plzeňské pobočky

 
16. 10. 2015
 
V jazykové škole Slůně jsem působila jako lektor anglického jazyka v letech 2007-2009. Spolupráce byla vždy perfektní: e-mailová komunikace probíhala obratem, problémy se řešily efektivně a selským rozumem, ocenila jsem zavedení elektronické třídní knihy a užitečná byla také povinná školení. Kancelář je v dostupné lokalitě, poskytuje adekvátní zázemí lektorům a panuje v ní příjemná atmosféra. Kromě výše uvedeného bych se ráda podělila o svou nedávnou zkušenost s jazykovou školou Slůně. Po letech jsem žádala o doporučující dopis pro svého budoucího zaměstnavatele a kopii pracovní smlouvy. Rychlost a ochota reakce mne velmi mile překvapila. Je hezké vidět, ze dobré pracovní vztahy ani zubem času neochladly.

Mgr. Anežka Macháčková – bývalá lektorka na pražské pobočce

 
20. 1. 2014
 
Dobrý den, "hello","здравствуйте"!
Spolupráce s jazykovou školou Slůně pro mě představuje nejen cennou pracovní příležitost, ale především radost a smysluplnou práci. Velkou zásluhu na tom mají, jak manažerka pobočky Vlaďka Boudová, tak rovněž její asistentka Radka Štusková, které jsou vždy připraveny pomoci. Obě dámy šíří kolem sebe optimismus a ochotu, čímž vytvářejí příjemné prostředí pro výuku i vstřícné zázemí pro lektory, což přispívá k rozvoji JŠ Slůně jako celku.
Práci v tomto týmu mohu všem srdečně doporučit a přeji ať se jak plzeňské pobočce, tak celému Slůněti daří!
S vřelým pozdravem,
 
Maryna Kharlamová - lektorka AJ a RJ plzeňské pobočky

 
13. 1. 2014
 
S jazykovou školou Slůně spolupracuji nyní druhým rokem a musím přiznat, že od samého začátku jsem byla pozitivně překvapena jak profesionálním přístupem zaměstnanců k práci, tak velmi přátelskou atmosférou, která na pracovišti permanentně panuje. Pokud nastanou nesrovnalosti, řeší se rychle, efektivně a s nadhledem. Žádný problém zde není příliš velký. K dalším pozitivům patří nepřeberné množství materiálů pro výuku v příruční knihovně a ochota Slůněte rozšiřovat nabídku na doporučení lektorů. V celku široký výběr kurzů a hodin jak v budově školy, tak ve firmách jako lektorka hodnotím jako velké plus. Pro rozvoj (ne kontrolu) lektorů provádí Slůně hospitace s následnou zpětnou vazbou jak hodiny vylepšit, čímž školí své lektory a pomáhá jim se zlepšovat ve své profesi. Celkově jsem nadmíru spokojená a mohu doporučit jak potencionálním lektorům, tak klientům. 
 
Romana Motyková – lektorka ostravské centrály

 
 
6. 1. 2014
 
Jazyková škola Slůně je místem, kam se rád vracím. Je tomu tak především díky skvělé spolupráci s Vlaďkou Boudovou a Radkou Štuskovou, jež přinesly plzeňské slůněcí pobočce novou vlnu energie a nápadů. Vážím si hlavně jejich vstřícnosti a ochoty vzájemně si naslouchat a pomáhat. Přeji hodně obchodních úspěchů a spokojených klientů v novém roce! 
 
Petr Hladík – lektor NJ plzeňské pobočky

 
 
9. 12. 2013
 
S jazykovou školou Slůně, resp. konkrétně s paní Boudovou a Štuskovou, jsem učinil velmi pozitivní zkušenost ve smyslu bezproblémové spolupráce a profesionality, avšak také lidskosti, ochoty pomoci a vytváření a rozvíjení obohacujícího a inspirativního prostředí. Tuto školu pod vedením paní Boudové a Štuskové mohu vřele doporučit všem lektorům a přeji jí i nadále hodně úspěchů ve všech ohledech a mnoho spokojených klientů, lektorů a lidí vůbec.

Ondřej Štěpánovský, lektor plzeňské pobočky

 
27. 11. 2013
 
Dobrý den, s jazykovou školou Slůně jsem jako lektorka německého jazyka velice spokojena. Velice kladně hodnotím spolupráci s paní Lenkou Altmannovou, která je moc příjemná, ochotná, vždy vše zařídí, se vším pomůže a vyjde mi vstříc. Pozitivně hodnotím přátelskou a rodinnou atmosféru této jazykové školy a také možnost kopírování. Líbí se mi také možnosti, které mi tato jazyková škola nabízí. Tento rok jsem měla možnost vyučovat NJ nejen individuálně, ale také skupinově ve firmě a dokonce i tlumočit na veletrhu v Praze, za což moc děkuji. Doufám, že budu s touto jazykovou školou a překladatelskou agenturou i nadále spolupracovat a že mi přibude více žáků německého jazyka.

Předem děkuji za vše, s pozdravem Jiřina Šmídová
lektorka a tlumočnice na pobočce Hradec Králové

 
14. 4. 2011
 
Kdybych měl shrnout a zhodnotit své dosavadní dojmy z práce pro jazykovou školu Slůně/Alka, tak od sebe musím oddělit subjektivní a objektivní hledisko. Velmi kladně hodnotím aplikaci třídní kniha, která usnadňuje a zrychluje administraci. Je jednoduchá, přehledná a praktická ve srovnání s papírovou docházkou, která je jinde stále poměrně rozšířená. K dalším objektivně pozitivním dojmům patří např.:
 
- dosažitelnost pražské pobočky díky vhodné poloze v centru, poblíž stanice
metra
- kvalitně vybavená pobočka (učebnice, slovníky, kopírka, rádio)
- přiměřené platové ohodnocení
 
Co se týče subjektivních dojmů, tak musím vyzdvihnout ochotu a přátelskost pracovního kolektivu, především pak pozitivní přístup a vstřícnost metodičky jaz. kurzů K.Lukáčové. Se všemi náležitostmi jsem byl obeznámen a o všech změnách včas informován, čehož si velmi cením. Nedorozumění, které minulý týden nastalo kvůli neohlášeným změnám údajů o kurzu, sice panu R. vzalo dvě vyučovací hodiny a mě poslalo zbytečně do Modřan, je ale omluvitelné. Každá změna nebo nový lektor sebou přináší neočekávané situace. Moji dva klienti neoplývají dochvilností, náhlá odpadnutí hodin a
pozdní příchody budou na denním pořádku. Na této skutečnosti ale netratím ani já, ani Slůně, pouze oni sami.
 
Celkově jsem tedy zatím spokojen, a pokud bude spokojenost i na straně Slůněte, tak bych do budoucna uvítal možnost rozšíření počtu svých kurzů/žáků.
 
Jan Beneš - učí na pobočce Praha 
 
 
20. 12. 2010
 
S jazykovou školou Slůně spolupracuji již přes tři roky. Dříve jsem působil ve více jazykových školách, což mi dává příležitost srovnávat. Po mých předchozích zkušenostech z jiných jazykových škol jsem se rozhodl k výhradní spolupráci s jazykovou školou Slůně. Profesionální přístup vedoucího personálu nejen ke klientům, ale i k lektorům, otevřenost k řešení problémů, používání selského rozumu a v neposlední řadě také přátelská atmosféra, to vše mi stále dokazuje, že to byla správná volba. Rád bych proto popřál celému Slůněti hodně obchodních úspěchů a budu rád, když budu nadále moci sám k těmto úspěchům přispívat svým dílem.
 
Ing. Luboš Namyslo - učí na pobočce Plzeň
 
 
7. 9. 2010
 
S jazykovou školou Slůně spolupracuji přes dva roky a po celou dobu je naše spolupráce bezproblémová. Atmosféra zde je velmi příjemná a kdykoli něco potřebuji, všichni mi vyjdou vstříc. Jsem také ráda, že kvalita výuky je upřednostněna před kvantitou a tak při maximálním počtu osmi studentů ve skupině se opravdu mohu studentům věnovat, tak jak si představuji. Navíc, vedení je vždy otevřeno novým nápadům a tak jsme například na návrh studentů loni poprvé zorganizovali víkendový kurz pro studenty kurzu skupinového.
 
Mgr. Kateřina Slavíková - učí na centrále Ostrava
 
 
6. 5. 2009
 
Již brzy oslavím svůj první rok působení v jazykové škole Slůně. Pevně věřím, že nebude můj poslední. S jazykovou školou se mi spolupracuje velmi dobře. Snaží se mi nabízet stále nové a různorodé kurzy. Velmi oceňuji přátelský přístup a profesionální jednání.
Jako lektorka mám k dispozici spoustu učebních materiálů, CD, MC. Pro lektory jsou také pořádány semináře, na kterých si s ostatními lektory můžeme vyměnit zkušenosti a získat inspiraci pro ještě zajímavější a lepší výuku.
 
Lenka Archmannová - učí na pobočce Plzeň
 
 
23. 11. 2007
 
Ve Slůněti pracuji zhruba rok a půl a nemohla jsem si vybrat lépe. Našla jsem zde moc příjemné pracovní prostředí, zázemí a především přátelský a milý kolektiv. Jsem student, proto velmi oceňuji vstřícnost jazykovky vůči mému rozvrhu. Protože studuji jazyky, je pro mě práce v jazykovce zároveň výbornou příležitostí, jak získat praxi v oboru.
 
Andrea Boesová - učí na pobočce Brno
 
 
1. 4. 2005
 
Jmenuji se Miroslav Bernkopf a v jazykové škole Slůně - svět jazyků působím téměř dva roky. Studuji čtvrtým rokem VUT v Brně, fakultu elektrotechnickou.
Ve Slůněti jsem spokojen zejména díky pravidelným školením, mladému kolektivu a dobrého pocitu z práce v dynamicky se rozvíjející firmě. Dále pak díky příjemným prostorám a velmi vstřícnému a ochotnému vedení.
 
Miroslav Bernkopf - učí na pobočce Brno
 
 
7. 8. 2002
 
S jazykovou školou Slůně mám pozitivní zkušenost již od roku 2004. Velice si cením vstřícného a profesionálního přístupu ze strany JŠ. Jako velkou výhodu vidím možnost využívat knihovny Slůněte pro potřeby výuky. Nabídka studijního materiálu CD, MC a cizojazyčné literatury je velmi dobrá. Využívám také internet.
Je pro mne důležité, že mi JŠ Slůně vychází vstříc s nabídkou kurzů tak, že si mohu vytvořit rozvrh hodin, který mi vyhovuje. Výrazným kladem je menší počet studentů ve skupinkách, čímž je ovlivněna pozitivně kvalita výuky.
 
Martina Kotulová - učí na centrále Ostrava
 
 
4. 8. 2002
 
Jako lektorka němčiny spolupracuji se Slůnětem od listopadu loňského roku a musím říct, že velmi ráda. Již při prvním kontaktu na mě zapůsobilo profesionální a přátelské vystupování týmu a příjemná atmosféra na pobočce. Musím také pochválit skvělou knihovnu, která je vybavena všemi moderními učebnicemi němčiny. Prakticky všechny vyžádané materiály včetně kazet a cédéček byly mně i studentům ihned poskytnuty a zaslány domů.
Velmi také oceňuji skutečnost, že se zde můžu kdykoliv obrátit o radu. Důležitý je pro mě i pocit vzájemné důvěry a okamžité předání zpětné vazby v případě kontaktu se zákazníkem. I díky tomu probíhají kurzy bezproblémově.
Líbí se mi, že i mezi lektory navzájem se známe a při našich neformálních setkáních si můžeme vyměňovat zkušenosti. A proč je Slůně úspěšné? Myslím si, že je to dobře fungující podnik, který vsází na mladé lidi a dokáže je i motivovat.
 
Dagmar Křenková - učí na pobočce Praha
 
 
13. 1. 2000
 
Do Slůněcího kolektívu patrím už vyše roka a spolupracuje sa mi s nimi vynikajúco. Keďže študujem Anglistiku a Amerikanistiku na FF UK, je to pre mňa výborná príležitosť využiť svoje znalosti v praxi a privyrobiť si.
Ľudia sú tu vždy priateľský, dá sa na nich obrátiť v akejkoľvek situácii, vždy vyjdú v ústrety či ide o zmeny v mojom nevyspytateľnom rozvrhu alebo o posun vyučovacích hodín, jednajú s nami vždy ako so sebe rovnými. Prípadné problémy sa vždy riešia s úsmevom a opäť v priateľskej atmosfére. Kedykoľvek potrebujem akékoľvek materiály, knižku, CD, atď., ochotne objednajú alebo sami kúpia, o kopírovaní materiálov a používaní internetu nehovoriac. Atmosféra je tu vždy príjemná a to vytvára príjemné prostredie na učenie, čo ja pociťujem veľmi intenzívne pretože učím hlavne na pobočke. Priestory sú krásne a reprezentatívne a môžem povedať že som hrdá na to, že tu učím.
 
Petra Vašková - učí na pobočce Praha

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.