PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Tlumočnický servis

Tlumočnický servis pro vás zajistíme v ČR i zahraničí. Klademe důraz na nejvyšší kvalitu tlumočnických služeb, proto vám rádi zařídíme i tlumočnickou techniku.

Naši tlumočníci jsou profesionálové ve svých oborech. Vždy vybíráme tlumočníky, kteří nejvíce rozumí Vašemu oboru podnikání a Vašim aktivitám. Jsme schopni zajistit tlumočníky kdekoli v rámci České republiky, v některých případech i v jiných evropských zemích, abychom ušetřili zákazníkovi za dopravu a ubytování.

Tlumočníky zajišťujeme i dle specifických lokálních podmínek (například od Alžírska instruujeme tlumočníka - muže - aby si nechal narůst vousy). Zajišťujeme také tlumočení z cizího do cizího jazyka, bez nutnosti češtiny.

Jsme schopni, a máme zkušenosti, s velkými tlumočnickými akcemi, na kterých zajistíme větší množství tlumočníků (např. 10), veškerou techniku a veškeré jazykové kombinace.

Každopádně jsme rádi za nové tlumočnické výzvy a nové projekty v oblasti tlumočení. Kontaktujte nás a nechte si udělat nezávaznou nabídku, poraďte se s námi, máme s tlumočením dlouhodobé zkušenosti. Rádi Vám poradíme na všech našich pobočkách: Ostrava, Brno, Praha a Plzeň.

 

Typy tlumočení

  1. Doprovodné tlumočení - více o doprovodném tlumočení.
  2. Konsekutivní tlumočení - více o konsekutivním tlumočení.
  3. Simultánní/kabinkové tlumočení - více o simultánním tlumočení.
  4. Konference na klíč - zajištění tlumočnického servisu včetně konferenční techniky, obsluhy techniky apod.
  5. Tlumočení v zahraničí - krátkodobé výjezdy mimo ČR i dlouhodobé tlumočení v zahraničí, disponujeme tlumočníky s platnými vízy (např. USA).
  6. Soudní tlumočení - zajištění soudního tlumočníka např. při jednáních u notáře, na úřadech apod.
 

Cenové podmínky

Poskytujeme 10% slevu na prvozakázku. Zdarma vám zpracujeme cenovou kalkulaci! Cena tlumočení se odvíjí od několika základních ukazatelů, které najdete ZDE.
 

Ke stažení

 
Pokud máte zájem o nezávaznou kalkulaci tlumočení, využijte prosím odkaz níže. Do formuláře prosím uveďte co nejpřesnější informace o místě, termínu a obsahu a typu tlumočení, tak aby naše kalkulace odpovídala Vašim požadavkům.
 

Nezávazná objednávka tlumočeníTlumočení lze také objednat na čísle 595 620 136 nebo e-mailem preklady@slune.cz. Cenovou nabídku můžete také získat na těchto kontaktech. 


Objednávka tlumočení

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.Otázky a odpovědi

Zajistí Slůně také konferenční techniku?
Jistě. Konferenční technika je zajištěna v rámci tlumočnického full-servisu. Techniku zajistíme v rámci celé ČR. Cena se odvíjí od počtu účastníků, místa realizace a dalších technických podmínek.
 
Jak správně spolupracovat s tlumočníkem?
Pokud spolupracujete s tlumočníkem poprvé, jistě vám přijde vhod několik stručných rad. 
 
Můžete mi doporučit nějaké tipy pro simultánní tlumočení?
Pokud využíváte simultánního tlumočení poprvé, pokuste se řídit radami, které vám ušetří nervy a čas. 
 
Na co se mě budete ptát, když budu potřebovat tlumočníka?
Potřebujeme znát dostatek vstupních informací, abychom pro vás mohli připravit vhodnou nabídku. 
 
 
Aktualizace této stránky proběhla dne 24.5.2019

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.