PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Na co se Vás budeme ptát před zahájením výuky?

 1. Kontaktní údaje - jméno, telefon, email, název firmy, adresa (název města, ve kterém bydlíte či pracujete, je pro nás velmi důležitý kvůli výběru nejbližší pobočky).

 2. Jazyk - jaký jazyk chcete studovat? V případě češtiny pro cizince specifikujte prosím jazyk, přes který se bude výuka realizovat.

 3. Jazyková úroveň - jste začátečník, pokročilý? Pokud si nejste jistí, můžete využít náš on-line test: angličtina, němčina, ruština.

 4. Výběr lektora - preferujete českého lektora nebo rodilého mluvčího?

 5. Zaměření výuky - chcete se zdokonalit ve všeobecném jazyce nebo potřebujete určité odborné zaměření?

 6. Učebnice - můžete používat své nebo Vám literaturu rádi doporučíme a zajistíme dle požadavků na výuku.
   
 7. Vhodný termín výuky - dny a časy.

 8. Frekvence kurzu - jak často by měl kurz probíhat? Standardní délka výuky je  1x 90 minut týdně (2 vyučovací hodiny), ale četnost lekcí může být i vyšší. Samozřejmě Vám zajistíme i intenzivní kurz podle Vašich požadavků.

 9. Místo výuky - nabízíme Vám 3 možnosti: a) v našich učebnách v Ostravě, Brně, Praze, Plzni, Hradci Králové a Pardubicích, b) u Vás ve firmě - kdekoli v České republice, c) přes Skype nebo d) výjezd do zahraničí.

 10. Zahájení výuky a ukončení výuky

 11. Forma úhrady kurzu - můžete platit hotově, převodem, fakturou, hodiny si můžete předplatit a tím získat lepší cenu, nebo můžete uzavřít smlouvu o výuce a platit zpětně za odučené lekce.

 12. Máte nějaké další specifické požadavky na výuku? - sdělte nám je, prosím.

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.