PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

O firmě

Jazyková škola a překladatelská agentura Slůně – svět jazyků, s. r. o., zahájila svou činnost v roce 1998 v Ostravě. Nyní se zde nachází centrála naší společnosti a k ní přibyly pobočky - v Brně, Praze a Plzni.

Jazykové vzdělávání zajišťujeme v rámci celé České a Slovenské republiky. Vytváříme jazykové kurzy na klíč pro firmy i pro soukromé osoby (veřejné kurzy). Vyučujeme všechny požadované jazyky. Zaměřujeme se také na profesní kurzy anglického jazyka.

Jako člen Asociace jazykových škol (AJŠ) jednáme v souladu s Kodexem kvality AJŠ a dodržujeme následující principy:
a) Profesionální přístup;
b) Kvalifikovaní lektoři;
c) Metodické standardy; 
d) Průhledné reference;
e) Výuka v souladu s Evropským referenčním rámcem (ERR) pro jazyky.
Kodex kvality je možno nalézt na webu AJŠ - ZDE.

V roce 2013 jsme úspěšně absolvovali dozorový audit dle Normy AJŠA prováděný certifikační společností Bureau Veritas.

Realizujeme jazykové audity, nejen formou vlastních testů, ale zajišťujeme také nezávislé a objektivní hodnocení jazykových kompetencí v angličtině pomocí testu TOEIC, v němčině testem WiDaF a testem TFI ve francouzštině.

V roce 2012 jsme se stali testovacím střediskem společnosti ETS, což nás opravňuje k organizaci certifikované jazykové zkoušky TOEIC, WiDAF a TFI na všech našich pobočkách.

Překladatelské a tlumočnické služby zajišťuje samostatné oddělení naší společnosti, v rámci kterého jsme schopni zajistit překlady z/do 115 cizích jazyků. Překládáme jak obecné, tak odborné texty (právní, technické apod.), překladatelské služby zajišťujeme také o víkendech (dle předchozí domluvy). Využíváme CAT nástroje, které zrychlují překlad, udržují jednotnout terminologii a zlevňují překlady především u velkoobjemových zakázek (nad 100 normostran). V oblasti tlumočení jsme schopni zajistit celkové projekty včetně tlumočnické techniky, včetně výjezdu do zahraničí..

Na konci roku 2014 jsme začali nabízet jazykové kurzy v zahraničí. Nabízíme méně destinací než konkurenční jazykové školy a agentury - nicméně naše zahraniční partnerské jazykové školy máme osobně prověřené. Nabízíme kurzy všeobecného jazyka, odborného jazyka, kurzy pro dospělé, manažery, i děti.

Otevřeme Vám svět

Aktualizace této stránky proběhla dne 13.11.2017