PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Jazyk a destinace

Díky jazykovému kurzu v zahraničí můžete spojit příjemné s užitečným: jazykovou výuku nebo přípravu na jazykovou zkoušku můžete jednoduše skloubit s poznáváním kultury dané země a navíc získat i nové přátele.

Jazyková škola Slůně – svět jazyků nabízí studium cizích jazyků v těchto destinacích:

Pokud se rozhodnete vycestovat za studiem angličtiny, můžete si vybrat z nabídky kurzů v Anglii, ve Skotsku a v Irsku.

Jako další destinaci pro studium angličtiny můžete zvolit třeba Maltu nebo Nový Zéland, kde lze studium spojit s různými outdoorovými aktivitami a adrenalinovými sporty.

Rozhodnete-li se vycestovat za kurzem němčiny, můžete si vybrat z nabídky jazykových kurzů v Rakousku nebo Německu.

Pokud preferujete studium románského jazyka, využijte naší nabídky kurzů ve Francii, Španělsku, Portugalsku nebo Brazílii.

Studium ruského jazyka si můžete dopřát v Lotyšsku.
 

Jazykový kurz v zahraničí jako forma aktivní dovolené

Přemýšlíte o aktivní dovolené v zahraničí? Přemýšlíte o netradičním firemním teambuildingu? Vyberte si jazykový pobyt od Slůněte ve vysněné destinaci a spojte jazykové vzdělávání se sportovním nebo kulinářským programem.

Díky zahraničnímu pobytu se ponoříte na 100 % do cizího jazyka, poznáte nové země a přátele z celého světa a hlavně: užijete si spoustu (ne)tradičních aktivit v rámci Evropy nebo třeba na Novém Zélandu, posbíráte nové zkušenosti, naučíte se spoustu nových věci v učebně i mimo ni, prověříte sami sebe.

Jazykový pobyt v zahraničí můžete svým zaměstnancům nabídnout jako formu firemního teambuildingu, při kterém otestujete nejen jejich jazykové kompetence, ale i ty osobnostní.
Jako tip nabízíme např. profesní angličtinu s golfem, raftingem nebo jezdectvím, španělštinu s kurzem tanga, salsy nebo španělské kuchyně.

Dopřejte si nevšední zážitky s nabídkou zahraničních pobytů od Slůněte!

Soubory ke stažení

 

Aktualizace této stránky proběhla dne 13.10.2017

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.