PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Skype výuka

Víte, že Slůně – svět jazyků bylo první jazykovou školou v České republice, která zavedla výuku cizích jazyků přes Skype? Dnes se s námi naši studenti pravidelně učí angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, portugalštinu, švédštinu a další jazyky – mnozí z nich ze zahraničí. Nejste limitováni našimi pobočkami – aktuálně Ostrava, Brno, Praha a Plzeň.

Skype výuka je moderní způsob výuky cizího jazyka, která probíhá on-line přes internet pomocí programu Skype (potřebujete pouze mikrofon, sluchátka, popř. webkameru). Učit se tak můžete z pohodlí svého domova nebo firmy. 

 
 
 

Ukázková půlhodina zdarma (angličtina)

Vyzkoušejte si, jak Skype výuka funguje! 30 minut bezplatné Skype výuky si můžete objednat ZDE.
 
 

Podmínky Skype výuky

Standardní délka hodiny je 60 minut = Skype hodina.
Je možné objednat minimálně 5 hodin Skype výuky. Cena se odvíjí od výběru lektora (český lektor / rodilý mluvčí) a jazyka. Cenovou kalkulaci pro vás vypracujeme na vyžádání. Čím více Skype hodin objednáte, tím jsou hodiny ve výsledku levnější.
 

Soubory ke stažení

Veškeré návody na provoz Skype výuky si můžete stáhnout do svého počítače. Budeme rádi, pokud si je před začátkem první hodiny prostudujete.

 

Aktualizace této stránky proběhla dne 17.2.2017

Nezávazná objednávka Skype výukyMáte-li jakýkoli dotaz, použijte tyto KONTAKTY nebo kontaktní formulář níže.


Objednávka skype výuky

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.

  OSTRAVA 
   Mariánské náměstí 5       595 620 138       vyuka@slune.cz   
  BRNO
   Kopečná 20    515 917 661    brno@slune.cz
  PRAHA
   Vinohradská 89/90    222 515 157    praha@slune.cz
  PLZEŇ
   Kollárova 38    373 313 175    plzen@slune.cz

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.