Slůně - svět jazyků: profesní kurzy - Slůně - svět jazyků: jazyková škola, překladatelská agentura a jazykové kurzy v zahraničí
PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Profesní kurzy angličtiny

Používáte anglický jazyk v práci? Chcete svou angličtinu posunout o úroveň výš?

Profesní kurzy u Slůněte Vám mohou pomoci - vyberte si z naší nabídky. Naučíte se nové a zopakujete si to, co již znáte. Máme pro Vás mnoho zajímavých informací z různých odborných oblastí.
Všechny odborné kurzy jsou vedeny v anglickém jazyce. Tzn. budete mít zároveň možnost konverzovat.

Na každý měsíc jsme pro Vás připravili různá témata. Vyberte si sami ta, která jsou pro Vás nejzajímavější. Pokud Vám bude profesní kurz vyhovovat, zajistíme Vám navazující výukový program uzpůsobený přímo Vašim potřebám.

Zatím se kurzy konají v Ostravě – brzy již budou i na dalších pobočkách Slůněte: Brno, Praha a Plzeň. Pokud máte zájem o nabídku Profesních kurzů pro Vaši firmu, kontaktujte nejbližší pobočku Slůněte.

Místo konání:
Ostrava: Slůně - svět jazyků s.r.o., Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory.

Cena: 1100,- Kč / osoba (bez DPH)
Cena zahrnuje: 6x60 min. čistého výukového času, výukové materiály, malé občerstvení, možnost individuální konzultace s lektorem.

Minimální aktuální jazyková úroveň zájemce: B1

Čas výuky: 13:00 – 20:00 včetně přestávek

Termíny výuky:
V daném měsíci organizujeme vždy jeden kurz na dané téma. Každý tematický kurz má svůj stanovený termín, viz nabídka kurzů.

Podmínkou pro uskutečnění kurzů je přihlášení minimálně 4 účastníků.
Obsahy kurzů jsou orientační s možností individuálního přizpůsobení.
 
 
Aktualizace této stránky proběhla dne 25.5.2017

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.