PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Firemní výuka jazyků

Uděláme pro vás ANALÝZU JAZYKOVÝCH POTŘEB, zajistíme ON-LINE TESTOVÁNÍ úrovně vašich zaměstnanců. V případě potřeby pro vás zajistíme JAZYKOVÝ AUDIT, abychom určili správnou JAZYKOVOU ÚROVEŇ.

Vypracujeme Vám plán jazykové výuky podle Vašich představ a cílů jazykového vzdělávání. Rádi Vám nabídneme nejrůznější formy učení jazyků, které budou odpovídat požadavkům na místo, čas, způsob a intenzitu jazykového studia.

Máme přes 20 let zkušeností s individuálním přístupem v oblasti organizování jazykových kurzů po celé České republice. Díky nové spolupráci s ON-LINE JAZKY Vám dokážeme navrhnout vhodné kombinace výukových metod jazyků tak, aby výsledky vaší jazykové výuky byly ještě efektivnější než doposud.

Více o naší práci prozradí reference od našich klientů. Máme bohaté zkušenosti s výukou malých firem i velkých korporací. Zvládáme zorganizovat jednotnou výuku na více místech ČR – nejvíce jsem najednou učili na 24 místech – na pobočkách našeho klienta.

Slůně je členem Asociace jazykových škol – AJŠ  a dodržuje zásady ukotvené ve společném kodexu.Proč Slůně - svět jazyků?

Výhoda spolupráce:
 1. Provedeme analýzu jazykových potřeb Vašich zaměstnanců (studentů cizího jazyka).

 2. Ukázková hodina zdarma. Rádi Vám představíme jazykového lektora a jeho způsob učení při ukázkové hodině pro Vaši lepší představu.

 3. Volba místa výuky je zcela na vás. Jazykové kurzy mohou probíhat v učebnách na kterékoli naší pobočce (Ostrava, Brno, Praha a Plzeň), nebo přímo ve Vašich firemních prostorách kdekoli v České republice.

 4. Kvalifikovaný lektor jazyků. Při přijímacích pohovorech klademe důraz na adekvátní jazykové vzdělání, zkušenosti a osobní prezentaci.

 5. Aktuální informace o jazykových kurzech v on-line databázi. Prostřednictvím počítače či telefonu se můžete sami podívat na náplň jazykové hodiny, docházku, hodnocení studentů apod.

 6. Extra služby k výuce. Součástí jazykového kurzu je řada navazujících služeb - testování, průběžné hodnocení, stanovení dalších cílů, pravidelné konzultace s klientem, apod.

 7. Kurzy na míru. Zaměstnanci se mohou jazykově vzdělávat ve skupinách, nebo individuálně, v obecném cizím jazyce, nebo v obchodním či odborném jazyce, připravovat se na mezinárodní jazykové zkoušky atd.

 8. Rychlá a profesionální komunikace. Na všechny Vaše podněty reagujeme rychle a bezodkladně.

 9. Pomoc se žádostmi o dotace z fondů EU. S těmito programy můžete mít firemní jazykovou výuku levnější. Momentálně probíhají dotace "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II".
   
 10. Testování mezinárodní jazykovou zkouškou TOEIC. Slůně – svět jazyků, s. r. o. je testovacím střediskem společnosti ETS. Tato zkouška je mezinárodně uznávaným dokladem odrážející Vaše znalosti anglického jazyky užívané v pracovním prostředí.
 11. Návazné zahraniční jazykové kurzy, kterou mohou být vhodným doplňkem k prezenční a on-line výuce, a kde student vyzkouší své nabyté jazykové dovednosti v praxi – v zemi, kde se jazykem skutečně hovoří.

 

Aktualizace této stránky proběhla dne 13.9.2019

Nezávazná objednávka firemní výukyMáte-li jakýkoli dotaz, použijte tyto KONTAKTY nebo kontaktní formulář níže.


Objednávka firemní výuky

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.

  OSTRAVA 
   Mariánské náměstí 5       595 620 138       vyuka@slune.cz   
  BRNO
   Kopečná 20    515 917 661    brno@slune.cz
  PRAHA
   Vinohradská 89/90    222 515 157    praha@slune.cz
  PLZEŇ
   Kollárova 38    373 313 175    plzen@slune.cz

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.