PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Online testování

Udělejte si online test a zjistěte, na jaké jste úrovni ovládání cizího jazyka! Jeden test trvá přibližně 30 minut a je koncipován tak, že s každou novou otázkou nabývá na obtížnosti. Jakmile se vám otázky začnou zdát příliš složité, je lepší na dané otázky neodpovídat. Nesnažte se odpovědi hádat, výsledek by nemusel být objektivní.
 
Po dokončení testu je výsledek ihned vygenerován a chcete-li, je odeslán také na vaši e-mailovou adresu.

Test:
- je nastaven jako 30 minutový. Po uplynutí této doby, se test automaticky ukončí. Pokud budete vyrušeni, můžete spustit test znovu.
- na konci testu je možnost si jej nechat vyhodnotit, ukážou se vám špatné a správné odpovědi.
- na konci testu je políčko pro vyplnění e-mailu. Pokud si test vyplňujete v rámci rozřazení do budoucích skupinek pro výuku, prosím, abyste se informovali u příslušné pobočky, na který email máte výsledky testů posílat (můžete vyplnit 2 e-maily – i svůj).
- v  testu jsou vždy 4 možnosti odpovědi a pouze jedna je správná. V zájmu zjištění co nejpřesnější úrovně testovaných, prosím, abyste vyplňovali možnost "nevím", pokud opravdu nevíte. Když budete hádat správnou odpověď, může to znamenat nepřesný výsledek testu.
- je nastaven pro hodnocení do maximálně B2+ úrovně, je-li váš výsledek vyšší než 36 bodů, můžete si na našich pobočkách vypracovat rozšířenou verzi testu pro vyšší úrovně znalostí.

Online testy

Vyzkoušejte náš on-line test!

 
 
Aktualizace této stránky proběhla dne 1.9.2014

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.