PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Jazykový audit ve firmě

Neboli ověřování a hodnocení jazykových znalostí zaměstnanců.

Připravíme, provedeme a zhodnotíme jazykové vzdělání vašich zaměstnanců. Vytvoříme tím podmínky k zahájení výuky pro další vzdělávání zaměstnanců.
Jazykový audit zajišťujeme i bez požadavku na zajištění výuky.

Jazykový audit realizujeme nejen formou vlastních testů, ale jsme také testovacím střediskem společnosti ETS pro testy TOEIC , což je mezinárodně uznávaná zkouška zaměřená především na angličtinu používanou v pracovním prostředí.

Audit může být proveden osobně, telefonicky či on-line. Prověřujeme při něm znalosti zaměstnanců ve všech jazykových oblastech: užití jazyka, poslech, konverzace, psaní, slovní zásoba a gramatika. Tyto oblasti jsme nakombinovali do několika variant. Součástí zkoušky TOEIC je i čtení.

Varianty jazykového auditu

 

VÝSLEDKY

Při počtu do dvaceti účastníků vám výsledky testů zpracujeme do pěti pracovních dnů. Výsledky mohou být doručeny poštou, předány osobně nebo zaslány v elektronické podobě. Testovaní účastníci budou rozděleni do úrovní dle Společného evropského referenčního rámce.
 
 
Aktualizace této stránky proběhla dne 1.9.2014

Nezávazná objednávka jazykového audituMáte-li jakýkoli dotaz, použijte tyto KONTAKTY nebo kontaktní formulář níže.


Objednávka jazykového auditu

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.
  OSTRAVA 
   Mariánské náměstí 5       595 620 138       vyuka@slune.cz   
  BRNO
   Kopečná 20    515 917 661    brno@slune.cz
  PRAHA
   Vinohradská 89/90    222 515 157    praha@slune.cz
  PLZEŇ
   Kollárova 38    373 313 175    plzen@slune.cz

Potřebujete více informací?

Všechna červeně označená pole je nutné vyplnit k úspěšnému odeslání formuláře. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů.