PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

aktuálně

Coffee Connect

15.12.2009
Srdečně Vás zveme na networkingovou akci Coffee Connect, která se koná ve vyhlášených podnicích v Ostravě, Brně, Praze a Plzni 13. ledna 2010. Více informací zde.
Celý článek

111 jazyků

04.12.2009
Naše překladatelské a tlumočnické oddělení realizovalo zakázky v afrikánštině, burjatštině, megrelštině, khmerštině a ve znakovém jazyce, čímž se nabídka rozrostla na 111 jazyků. Takový počet jazyků nenabízí žádná jiná agentura v ČR. V případě zájmu o překlady nebo tlumočení navštivte náš specializovaný web http://www.tlumoceni-preklady.com/. Děkujeme za Vaši přízeň!
Celý článek

Vánoční otevírací doba

25.11.2009
Chcete-li našich služeb využít také o Vánocích, mějte na paměti změnu otevírací doby v období od 23. prosince do 1. ledna 2010. ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY OSTRAVA ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY BRNO ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRAHA ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PLZEŇ Celé Slůně Vám přeje krásné svátky!
Celý článek

Posila týmu v Brně

06.11.2009
Hana Forejtová přebírá vedení naší brněnské pobočky. Ze své pozice bude mít na starosti především bezproblémový chod a další rozvoj pobočky, dále se také zaměří na podporu obchodu. Do Slůněte přichází z konkurenční společnosti Channel Crossings, kde pracovala jako manažerka jazykové školy.
Celý článek

Daruj krev

27.10.2009
Stejně tak jako každý rok Slůně podporuje dobročinnou akci "DARUJ KREV S ČESKÝM ROZHLASEM OSTRAVA". Pokud se pro tento typ pomoci rozhodnete také Vy, potkáme se na níže uvedených místech, kde každý dárce obdrží poukaz na jazykové služby. MÍSTA A TERMÍNY ODBĚRŮ:FNO Ostrava-Poruba - 3. listopadu od 7:00 hod. Nemocnice Frýdek-Místek - 3. listopadu od 6:00 hod. Slezská nemocnice v Opavě - 3. listopadu od 6:00 hod. Nemocnice Třinec - 3. listopadu od 6:00 ho...
Celý článek

Tlumočení ve znakovém jazyce

12.10.2009
Ministerstvo vnitra - odbor azylové a migrační politiky nás oslovilo s poptávkou po tlumočení ve znakovém jazyce, které úspěšně proběhlo 7. října 2009. Jsme rádi, že můžeme pomoci i s takto náročnými tlumočnickými projekty!
Celý článek

Nový web

05.10.2009
Je nám potěšením představit Vám naše nové internetové stránky zaměřené na překladatelský a tlumočnický servis. Věříme, že se Vám zalíbí a budete je rádi navštěvovat! Stránky mají adresu www.tlumoceni-preklady.com.
Celý článek

Soutěž o iPhone

22.09.2009
Chcete vyhrát iPhone? Pokud souhlasně pokyvujete hlavou, navštivte naši stránku www.slune.cz/soutez. Zde jsou připraveny 3 otázky, po jejichž zodpovězení Vás zařadíme do slosování, které proběhne na Valentýna - 14. února 2010. Přejeme hodně štěstí!
Celý článek

Zprostředkovatel

15.09.2009
Znáte někoho, kdo by rád studoval cizí jazyk? Nenechávejte si tuto informaci pro sebe. Řekněte to nám a my Vám dáme 10% z ceny každého kurzu, který Slůněti doporučíte! Provizi získáte, ať už se do výuky zapojí Vaši známí, rodina nebo kamarádi. Více informací na www.slune.cz/zprostredkovatel
Celý článek

Výherce NTB!

31.08.2009
Děkujeme za účast všem soutěžícím o NOTEBOOK! Jeho novým majitelem se stává JAN MATĚJKA z Mostu. Panu Matějkovi gratulujeme a věříme, že mu výhra udělá radost. Pokud nejste vítězem právě Vy, nevěšte hlavu. Připravena je nová soutěž, ve které můžete získat stejně zajímavou výhru. Sledujte naše internetové stránky! Vaše Slůně
Celý článek