PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

aktuálně

Vánoční otevírací doba

11.12.2012
Vánoční otevírací doba ve Slůněti: Ostrava, Brno, Praha, Plzeň.
Celý článek

Tlumočení pro Microsoft

03.12.2012
4 dny tlumočení pro Microsoft dopadlo velmi dobře. Dostali jsme velmi kladné zpětné vazby od samotných účastníků konference a workshopů. Tlumočení se organizovalo pro účastníky z Latinské Ameriky a těmto jsme tlumočili do jejich rodných jazyků: španělštiny a brazilské portugalštiny. Děkujeme také našim skvělým tlumočníkům za flexibilitu, kvalitní servis a pevné nervy, které jsou u podobných akcí velmi potřeba.        
Celý článek

Tlumočení pro Microsoft

29.11.2012
4 dny tlumočíme pro Microsoft globální konferenci v Praze, které se účastní 660 zástupců Microsoftu z 82 zemí světa. Zajišťujeme tlumočení v jazykových kombinacích angličtina - brazilská portugalština a angličtina - španělština, částečně v kabinkách, částečně přes našeptávací zařízení.
Celý článek

DARUJTE JAZYKOVÝ KURZ K VÁNOCŮM

21.11.2012
DARUJTE JAZYKOVÝ KURZ K VÁNOCŮM !! Na našich pobočkách jsou k zakoupení speciální VÁNOČNÍ POUKAZY.Využijte této možnosti a udělejte radost svým blízkým.
Celý článek

Volná pracovní místa

20.11.2012
OBCHODNÍ ASISTENT/KA POBOČKY (Brno) Volná pracovní místa
Celý článek

Reference od soudní tlumočnice

30.10.2012
Obdrželi jsme reference od soudní tlumočnice PhDr. Kateřiny Blahové. Děkujeme Slůně http://www.slune.cz/reference/reference-prekladatelu/
Celý článek

Petice na podporu kandidatury paní Taťány Fischerové pro volbu prezidentky/prezidenta ČR

24.10.2012
Na všech pobočkách Slůněte je možné podepsat petici na podporu paní Táni Fischerové. Petice je k dispozici do 30.10.2012. Další informace naleznete na stránkách www.prezidentkatanafischerova.cz.
Celý článek

Tlumočení pro velvyslance Švýcarské konfederace

23.10.2012
Tlumočení pro velvyslance Švýcarské konfederace V minulém týdnu jsme zajistili tlumočení na setkání velvyslance Švýcarské konfederace pana André Regliho se zastupiteli města Frýdlantu nad Ostravicí. Součástí programu byla také tisková konference při příležitosti slavnostního zahájení projektu "Humanizace Domova pro seniory Frýdlant nad Ostravicí" podpořeného z Programu švýcarsko-české spolupráce. Celá akce proběhla k velké spokojenosti našeho klienta, Domova pro seniory Frýdlant nad Ostravicí.
Celý článek

Reference od firmy Austin Detonator s.r.o.

18.10.2012
Dobrý den, zaslané překlady jsem prohlédl a jsem s nimi velmi spokojen, zdají se být v pořádku a na velmi výborné úrovni. Jsem velmi spokojený s tím, že jste dodrželi všechny podmínky, které jsem Vám k překladu zaslal.Přeji příjemný den. S pozdravem Ing. Petr Horák Referent pro nebezpečné chemické látky a směsi Austin Detonator s.r.o., Jasenice 712, 755 01 Vsetín
Celý článek

NOVĚ Kurzy ANGLIČTINY PRO SENIORY

16.10.2012
NOVĚ Kurzy ANGLIČTINY PRO SENIORY v Praze více informací naleznete zde a v Plzni více informací naleznete zde
Celý článek