PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

aktuálně

Kurzy češtiny pro Čechy!

22.05.2014
Živíte se psaním textů? A chcete mít skvělou češtinu? Nově nabízíme kurzy češtiny pro Čechy. Můžete se tak zlepšit v pravopise, gramatice, stylistice, syntaxi, lexikologii atd. Zdokonalte se pod vedením našeho kvalifikovaného lektora! Více informací ZDE.
Celý článek

Více soudních překladů najednou?

12.05.2014
Pro Slůně je každá zajímavá zakázka výzvou. V těchto dnech ostravská pobočka úspěšně zajišťuje pro významného klienta soudní překlad do 8 cizích jazyků - bulharštiny, maďarštiny, lotyštiny, estonštiny, litevštiny, polštiny, slovenštiny a rumunštiny. Také potřebujete soudní překlady? Obraťte se na nás.
Celý článek

Pracovní pohovor v angličtině? Cestování?

17.04.2014
Už žádný stres a dlouhé přípravy. V Hradci Králové pro vás otevíráme 2 nové kurzy pro skupinky i jednotlivce. Připravte se s námi na pracovní pohovor v angličtině v jedné lekci, nebo si osvojte cestovatelské minimum na vaši dovolenou. Více informací ZDE.
Celý článek

Soudní překlady v akci!

14.04.2014
Celý duben budete mít 10% slevu na soudní překlady na všech našich pobočkách. Každý týden bude cenově zvýhodněn jiný jazyk. Sledujte náš FB, LinkedIn nebo webovky.V týdnu od 22. 4. do 28. 4. je v akci francouzský jazyk.
Celý článek

Konzultace a krátké překlady zdarma a rychle

10.04.2014
Naše nová služba vám ulehčí práci a ušetří čas.  Přidejte si do vašich skype kontaktů SLŮNĚ FLASH SKYPE a po potvrzení se ptejte, na co potřebujete.  Náš překladatelský tým vám bleskově poradí a přeloží texty do 10 slov za den. Více informaci naleznete ZDE.
Celý článek

Jazyky v praxi – Slůně ve Slovinsku

09.04.2014
V minulém týdnu se zástupkyně Slůněte, paní ředitelka Lucie Vlková, zapojila do Programu celoživotního vzdělávání v rámci studijních pobytů CEDEFOP (European Centre for the Development of Vocational Training) a NAEP (Národní vzdělávání agentura). Zúčastnila se studijního pobytu ve Slovinsku, který probíhal na půdě Vyšší odborné školy při Ekonomické škole Novo Mesto. Téma „E-Business as a link between education and companies: exploring best practices“ bylo diskutováno, jak se zástupci hostitelské organizace,...
Celý článek

Soudní překlady v akci!

01.04.2014
Celý duben budete mít 10% slevu na soudní překlady na všech našich pobočkách. Každý týden bude cenově zvýhodněn jiný jazyk. Sledujte náš FB, LinkedIn nebo webovky.První týden 1. 4. - 7. 4. je v akci angličtina.
Celý článek

Zvětšili jsme pobočku v Hradci Králové

14.03.2014
V Hradci Králové jsme přijali novou kolegyni Veroniku Hlouškovou na pozici obchodní asistentky. Pro Vás, naše klienty, to znamená, že pobočka je nově otevřená každý den od 8:00 do 17:00, v pátek do 16:00. Na hradecké pobočce můžete nově využívat všechny služby, na které jste zvyklí také na ostatních pobočkách v Ostravě, Brně, Praze a Plzni: firemní jazykové kurzy, veřejné jazykové kurzy, individuální jazykové kurzy a intenzivní jazykové kurzy, přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky a složení mezinárodních...
Celý článek

Skupinové kurzy v Ostravě

25.02.2014
Ve skupinových kurzech pro veřejnost jsou volná místa:Obchodní Angličtina - Business English /BU-EN/: 3,Angličtina - konverzace s rodilým mluvčím /KA-RM/: 5,Přípravný kurz k maturitě /PKM/: 6,Angličtina /AJ/ AJ2: 5, AJ7(středa): 4, AJ7(čtvrtek): 2, AJ10: 6,Angličtina - Senior kurz 50+ /AJS/ AJS5: 3, AJS7: 5,Francouzština /FJ/: 6.Na kurzy je možno se přihlásit ZDE.
Celý článek

Nová zkušenost i pro Slůně

17.02.2014
Před dvěma týdny jsme dostali první zakázku z nové oblasti - zápis z konference v cizím jazyce.  Jednalo se o právnickou angličtinu na akci Evropské komise a Hospodářské komory České republiky s názvem Cross-border Business in the EU made easy. Nebylo to nic jednoduchého, ovšem naše zapisovatelka se tohoto úkolu zhostila jako naprostý profesionál.  Když budete něco podobného potřebovat, určitě nás můžete kontaktovat.
Celý článek