PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

aktuálně

Ověření úrovně cizího jazyka

20.08.2014
Víte jakou úroveň cizího jazyka máte vy nebo vaši zaměstnanci? Rádi vám s tím pomůžeme. Zorganizujeme jazykový audit angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny či češtiny pro cizince přímo ve vaší firmě, který odhalí úroveň pasivní i aktivní znalosti testovaných v daném jazyce. Pro členy ČNOPK testování zdarma do konce roku 2014. V případě zájmu se obraťte na Terezu Kučerovou. KONTAKT ZDE.
Celý článek

Překlady o víkendu bez příplatku

25.07.2014
Pátkem u nás týden překladů nekončí. Překládáme i přes víkend a to bez příplatku. Nemusíte na zadání nebo vyzvednutí čekat do pondělí, náš překladatelský tým to zařídí i v sobotu a v neděli. Více info ZDE .
Celý článek

Kurz v zahraničí

24.07.2014
Naše studentka odjíždí v neděli do Dublinu, kde se bude po tři týdny vzdělávat v angličtině. Výuka je každý den a navíc bude ubytována v místní rodině. Podobnou spolupráci máme rozjednanou i v Londýně, Edinburghu a v Granadě. Pokud budete chtít více informací, určitě nás neváhejte kontaktovat. KONTAKTY
Celý článek

Franšízing

24.06.2014
Slůně – svět jazyků nabízí možnost založení franšíz pod jeho jménem. Začínající agentury či samostatně pracující lektoři, kteří si chtějí založit vlastní jazykovou školu, tak získají know-how a zázemí jazykové agentury působící na trhu již 16 let. Výhody: servis ve 115 jazycích, on-line databáze, zapůjčení studijních materiálů, reklama. Více informací ZDE.
Celý článek

Levné překlady na léto

17.06.2014
V červenci a v srpnu vyhlašujeme slevy na objemné běžné překlady. Využijte letní období k dotažení věcí, které jste v průběhu roku odsouvali. Třeba velké překlady pro firemní potřeby. Další info zde.
Celý článek

S cizím jazykem i v létě

13.06.2014
Léto je už za dveřmi a s ním i naše nabídka letních jazykových kurzů. Potřebujete se rozmluvit před odpočinkem v zahraničí? Chcete překvapit po dovolené svého šéfa výbornou angličtinou? Nebo si jen chcete udržet znalosti jazyka „čerstvé“? Jsme tady pro vás. Více zde.
Celý článek

Festival Exportu

11.06.2014
Příští týden, 18.-19., vyrážíme s naším ministánkem na Festival Exportu. Tato akce na podporu vývozu z Česka do nejrůznějších států světa probíhá již podruhé. Opět se budou získávat nové kontakty, dávat rady, vést diskuze a samozřejmě se bude i degustovat víno. Pokud se tam také chystáte, zastavte u nás.
Celý článek

Dětský tábor s angličtinou

10.06.2014
Chcete si v létě na pár dní odpočinout od svých dětí? Chcete, aby se vaše děti bavily a zároveň vzdělávaly? Slůně v Hradci Králové pořádá příměstský dětský tábor zaměřený na anglický jazyk. Průvodci dětí na cestě do minulosti budou Robin Hood a Wilhelm Tell, kteří prostřednictvím různých výletů dovedou vaše ratolesti až do pravěku. Termíny jsou 30. 6. - 4. 7. a 25. 8. - 29. 8. Mrkněte na plakátek a kontaktujte nás.
Celý článek

Pronájem učeben přes léto

05.06.2014
Léto se rychle blíží a kurzy pomalu končí. Nabízíme pronájem plně vybavených učeben za účelem konání seminářů, přednášek, diskusních a jiných kroužků po celé léto na většině našich poboček. Bližší info a fotky.
Celý článek

Tlumočnické akce na Moravě

27.05.2014
Tento týden jsme tlumočili mezinárodní sportovní setkání na Moravě pro jednu z největších světových firem produkujících sportovní oblečení pro amatérský i profesionální sport. Na akci jsme zajišťovali po 2 tlumočnících v kombinacích:angličtina – čeština,angličtina – polština,angličtina – ruština, angličtina – maďarština.Polské tlumočníky jsme dovezli z Katovic, maďarské z Budapešti a ruské a české jsme měli z Moravy. Akce dopadla velmi dobře, všichni si den užili a tlumočníci odcházeli s pocitem dobře vykon...
Celý článek