PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

aktuálně

Soutěžte o slevu 10 % na jazykový kurz v zahraničí se Slůnětem dle vlastního výběru!

21.01.2015
Co pro to udělat? Stačí, když do neděle 25. 1. (do 18.00) správně zodpovíte tyto 3 soutěžní otázky a pošlete nám odpovědi na irena.brychnacova@slune.cz: Pokud se rozhodnete studovat angličtinu mimo Velkou Británii a Irsko, ale stále v rámci Evropy, kterou z bývalých ostrovních zemí britského impéria si můžete vybrat a ve které škole můžete studovat? Nemáte-li rádi ruch velkoměsta a chcete zapracovat na své profesní angličtině, do kterého města se vydáte? Poradíme vám, že leží mezi Bri...
Celý článek

Slůně má 6. pobočku

13.01.2015
Od ledna se pomalu rozbíhá naše nová pobočka, a to v Pardubicích! Vše je opravdu v začátcích, smlouvu jsme podepsali teprve v prosinci. Ale již nyní hledáme lektory a překladatele do vznikajícího pardubického týmu a také zájemce, kteří se chtějí v cizích jazycích vzdělávat, či potřebují tlumočení a překlady. Manažerkou je zde paní Olga Sigid, na kterou se můžete obracet s jakýmikoli otázkami. Více info zde.
Celý článek

SNIŽTE SI DAŇOVÝ ZÁKLAD

05.01.2015
Stále si ještě můžete předplatit KREDIT NA ROK 2015 na kurzy, překlady nebo jiné jazykové služby a tím snížit daňový základ v roce 2014. Pokud máte zájem, kontaktujte svou nejbližší pobočku Slůněte: Ostrava, Brno, Praha, Plzeň, Hradec Králové nebo Pardubice. KONTAKTY ZDEVaše Slůně
Celý článek

Poděkování a přání do nového roku

22.12.2014
Vážení klienti, lektoři, překladatelé a především milí zaměstnanci. Rád bych Vám poděkoval za úžasnou, velmi intenzivní a oboustranně přínosnou spolupráci v roce 2014.V tomto roce se nám společně podařilo mnoho. Rozrostli jsme se v Plzni a také na naší první franchisingové pobočce v Hradci Králové. Stabilizovali jsme oddělení výuky v Ostravě a pracujeme na nových technologických postupech na překladech. Od poloviny roku také zajišťujeme kurzy v zahraničí, kde sbíráme nové zkušenosti. Neméně důležitá je pak ...
Celý článek

Vánoční nabídka

12.12.2014
Vánoce jsou už na spadnutí a nový rok za dveřmi. Máte již všechny dárky? My pro vás máme vánoční (přednovoroční) nabídku a tip na dárek. Darováním vzdělání v novém roce uděláte někomu blízkému určitě radost a navíc ušetříte na daních. Více info ZDE.
Celý článek

Podporujeme...

26.11.2014
Začíná další ročník projektu Advent plný andělů (www.adventplnyandelu.cz). Jedná se o podporu neziskových organizací, které se představí na benefiční akci ve čtvrtek 27. 11. v 15.00 v ostravském Gongu. Slůně tento projekt podporuje.
Celý článek

Slůněti je už 16!

19.11.2014
Ve středu 26. 11. oslavíme v Praze, Ostravě, Plzni a v Brně Slůněcí narozeniny. Rádi se setkáme u vínka s našimi klienty, lektory, překladateli a dalšími pro nás důležitými lidmi. Více ZDE.
Celý článek

Tlumočení v Gongu!

11.11.2014
V sobotu jsme tlumočili první TEDx Ostrava! Navíc jsme byli i partnery této akce v úžasném prostředí Gongu v Dolních Vítkovicích.Více než 200 nás hledalo svůj skrytý potenciál a naštěstí ze strany našich řečníků se nám inspirace dostalo požehnaně. A už se těšíme na další!
Celý článek

Ukázkové hodiny pro veřejnost

05.11.2014
Příští týden bude již devátý ročník Týdne vzdělávání dospělých 2014 v Královéhradeckém kraji. Slůně – svět jazyků zde bude mít v úterý a ve středu 4 ukázkové hodiny pro veřejnost – 2 hodiny angličtiny a 2 hodiny němčiny. Rádi bychom vás tímto pozvali na tuto akci, která má za cíl seznámit veřejnost s významem a možností celoživotního učení a také motivovat k dalšímu vzdělávání. Více ZDE.
Celý článek

Kurzy v zahraničí!

29.10.2014
Horkou novinkou naší jazykové školy Slůně – svět jazyků jsou jazykové kurzy v zahraničí pro všechny věkové kategorie a všechny jazykové úrovně. S námi můžete vycestovat za studiem angličtiny do metropolí Anglie, Skotska, Irska nebo také na Maltu nebo na Nový Zéland. Pokud se rozhodnete pro němčinu, nabízíme kurzy v Berlíně a Darmstadtu. Pro zájemce o španělštinu nabízíme studijní pobyty v Granadě nebo v Salamance.Pro bližší informace kontaktujte kteroukoliv naši pobočku v Praze, v Ostravě (centrála), v Brně...
Celý článek