PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Mezinárodní jazykové zkoušky

18.03.2019
Přemýšleli jste nad tím, že právě tento rok by mohl být ten pravý na to, abyste konečně zjistili, na jaké úrovni se skutečně nachází Vaše znalost angličtiny či němčiny? Rádi Vám s tím pomůžeme!

Slůně, díky spolupráci se společností ETS (Educational Testing Service), která patří již několik let mezi lídry v tvorbě a rozvoji standardizovaných prostředků pro hodnocení jazykových kompetencí, pro Vás i letos organizuje několik termínů testování na našich pobočkách v Ostravě, Praze, Plzni a v Brně.

Zkoušky z anglického jazyka TOEIC, TOEFL či zkouška WiDaF z jazyka německého patří k mezinárodně uznávaným a pomohou Vám pootevřít dveře k přijetí na vysněnou zahraniční univerzitu či k získání vytoužené pracovní pozice. Stejně tak pokud se nacházíte na druhé straně, kdy ve Vaší firmě je znalost jazyka kritériem při náboru zaměstnanců nebo Vaše škola potřebuje spolehlivý nástroj pro posuzování jazykových znalostí uchazečů o studium, zmíněné testování Vám poskytne objektivní zpětnou vazbu o jejich jazykové úrovni.

Bližší informace o termínech a zkouškách najdete v sekci Mezinárodní zkoušky.

Budeme se těšit na Vaše přihlášky!

Vaše Slůně