PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

English summer camp pro děti

12.03.2018
O letošních letních prázdninách organizujeme tábor pro děti od 7 do 15 let s výukou angličtiny rodilým mluvčím.

Týdenní pobyt na horách bude plný zábavy, zajímavých her, hudby sportu, konverzace s rodilým mluvčím angličtiny a ještě mnohem více.

Kdy bude tábor:
9.8.2018 - 16.8.2018

Kde bude tábor:
Horský hotel Jelenovská se nachází na území chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty v nadmořské výšce 640 m v ekologicky čisté krajině plné malebných přírodních krás. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, je pro děti velice vhodné vzhledem k mimořádně dobrým klimatickým podmínkám. Je zde spousta příležitostí k pěší turistice. V blízkosti se rovněž nachází spousta míst vhodných pro výlety jako například Valašské Klobouky, Lázně Luhačovice, Vizovický zámek, Trenčianský hrad, Trenčianské Teplice a další.

V místě ubytování je možné využít:
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Společenskou místnost
  • Dětské hřiště
  • 2 sportovní hřiště s přírodním povrchem na volejbal apod.
  • Ohniště
  • Kulečník
  • Kuželnu se dvěma dráhami
Více o Horském hotelu Jelenovská naleznete zde.

Angličtina:
Výuka anglického jazyka probíhá denně v dopoledním bloku, v rozsahu 4 hodiny denně po 60 minutách. Děti budou rozděleny na základě vstupního testu a rozděleny do skupinek. Studijní materiály jsou v ceně.

Sport a zábava:
Sportovní a jiné aktivity jsou nedílnou součástí našeho tábora. Během této doby děti podniknou různé výlety do okolí (např. Valašské Klobouky, Lázně Luhačovice, Vizovický zámek, Trenčianský hrad, Trenčianské Teplice a další). K táboru samozřejmě patří také spousta legrace, která zde nebude chybět. Děti zažijí opravdovou olympiádu, karneval, stezku odvahy, hledání pokladů, táboráky, různé turnaje a podobně. Kromě toho zažijí mnoho dalších sportovních a zábavných aktivit.

Cena:
5 490 Kč (včetně DPH)

Cena zahrnuje:
- ubytování
- plnou penzi + pitný režim
- výuka angličtiny v rozsahu 4 hodiny denně

Cena nezahrnuje:
- autobusovou dopravu: 490,- Kč
- pojištění: 80,- Kč (za celý pobyt)

Více informací o letním táboře a přihlášku naleznete ZDE.